• Yovitssa
    456
    Nitko mu nije nikaj namjestio, Bartulica je, jednostavno rečeno, glup ko kurac.

    On je onaj prosječni Amerikanac za kojega je na flaši kiseline potrebno napisati "nije za piće".
    Jebiga, netko iz Amerike dođe kao bogat čovjek, mi godinama uvozimo propale pizza majstore koji postaju generali i ministri, propale poduzetnike koji kasnije privatiziraju telekome i preprodaju ih za milijarde, sad smo uvezli i socijalni slučaj na maminoj grbači s IQ-om sobne temperature. I onda ga upariš s našmrkanim Bujancem i eto ti rezultata - polupismeni krkan s kriminalcem u crvenom Ferrariju.
    I savršeno se uklapa u ostatak DP-a (čast iznimkama), jer kad vidim Dabru, Penavu, Čipu i ostale u javnom nastupu ("vaki, naki, taki", "amputacija" retorika :lol: ), sramota me kaj sam Hrvat...

    Jedino žalosnije od svega je kaj smo toga debosa pogurali u EU parlament tako da nas sad takav genije zastupa u EU... :snicker:
  • Captain America
    15.1k
    Jedino žalosnije od svega je kaj smo toga debosa pogurali u EU parlament tako da nas sad takav genije zastupa u EU... :snicker:Yovitssa

    Ipak napredujemo. Od 2 debila (Kolakušić i Sinčić) smo došli na 1 :wink:

    Valjda će glasači za 5 godina biti pametniji pa nas prestati sramotiti slanjem takvim pokemona u Bruxelles.
  • cibona
    1.8k
    Ma je od svih briselskih pudlica u HDZ-u i SDP-u koje smo poslali u parlament i onog možemovca koji ne vidi problem u ilegalnim migracijama (doslovno je to rekao u jednom intervjuu), bartulica je jedini "debil".

    Naravno da ni on nije skroz čist, ali rađe bi poslao njega nego nekoga od prije nabrojanih. Uvijek se bira manje zlo. Eto na što nam se srozala politička scena.

    Valjda će glasači za 5 godina biti pametniji pa nas prestati sramotiti slanjem takvim pokemona u BruxellesCaptain America

    Koga bi ti poslao? Hdz, Sdp, Mozemo?

    Most je pred raspadom tako da su ostalo samo ove tri nabrojane stranke, a vrti mi se želudac od same pomisli da glasam za jednu od njih.
  • jedan u nizu
    6.8k
    Zar je zabranjeno da te roditelji podržavaju i pomažu? Za što služi obitelj ako ne za zajedništvo, međusobno uvažavanje i povjerenje?cibona

    evo sad ne znam jel ovo sarkazam ili ne?
    Ali evo, ako nisi sarkastican ...
    Ne znam tko pusi pricu da ga roditelji uzdrzavaju. Koja banka ce ti oobriti takav kredit? Ovo je cisto skrivanje prihoda i dohodka. I onda kukanje kako je dosao do toga da ga roditelji uzdrzavaju.
    Covjek je u prosincu 2023. kupio tu kucu. Tad je ocigledno dobio kredit.
    I sad kao u 6 mjeseci su mu pala primanja na to da jedva pkrije kredit.
    Na 3500 eura kredita moras valjda imati preko 10 000 eura primanja mjesecno. I ne nije mu naglo pao prihod i sad mu majka posuduje novac. I to od prodaje kuce u Gracanima , koju je prodala 3-4 mjeseca nakon sto je Bartulica kupio kucu na Prvicu.

    Ovo sa Ferrarijem je cisti seljakluk i pisanje po svima. Nebi nikad to napravio da nije usao tamo, brzo bi se poklopio usima i afera oko kredita bi se nastavila. Ovo je cim dodes do neke pozicije moci, radis ovakve bezobrazne stvari.
    Kao sto je Pernar uhvatio Boga za bradu, kad je postao zastupnik, derao se u tramvaju na kontrolora i vikao 'jel znas ti tko sam ja?', kada se svercao jadan sa saborskom placom.

    Meni je zao sto hrvatski narod ne vidi kakve su osobe vecina ljudi na nasoj politickoj sceni. I to sto svi imaju kolektivnu amneziju pa ce za koji mjesec zaboraviti ovaj manevar od Bartulice i opet ce ljudi govoriti da je jadan, posten, brine se za malog covjeka i mama mu pomaze da zivi ..
  • Kruno
    235
    Ma oporavit ce se Most.Samo da na vrijeme izbace Miletica.
  • Captain America
    15.1k
    Koga bi ti poslao? Hdz, Sdp, Mozemo?

