• Eduardo
    20k
    Ja se nadam da je vrijeme kad su talenti ulazili u reprezentaciju samo na osnovu talenta i menadžerskog lobija prošlost. Stavimo na stranu njegov talent i potencijal, ali Matković nema ni 1000 minuta prvoligaškog nogometa u nogama.

    Daj mi reci umjesto koga bi ga vodio?
  • Hrc-Vg
    346
    Vlašića recimo, ne znam kako je on zaslužio poziv. A nije ni potencijal kao Matković.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Problem nasih mladih igraca je upravo manjak minutaze u klubovima koji izgleda vole gurati starije igrace pa i kad se ne bore ni za sto u ligi, uz poneki izuzetak naravno. Ispod je popis najmladjih igraca od kojih neki igraju vaznu ulogu u ekipi pozvanih na Euro, nama su Sucic i Baturina sa 21 prakticki tek upali na popis.

    Lamine Yamal (16)
    Warren Zaïre-Emery (18)
    Leo Sauer (18)
    Semih Kılıçsoy (18)
    Gabriel Sigua (18)
    Kenan Yıldız (18)
    Kobbie Mainoo (19)
    Arda Güler (19)
    Arthur Vermeeren (19)
    João Neves (19)
    Kacper Urbański (19)
  • Hrc-Vg
    346
    Ako se dobro sjećam i Rooney je debitirao za Englesku na euru s 18 godina.
  • Navijač Dinama
    8.3k

    Neka dođu!!

    Al ovaj dio di Cicu prikazuju, a on suznih očiju, steglo ga, teško da se takvi osjećaji i ponos mogu opisat.
  • DiddyGuela
    2k


    Owen sa 17 na SPu u Francuskoj... ne postoje mladi i stari vec oni koji mogu ili ne mogu.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Aktualni Dres Repke, dal je normalan ili uzi kroj? Da znam koji da narucim.

    Mozda netko ima pa da odgovori
  • Guinness
    2.2k
    Aktualni Dres Repke, dal je normalan ili uzi kroj? Da znam koji da narucim.

    Mozda netko ima pa da odgovori
    ZGBhoy

    Replika ili player verzija?
  • emilperska
    5.4k

    Jasno. I tu je sad već sigurno da Baturina može, a da Haladona i Ćorić nisu nikad mogli. A imali su slično godina.
    Nasilno guranje u reprezentaciju neće donijeti dobro ni repki ni "talentu".
    Dalić kasni u nekim stvarima, ali generalno ne može se reć da je nekog dugo i ciljano zapostavio. Možda Oršića u jednom dijelu karijere. Makar imao je i on minutažu..
  • gio
    145

    Gdje narucujes Replicu ja sam preko DH-Gate i krojevu su jako mali. 180cm i 85 Kila inace nosim M ili L a tu mi treba XL
  • ZGBhoy
    1.7k
    DH Gate i Kineze mozes zaboravit al imas Nike Orginal kak igrace nose il za navijace repliku.
  • Mihaljević
    9.8k
    Zašto Sučić i Perković nisu među U21 repkom?
  • miro
    4.4k
    Krajnje je vrijeme da netko Skočiću da otkaz. Lako za rezultate protiv Irske i Švedske, ali ova igra, pogotovo u obrani, to je kriminal
  • hardek
    2.8k
    Nisam pogledao ni jednu utakmicu al samo po imenima djeluje kao da igramo 2-3-5.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.