• mali M
    4k
    To si u crkvi naučio?Tom Hanks
    :lol: jesam te grdo upiknuo sa tako blagim epitetom da moraš i to okrenut protiv Crkve? odgovorit ću ti kao Boss: definicija klauna je neodgovorna osoba; lakrdijaš, šaljivčina, šarlatan. Nisam te opsovao niti te ponizio, čisto sam rekao da si lakrdijaš koji izvrče napise. Nitko te nije tjerao niti prisiljavao da napišeš išta na ovoj temi nego si je ti pokrenuo vjerojatno želeći izazvati lavinu kritika prema Crkvi.. Kad si dobio suprotno loviš se da ti je netko rekao da si klaun... e Henks moj...
  • Tom Hanks
    2.8k
    šaljivčinamali M

    Ajde ovo prihvaćam,najte kaj zamerit :cheer:
  • masacusec
    3.2k
    Tema full zanimljiva, rasprava full loša...
  • rioda
    3.4k
    Mogu li biti desničar ako sam ateist? :monkey:
  • NitkoBitan
    13.5k
    Apsolutno da.

    AfD u Njemackoj najbolje stoji u regijama u kojima dominiraju ateisti (regije istocne Njemacke). Mozda malo nezgodno povucena paralela al ne pada mi na pamet trenutno bolja za napomenut.
  • Nino Bule
    12k
    Naravno da se moze bit desnicar ateist, ima vise vrsta desnice, nacionalna, klerikalna, itd., ne postoji nuzni uvjet poput pripadnosti nekoj religiji.
  • vjeko1701
    6k
    Love osim na kaptolu nema.mali M

    Bome ne znam koje crkve/župe ti znaš al one koje ja znam po sjeveru Hrvatske žive jako lijepo i barataju lijepim novcima.
  • emilperska
    4.3k
    Ministar Zlatko Hasanbegović je Dinamovac, desničar, musliman..
    Veći Hrvat od 99% nas živih, a ne uklapu se u sintagmu Hrvat katolik HDZovac uvoznik nepalaca..
  • Hnlovac
    330
    Gdje je bio dotični dok je bio rat?

    Bulj u ratu, Vanđelića četnici zarobili 91' kod Kostajnice, Beljak napustio fakultet da ode u rat, Medved i Krstičević velik ratni put. Josić također bio u logoru u Srbiji, Mlinarić Ćipo bio na Trpinjskoj cesti

    Veliki domoljub Hasanbegovic? Doma. Isti ratni put kao Milanovic, Plenki i Rada Boric. Pljuc na takve domoljube
  • deda
    29.4k
    Nacionalist može biti ateist, isto tako fanatični vjernici mogu biti ljevičari.
  • SAS1987
    14k
    Sve su to binarne osobe.
  • masacusec
    3.2k
    Hrvat katolik HDZovacemilperska

    Opet neko svrstavanje, generaliziranje...ok, to može biti neka parafraza i zajebancija "'rvat, katolik, adzeovac" i sl.pizdarije...voli tonsona, daje crkvi, protivi se abortusu, iznad stola tuđman i križ od pola metra....sve je to neki stereotip, koji se danas može vidjeti jedino još u brešanovim filmovima...

    Evo ja sam Hrvat, Katolik, Zagrepčanin, porijeklom Hercegovac. Ne volim hdz, ne idem nedjeljom na mise, mrzim narodnjake, nisam za zabranu abortusa, nisam za legalizaciju istospolnih zajednica....
    Ono kaj želim reći, generalizacija u stereotipnom kontekstu (više) ne postoji. Ja sam po nekim stvarima ljevičar, po nekim desničar, no nimalo se ne zamaram time u "koji koš spadam". Neki bi rekli urbana desnica, neki bi rekli konvencionalna ljevica....I dont give a shit!
  • emilperska
    4.3k
    Ja sam Hrvat, Katolik, Zagrepčanin, desničar, podrijetlom iz Like i Hercegovine na neki način, protiv legalizacije istospolnih zajednica i ostalih "+" stvari, ali ne volim HDZ pa ih sprdam gdje stignem. U svom punoljetnom stazu nisam nikad glasao za HDZ. Smatram ih ljudskim beskičmenim ološem i fake desnicarima koji su nam na prevaru i protiv volje naroda uveli istanbulsku, covid potvrde itd.
    Jednostavno u ovoj cijeloj šizofrenoj situaciji u državi, veseli me da na forumu mogu sprdat velike Hrvatine iz dijaspore (naglasak Njemačka) koji su nam pouzimali karte za otvaranje i napravili vrhunsku atmosferu. Mogu se kladit da su birači HDZ-a.
  • Tom Hanks
    2.8k
    Sad će ti bit odgovor navedi koji su to,OIB isto obvezno
  • Fanboy
    2.3k
    Gdje je bio dotični dok je bio rat?

    Bulj u ratu, Vanđelića četnici zarobili 91' kod Kostajnice, Beljak napustio fakultet da ode u rat, Medved i Krstičević velik ratni put. Josić također bio u logoru u Srbiji, Mlinarić Ćipo bio na Trpinjskoj cesti

    Veliki domoljub Hasanbegovic? Doma. Isti ratni put kao Milanovic, Plenki i Rada Boric. Pljuc na takve domoljube
    Hnlovac

    Znači neki bivši igrači Dinama koji su podržavali i podržavaju Mamića su veći Dinamovci od navijača koji su se borili protiv Mamića jer oni nisu nikad igrali za klub ? Tako ide ta logika...

    Ljubav prema Bogu, obitelji i domovinu proizlazi iz pravednosti. Onaj koji je pravedan jedino može voljeti svoju domovinu. To je dokazuje svaki dan, a ne jedan dan, mjesec ili par godina.
    Nažalost, neki na tom području padnu radi novca i pohlepe, radilo se o Hrvatskoj ili Dinamu kao kod nekih bivših igrača. Uopće ne sumnjam da su mnogi od njih u jednom periodu voljeli Hrvatsku, pa i Dinamo. No, kako je lijepo u Gospodarima prstenova na samom startu za kralja rečeno umjesto da uništi prsten, njemu je pomračio um. Novac i moć, položaji često ljude odvedu na krive vrijednosti, a onda često vade neke segmente svog životnog puta da bi i na tom krivom trenutačnom ih koristili kao argumente vlastite pravednosti.

    Ako si jučer vratio ukraden novčanik, to ne znači da si pravedan ako danas ukradeni novčanik ne vratiš. Već si lopov koji je do jučer bio poštenjačina. Puno je teže čitav život se boriti za pravdu i istinske vrijednosti nego nekad čak i zbog spleta okolnosti proći stvari koje su pogubne za život jer obrana je nekad stvar instinkta za preživljavanjem i jer nemaš neki drugi izbor.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.