• Eduardo
    16.8k
    MJERE ZAŠTITE OD ŠIRENjA KORONAVIRUSA!

    • obavezno pri ulasku na forum dezinficirati uređaj putem kojeg pristupate forumu.
    • zabranjena su okupljanja od 4 ili više forumaša u isto vrijeme u istoj temi.
    • održavajte razmak u pisanju postova u trajanju od dvije minute. Znači, ako je forumaš prije Vas napisao post, obavezno pričekajte vremenski odmak od dvije minute prije nego odgovorite.
    • zabranjeno je 'lajkati' postove jer na taj način dolazite u bliski kontakt s drugim profilima.
    • zabranjeno je slanje privatnih poruka iz razloga navedenog u prethodnoj stavci.
    • također, zabranjena su 'ilegalna' okupljanja forumaša u Inboxu. Kršenje ove zabrane kažnjava se karantenom (banom) od 14 dana. Također, zabranjeno je citiranje postova na bilo koji način, kao i tagiranje članova. Kazna je identična onoj za okupljanje forumaša u Inboxu.
    • izbjegavajte bliski kontakt ili bilo kakav kontakt s osobama koje 'trollaju'.
    • prije napuštanja foruma obavezno se izlogirajte.
    • pratite preporuke stožera civilne zaštite forumaša, i pridržavajte se uputa o ponašanju na ZonaDinamo Forumu.

    Hvala, administracija ZonaDinamo Foruma!
  • xavier
    11k


    :rofl:

    :clap:
  • Markelo
    2.3k
    Uvode policijski sat na Zoni :lol: :lol:
  • SAS1987
    13k
    zabranjeno je 'lajkati' postove jer na taj način dolazite u bliski kontakt s drugim profilima.Eduardo

    A ja lajkao prije nego što sam to pročitao...:grin:
  • marcio amoroso
    31.4k

    A dislajk nema :joke:
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Odbijam sudjelovati u tiraniji! Nećete nam prava oduzet sa ovom kaznom pandemijom!
  • Markelo
    2.3k
    Pozivam na demonstracije. Studenti su uvijek bili pokretaci otpora, Majki povedi nas
  • Zambatine škude
    1.9k
    Toliko sam se slabo naspavao da su mi prve dvije točke zvučale skroz logične, tek sam na trećoj posumnjao...
  • Nino Bule
    10.7k
    majki nas samo u propast moze povest
  • xavier
    11k
    Majki će nas povesti samo ako ima neku korist od toga.
  • agramZ
    2.2k
    samo Red Bull Zona
  • Neki tip
    18.3k
    Majkija mi, meni ga žao bude kad se ovako frontalno krene..

    Markelova mi zajebancija bila dobra, ali onda svi krenu i meni instinkt kaže - zaštiti slabijeg.

    Odrast će momak, ili neće, sazrijeti ili ne, ali meni se cini da je zanimljivosti Zone korisniji od brojnih likova koji u 20 postova upotrijebe ukupno 25 riječi.
  • agramZ
    2.2k
    ma majki nas sve svjesno ili nesvjesno zajebava, mi svi ispadamo smijesni naspram njega..
  • Nino Bule
    10.7k
    Ma zajebavamo se, nisam nista lose mislio. Majki nam je zanimacija u ovo doba karantene
  • Majki2111
    2.5k
    Nemrem ovo izignorirat hahaha. Ma nema loše namjere od mene. Samo sam iskren i neiskusan. Sprdnja na moj račun uvijek može. :lol: :rofl: :sweat: Može i ruganje ako ima pokriča. :smile:
  • Dino
    2.1k
    Citirao sam cak dva posta prije neg kaj sam ovo procitao, molim za milost :pray:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.