• Dino
    2.3k
    Dobro decki, ova prica s monokromatskim grbom je izlizanija od 5% kapaciteta juga za tovare.

    Prvi dres nikad nece imat monokromatski grb, a drugi ili treci bi mogli imat ak to graficki i stilisticki odgovara. Ne govorim iz prve ruke, neg prenosim zakljucke koje su upuceniju decki ovdje iznijeli nekoliko puta.
  • NORTE
    9.8k
    dresa Dinama iz sezone 88/89Paggini
    Već 1987. je dinamo igrao u takvim dresovima u derbiju na Poljudu.
    i285415639446517226._szw480h1280_.jpg?etag=%221b68c-5db44839af051%22&sourceContentType=
  • ZGV
    3.2k
    Nije to isti dres kao iz 88/89...ovaj ima svijetlo plave i tamno plave pruge, dok je dres iz 88/89 cijeli iste plave nijanse.
    Jedino im je zajedničko ove bijele linije...
  • Kay
    20
    Dobar mi je taj koncept na pruge, volio bih ovakav set npr. vidjet
    dinamo-dres-copy.jpg
  • Zagabria
    218
    Ovako nešto uzimam odma. Jednostavno, a lijepo.
  • miro
    3.5k
    Plavi mi je baš dobar, sivobijeli isto ok, ali 3.mora bit malo drukčiji
  • Dino
    2.3k
    Gledam bas malo Castore dresove drugih klubova i nazalost nemrem rec da mi ostavljaju dobar dojam. Iako su vjerojatno jednako kvalitetni (ili mozda cak i kvalitetniji) od Adidasa, djeluju mi nekak jeftino.

    Mozda je samo neki psiholoski efekt s obzirom na to da mi je Castore do prije koji dan bio “žnj” brend, medutim moram priznati da mi je svejedno malo zao kaj nismo uspjeli iscicat vise novca od Adidasa.
  • NitkoBitan
    13.5k
    medutim moram priznati da mi je svejedno malo zao kaj nismo uspjeli iscicat vise novca od Adidasa.Dino

    Adidas ima ocajnu ponudu "lifestyle" asortimana tako da mi nije nimalo zao sto nismo produzili suradnju.

    Eto klub je neki dan izbacio svoju majicu kratkih rukava sa slovom d i rasprodala se isti dan. Takve ideje mozes realizirat s Castoreom, dok sa Adidasom tesko.

    Uostalom Adidas se po meni dosta unazadio rebrandiranjem/novim logom. Bas ruzno i amaterski izgleda taj novi logo, kao da se radi o nekoj replici sa placa. Klubovi poput Dinama originals kolekciju adidasa ne mogu vidjet ni nacrtanu.
  • Dino
    2.3k
    Eto klub je neki dan izbacio svoju majicu kratkih rukava sa slovom d i rasprodala se isti dan. Takve ideje mozes realizirat s Castoreom, dok sa Adidasom tesko.NitkoBitan

    Zakaj bi nam uopce bilo u cilju realizirat takve majice s Castorom. Novac bi vecinski u tom slucaju isao proizvodacu koji bi na racun Dinamovog imena zaradivao umjesto da se drzimo trenutne prakse s top modelima u nekakvoj slobodnoj proizvodnji, a dresove i sportsku opremu prozvodi sponzor.

    Mislim nisam do kraja upucen u financijske odnose izmedu kluba i sponzora za opremu, ali djeluje mi financijski isplativije i za klub i za navijaca da majice koje nisu sluzbeni dresovi budu u slobodnoj proizvodnji.

    Ono kaj ocu rec je da je “Dinamo” veci brend i bolje se prodaje od “Castora”. Primjer, da prosjecna osoba dode neki ducan sportske opreme i za slicnu cijenu joj isti proizvod ponude Adidas ili Castore, vrlo je izgledno da ce izabrat Adidas jer je to svjetski brend. Kad na Adidas nalijepis Dinamov grb, dobijes ozbiljnu kombinaciju dvaju brendova i imas dva razloga za kupit neki proizvod - jer je Dinamov, ali i jer je itekako brendiran.

    Velim, ostavljam otvorenu opciju da sva sportska oprema od Castora bude brutalna i “pol ormara” natrpam tim proizvodacem, ali zasad sam skeptican. Jbg, za sire mase mi djeluje prodajnije ono kaj bi ljudi kupili i bez Dinamovog grba.
  • Eduardo
    18.1k
    Bas ruzno i amaterski izgleda taj novi logo, kao da se radi o nekoj replici sa placa.NitkoBitan

    Baš tako mi djeluje i logo Castorea.
  • xavier
    11.4k
    da prosjecna osoba dode neki ducan sportske opreme i za slicnu cijenu joj isti proizvod ponude Adidas ili Castore, vrlo je izgledno da ce izabrat Adidas jer je to svjetski brend.Dino

    Najbolje je što su Castore proizvodi skuplji od Adidasovih.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Zakaj bi nam uopce bilo u cilju realizirat takve majice s Castorom. Novac bi vecinski u tom slucaju isao proizvodacu koji bi na racun Dinamovog imena zaradivao umjesto da se drzimo trenutne prakse s top modelima u nekakvoj slobodnoj proizvodnji, a dresove i sportsku opremu prozvodi sponzor.Dino

    Ma dobro karikirao sam, ostatak komentara ti stoji. Jasno da ce i dalje bit praksa da dio asortimana ide mimo Castorea kao sto je islo mimo Adidasa.

    Jbg, za sire mase mi djeluje prodajnije ono kaj bi ljudi kupili i bez Dinamovog grba.Dino

    Ako se nekom kupuje nesto bez Dinamovog grba onda ce to valjda kupit u obicnom adidasovom ducanu. Ako Dinamov navijac vise preferira nesto bez Dinamovog grba onda smo u problemu.

    Osobno mislim da je ljudima najbitnije da artikli dobro izgledaju i da su kvalitetni, a prvenstveno im je najbitnije da je stvar Dinamova, odnosno sa Dinamovim grbom. Mozda se varam al smatram da je utjecaj marke na prodaju minimalan. Sigurno negdje ima podataka i istrazivanja na tu temu odnosa marke na prodaju klupskih artikala.
  • Kay
    20

    Na žalost ne da nisu kvalitetniji od Adidasa, nego su trenutno gotovo sigurno najnekvalitetniji od svih proizvođača. Oprema im se svakodnevno raspada, otpadaju grbovi itd. Newcastle, Aston Villa i Wolverhampton su nasilno raskinuli ugovore s njima bas iz tog razloga, a probleme imaju gotovo svi klubovi koji nose njihovu opremu.

    https://www.footyheadlines.com/2024/02/nightmare-to-have-castore-as-kit-supplier.html
  • Mali dioničar
    15.1k
    Kay je pronašao recept za ekipu kojoj se ne svidja monokromatski grb.

    Prvo polje bijelo.
  • Crusades1986
    10.1k
    Svi sretni, svi zadovoljni! :clap:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.