    Most je pred raspadom tako da su ostalo samo ove tri nabrojane stranke, a vrti mi se želudac od same pomisli da glasam za jednu od njih.
    cibona

    Brnjac, Stier, Picula i Borzan su političari u odnosu na Bujančevu pudlicu Bartulicu.
  • Hnlovac
    330
    Koliko god da je u raspada uvijek most prije imovinskog pokreta

    Prije bi i za HSP koliko god da ništa ne mogu nego imovinski pokret
  • cibona
    1.8k
    Borzan, to je ona koja je u 10 godina rada poznata jedino po tome što nam je omogućila da imamo istu nutellu kao i ostale države?

    Ako je bartulica "bujančeva pudlica", onda je brnjac definitivno plenkovićeva pudlica i takve nikada ne bi slao u parlament.

    Za stiera se slažem, on je staložen političar, intelektualac, ima dobro obiteljsko nasljeđe.

    Što se tiče mosta, oni su zaslužni za rušenje jedine prave, hrvatske, domoljubne vlade od osamostaljenja hrvatske države(mislim na vladu 2016.) i od mene nikada neće dobiti oprost. Uostalom, neka se prvo riješe onog miletića.
  • emilperska
    4.3k

    DP je na prekretnici. Ili će se raspasti na par zastupnika ili će postati ozbiljna treća opcija za duže vrijeme.
    Na nekim izborima sam glasao za njih, na nekima za Most ili Fokus. To su uostalom i slične stranke (Most i DP) s različitim unutarnjim ustrojstvom i utjecajima izvana. DP trenutno ima više mandata, ali Most usprskos ovom podbačaju na EU izborima je ipak trenutno stabilniji, odnosno tih 8 zastupnika koje imaju su homogeni.
    DP je trenutno ozbiljno podijeljen i ako to nadvladaju i izađu kao jedinstvena stranka, mislim da će im budućnost biti ok jer će im se krenuti pridruživati i mlađi perspektivniji kadrovi i mogli biti jako ozbiljna opcija. Naravno moguće je i da se preksutra raspadnu na 2-3 dijela..
  • Captain America
    15.1k
    Borzan, to je ona koja je u 10 godina rada poznata jedino po tome što nam je omogućila da imamo istu nutellu kao i ostale države?cibona

    Ako Bartulica napravi 10% Borzaničinog posla, može se smatrati uspješnim s obzirom na to s kakvim pedigreom odlazi u Bruxelles.

    Ako je bartulica "bujančeva pudlica", onda je brnjac definitivno plenkovićeva pudlica i takve nikada ne bi slao u parlament.cibona

    Za vrijeme njenog mandata kao ministrice turizma je Hrvatska imala turistički najprofiatbilnije sezone.
  • Jaro
    6k
    Ali zato kupnja skupocjenih Audija sa full opremom je ok i osjećam susramlje, radi toga, i nema istog tretmana sa istih portala prema ovom drugom. Užas
    3h
    Nolifer

    Jbt, izabrani zastupnik se vozi s likom koji je pokusao nekog ubit i nabava "skupocjenih audija" za gradske firme je jedno te isto?
    A pise se o oboje...
  • emilperska
    4.3k
    Ako je bartulica "bujančeva pudlica", onda je brnjac definitivno plenkovićeva pudlica i takve nikada ne bi slao u parlament.cibona

    Da je drvo bilo ministar, isto bi bilo. Turizam nakon rata raste gotovo svake godine dok ne dođe do plafona. Plafon je ova godina..
    Dodatno, ja kao "financijaš" kad radim neke usporedbe u turističom sektoru, izbijam efekt ove hiperinflacije od 2020 do 2024. Baza nam je 2019. Kada izbiješ inflaciju, sve je to tu negdje + imaš onu 2021. gdje je veći dio turista došao k nama radi povoljnijih korona mjera..

    I treća stvar.. upotreba POS uređaja i kartičara općenito je 2022. doživjela vrhunac. Što to znači, to znači da se fiskalizira jako puno više stvari nego što se fiskaliziralo 2015. ili 2009. Što znači da je jedan kafić 2011. imao promet npr 200k EUR od čega je kucao 100k , a 100k je vukao na gotovinu i sivu zonu. Uvođenjem kartičara, a većina turista plaća kartičarima. Toga više nema.
    Gdje to vodi? To vodi do tog da je cjelokupni iznos prometa ušao u proračun i kalkulaciju BDP-a, a 2009. nije. Osim onog dijela koji je išao kroz osobnu potrošnju onih koji su radili u sivoj zoni..
  • Nolifer
    7k
    Jbt, izabrani zastupnik se vozi s likom koji je pokusao nekog ubit i nabava "skupocjenih audija" za gradske firme je jedno te isto?
    A pise se o oboje...
    Jaro

    A jbt. A tko je rekao da je jedno te isto? Pa i ovaj je izabrani tzv. gradonač̣elnik i kakvu to poruku šalje sa tim luksuznim autima? Dal se moglo uštedit moglo se, ali nije. Nego se postupilo jednako kao prethodni....
  • Jaro
    6k
    pa ti si okrenuo na whataboitizam kad se maminog sineka komentiralo...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.