• Ludovic IX
    6k
    ja sam taj imao i dao sogiju tovaru kad je oženio moju sestru. Još uvijek je u zadru ali kod njegovog starog u ormaru. Čekam samo priliku da malom nećaku dopadne taj dres u ruke pa da sw preobrati na pravu stranu
  • Cosey
    467
    Jedva čekam nove dresove i novog proizvođača. Nadam se da bu na dobro ispalo.

    Vezano za dinamomania.hr kaj je objavio, ne sviđa mi se kaj se prčkalo s nijansom plave za prvi. Zanima me treći o kojem se toliko govori, a drugi pretpostavljam da bu izazvao dvojake rekacije jer bu grb drugačiji, nešto si mislim da su ga stavili monokromatskog ili tako nešto.
  • Draž
    1.2k
    Rasprava o monokromatskom grbu 3, 2, 1,...
  • badjibadara
    1.9k
    Ma dok se ne vidi uzorak, hi res fotka, ili ne osjeti pod prstima, tesko je donijeti sud.

    Koliko sam vidio, nije se spominjala niti nijansa plave, niti monokromatski grb. Strpimo se jos koji dan. Zanima me i ostatak ponude, oprema za trening, trenirke, polo majice, obicne majice, silterice....
  • Cosey
    467
    Mislim da je editirana objava. Ispričavam se ako nije bila ta nego neka druga stranica, ali stajalo je da je 3. odličan, 2. će izazvati podijeljena mišljenja, a kod 1. je problematična nijansa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.