• Fićo1986
    992
    Mislim da me niste shvatili,malo je munjeno pitanje odnosno misljenje al htio sam rec da bi lakse prihvatio emocionalno kada bi se ispalo u skupini nego da dodjemo u polufinale ili finale pa da ispadnemo jer bi opet bili tako blizu a tako daleko, sjecam se suza kojih sam isplakao kada smo izgubili finale 2018 pa zato kazem...nadam se da sam se malo pojasnio :lol:
  • ZgBlue
    507
    sjecam se suza kojih sam isplakao kada smo izgubili finale 2018 pa zato kazem...Fićo1986

    Ne znam na koje suze misliš, al kod mene su bile samo one radosnice. Ni u jednom trenutku nisam bio razočaran.
    Nakon te tekme slavilo se sve do dočeka na trgu haha.

    Ako si bio tužan nakon finala onda mi te čak i žao jer si propustio nešto čudesno :sweat:
  • Majki2111
    2.8k
    Realno na isto dođe. To si u pravu. Bez trofeja si ovako i onako. Na kraju uvujek ispadneš tada kad si zaslužio. Dalje jde bolji. Nije nepopularno mišljenje. Slažem se.
  • hardek
    1.7k
    Onda bi najbolje bilo da se ni ne kvalificiramo na prvenstvo pa se nećemo ni razočarat kako god. Iskreno ne dijelim to mišljenje, uvijek mislim da je uspjeh proći skupinu a nakon toga kolika god to floskula bila svašta se može desit.
  • Fićo1986
    992
    ma poslije je bilo najboljih dan i pol u mom zivotu,bio sam na vrhu nebodera na trgu,taj pogled necu nikad zaboraviti,samo sam htio rec da je bilo jako tesko u početku prihvatiti poraz i nekada pomislim koji dan, jao pa zasto nismo bili prvi...sportski pozdrav momci,bolje i da pricamo,pišemo nego da sutimo :victory:
  • Ivdzo11
    3.2k
    Gledam sada sažetak utakmice protiv Švedske...
    Kako lose pozicioniranje i procjena kod svakog gola i Živkovića i pogotovo Mara Katinića...

    Katinić dva puta loše procijeni let i preskače ga lopta, Živković kod zadnjeg gola stoji, ne čuva nikoga i pored njega lik zabija glavom...

    Dobar smo mi posao napravili s Katinićem, utopili ga za milijun eura, a vidim da ne briljira ni u UAE.
    Nadam se da ce Moreno ove sezone pogoditi sa klubom gdje bi ga mogli posuditi i pokazati potencijal
  • Mali dioničar
    15k
    Čudno bi bilo da su se dobro pozicionirali pa popili 5 komada.
  • Ivdzo11
    3.2k
    Engleska sudačka postava, na čelu s Michaelom Oliverom (39), sudit će dvoboj Hrvatske i Španjolske u prvom kolu Europskog prvenstva, u subotu u Berlinu (18:00). Pomoćnici biti Stuart Burt i Dan Cook, četvrti sudac je Anthony Taylor, dok je u VAR sobi Stuart Attwell.

    Mrtvi Englezi.....
    Iako smo pod Oliverom uglavnom uspjesni bili, sudio nam je protiv Brazila kad smo prosli nakon jedanaesteraca, u pobjedi protiv Cipra i u pobjedi Dinama protiv Benfice.
  • austrijanac
    2.8k
    Suci u rangu Patrika Kolarića.

    I takvi dobiju pozivnice na eurosmotru.
  • Marley
    1.1k


    Ajmooooo :fire: :pray:
  • Captain America
    14.8k
    A Broz čuva zrak...
  • Olmic
    2.9k
    Zasto Modric nije dosao na utakmicu
  • E46
    202
    Ima se jos za igrat ali ovaj Pongracic mi ne obecava sa igrom nogom i brzinom. Ako cemo ic napadat on na poluvremenu mora van i Erlic unutra ili Sosa na beka pa Gvardiol na njegovu poziciju.
  • Petar86
    628
    Ne zelim biti hejter vec u 30 minuti ali vidi se iz aviona da nas vezni red trkom i energijom ne moze parirati njihovom.
  • Captain America
    14.8k
    Ne zelim biti hejter vec u 30 minuti ali vidi se iz aviona da nas vezni red trkom i energijom ne moze parirati njihovom.Petar86

    Imaš 2 polupenzionera u vezi. Ovo je rezultat.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.