• dumitrumitu
    894
    Vidim da se svi ograđuju kako je dres odabran prije izbora. Samo se nadam da nije preloše.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Treci je navodno bomba.
  • Patak
    2.5k
    Ja se samo nadam dresovima sa Dinamovim grbom bez onog ružnog monokromatskog koji je bio na dva od tri dresa prošle godine. Kao da gledam kostur od ribe a ne ribu.
  • Nolifer
    7k
    Kao da gledam kostur od ribe a ne ribu.Patak

    A di si se tog sjetio, hahahahah.

    :lol:
  • Pop corn
    5.9k
    Samo se nadam da nije prelošedumitrumitu

    Nije :smile:

    Treci je navodno bomba.NitkoBitan

    Nešto posebno :grin:
  • Patak
    2.5k
    Ništa o grbu na dresu? Imam monokromatske noćne more :-)
  • Pop corn
    5.9k
    Ništa o grbu na dresu? Imam monokromatske noćne morePatak

    Spavaj mirno :wink:
  • NitkoBitan
    13.5k
    Nešto posebno :grin:Pop corn

    Znaci opet cemo zalit kaj cesce necemo igrat u njemu :grin:

    Btw. nadam se da necemo cekat mjesecima na predstavljanje 3. dresa kao sto smo znali cekat prethodnih sezona. Imam PTSP od toga.
  • NORTE
    9.8k
    Koje retro dresove bi htjeli u budućnosti?emilperska
    Htio bih službeni Castore dres (i COPA retro dres) s dinamovim starim grbom štita. :fire: :fire:
    Kao i polo majice itd...
    9ydyr5g4gal1xbe9.jpg
    2w3z7vu9i7ftnf5n.jpg

    Sezona 90/91 (u toj sezoni nije bilo zvijezdice)
    img-1-1718304038068.webp
    img-2-1718303856354.webp
  • emilperska
    4.3k

    I ovaj je vrh. Nekako mi se čini da je onaj iz 19/20 prvi dres, remake ovog djelomično.
  • Paggini
    10.2k
    Nekako mi se čini da je onaj iz 19/20 prvi dres, remake ovog djelomično.emilperska

    Remake je ovog, najljepšeg dresa Dinama iz sezone 88/89, po mome mišljenju:

    i285415639409214737._szw480h1280_.jpg?etag=%221b68c-5db44839af051%22&sourceContentType=
  • emilperska
    4.3k
    Bitno je samo da ne bude monokromatskih grbova i da boja dresa ima neke veze s povijesti. Radilo se o prvom, drugom ili trecem dresu.

    Dakle modro plava, svijetlo plava, bijela/siva, zlatna.
    Ako budu neke zelene jogurt hajduk maskirne pizdarije, izvest cu harakiri na zapadu :rofl:
  • emilperska
    4.3k

    Ovo je meni najljepsi dres ikad, nova verzija tog iz 2019..
  • Paggini
    10.2k
    monokromatskih grbovaemilperska

    A jebote jeste zapeli za te monokromatske grbove hahaha, bit će ih i u budućnosti jer odgovaraju na neke dresove. Na prvim garniturama nikad neće biti, ali na drugom, trećem možda.

    Ovo je meni najljepsi dres ikad, nova verzija tog iz 2019..emilperska

    Slažem se, meni osobno, uz ovaj iz 1989 najljepši kojeg smo imali. Još je ta sezona bila legendarna, pa ima i tu težinu.
  • Pop corn
    5.9k
    Znaci opet cemo zalit kaj cesce necemo igrat u njemu :grin:NitkoBitan

    ljubav je bol.... :blush:


    Btw. nadam se da necemo cekat mjesecima na predstavljanje 3. dresa kao sto smo znali cekat prethodnih sezona. Imam PTSP od toga.NitkoBitan

    hoces malo....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.