• miro
    3.5k
    Čovjek je dobio 35k glasova i ima itekakav legitimitet.
    To što je običan hohštapler i prodavač straha, e to je već ogledalo onih koji su glasali za njega.

    Puna podrška Steveu na plasmanu u Euro parlament, bit će tamo ko doma (kod mame)
  • Jaro
    6.1k
    35 tisuca ljudi solidariziralo s gospodjom i osiguralo joj da prezivi sa skromnom mirovinom bez utega u obliku 50godisnjeg sina na grbaci...
  • GaijiZG
    827


    često se praviš kao zbunjen i sa potrebom za objašnjavanjem

    Pa normalno da se pravi zbunjen kad bude suočen s pravim argumentima, i onda stavlja ljude u "koš". Djeluje subverzivno kao većina inteligentnih aktivnih ljevičara/progresivaca. Marš kroz institucije.
    Njemu nije bitna Istina, nego krajnji cilj, preuzimanje institucija. Da parafraziram oca moderne ljevice, Faucalta, "sve je relativno, ne postoji istina, bitna je samo moć".
  • serbus
    3.8k
    Meni je drago da je narod konačno pogurao čovjeka koji je živio sa 30 eura mjesečno a ne onoga koji već ima.
  • cibona
    1.8k
    Meni je drago dio građana nije podlego odvratnom medijskom linču od strane ljevičarskog imbexa koji se toliko trudio pronaći aferu koja ne postoji i što je čovjek ušao u parlament s rekordnim brojem glasova.

    Zar je zabranjeno da te roditelji podržavaju i pomažu? Za što služi obitelj ako ne za zajedništvo, međusobno uvažavanje i povjerenje?

    Da stvar bude gora, ova turtura koju je čovjek prolazio događala se istovremeno dok mu se brat bori za život.
  • masacusec
    3.2k
    Domovinski se pokret samo deklarativno distancirao od bartulice , ali to je samo scena za javnost....
    Ona šprehica s neprijavljivanjem imovine je već ustaljena praksa hrvatskih političara, momentalna amnezija tijekom ispunjavanja imovinske kartice, no ima i većih nedjela te bagre. A ova kretenska fora s ferarrijem jest zapravo samo odraz malograđanštine i dokaz da nije sve kaj dolazi iz amerike da nešto dobro, nešto bolje.

    Inače, bartulica je redikulozni političar koji jeftinim, vrlo jeftinim i patetičnim potezima kupuje ionako naivnu hrvatsku raju. Čovjek u jeku rata došao u našu zemlju s "velikim nacionalnim nabojem", međutim puška mu je strani pojam.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Meni je skroz cudna prica oko Bartulice. Od skrivanja stvarnih prihoda pa do banke koja mu je odobrila kredit. Pa onda je valjda toj banci dostavio stvarno stanje ili? Nemoguce da je zadovoljio uvjete onim sto mu pise u imovinskoj kartici.

    Sam Bartulica se skroz pogubio u ovoj prici, jos k tome mu je brat u komi pa mu valjda i inace nije lako bez obzira na ovu "aferu". Kad na to nadodas Bujanca i njegovu ekipu oko njega koja se mota oko Bartulice onda dobijes rentani Ferrari i kriminalca vozaca, odnosno aferu na aferu. Nekako mi se Bartulica cini kao posljednji tip kome bi to palo na pamet, pogotovo uzimajuci u obzir njegovu religioznost i dosadasnje javne nastupe.

    Uopce mi nije nerealno da ga financiraju njegovi iz Amerike jer su tamo place medu najvisima u svijetu, a obiteljske veze u krscanski odgojenim obiteljima su snazne. Samo ne znam zasto onda to nije prijavio u imovinskoj kartici.

    A ovi ljudi iz DPa koji se kakti ograduju su gori od Bartulice. Onaj celavi sa kupljenom diplomom, koji ni ne zna koliko je godina "studirao", ma nemam komentara... ogradi se sam od sebe majmune.
  • NKDZ86
    514
    Očita čista namještaljka Bartulici. I ovo sa kreditom i ovaj ferrari. Hdzu smeta zbog svojih stajališta, pa se podružnica hdza dp morao ograditi od njega i eto ga. Čisto iznutra rovarenje na čovjeka za kojeg se zna da neće popustiti u svojim stajalištima jer je praktični vjernik.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Čisto iznutra rovarenje na čovjeka za kojeg se zna da neće popustiti u svojim stajalištima jer je praktični vjernik.NKDZ86

    Nisam znao da praktični vjernici upražnjavaju kontakte i odnose sa kojekakvim sumnjivim likovima u ferrarijima.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Znaci 50godisnji lik koji se ne moze brinuti sam o sebi, kojem je jaz izmedu imovine i primanja toliko ocigledan da moras bit krscanski sljep da ne vidis je napadan zato sto je prakticni vjernik?
    Pitanje je i koliko mu je familija u praksi zaradila preko Medugorje toursa, al naravno.. Nas covjek, tvrda emigracija sa silnim krscanskim pecatom dosao iz uboge Amerike predstavljat interese drzave u EU o kojoj su mu nekad neke price pricali. A uzdrzava ga majka, siroce, tek mu 50.
  • NKDZ86
    514
    misliš da mu to nije namješteno? On je to htio? Sumnjam u to, ako je, naravno njegova greška
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Kako ti netko može namjestiti da sjedneš s nekim u ferrari? Kao prvo, očito je išao provocirati, nije kršćanski, al ajd...l

    Međutim, onda provjeri s kim udružuješ u tu svrhu. Stvarno nije teško...

    Ako nije provjerio, onda je kao javna ličnost jednostavno glup.
  • Patak
    2.6k
    Do ove afere Bartulica mi je bio jedan od rijetkih pozitivnih političara, odmjeren, kulturan, ali sve ovo mu nije trebalo. Loše je komunicirao od početka afere a onda mama koja ga financira pa Ferrari...Ako znaš da će te ovi lešinari napasti pa daj se pripremi bolje.
  • Chinaski
    111
    Često se ovdje svega može pročitati, ali da će se braniti HDZ-ovi isprdci,lopovi i kriminalci...e to mi je novo. Jer je eto nesretni Yudex poslao krimosa u Ferrariju, a ovaj mislio da je došao Mahatma Gandhi...strašno.
  • Nolifer
    7.1k
    Ali zato kupnja skupocjenih Audija sa full opremom je ok i osjećam susramlje, radi toga, i nema istog tretmana sa istih portala prema ovom drugom. Užas
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.