• miro
    3.5k
    Ma grozno nešto, igre nema, obrana šuplja, spora...užas
  • Nogo
    1.6k
    Ovaj Skočić ne da treba letiti nego ga netko treba torpedirati s klupe. U zadnje 3 tekme dobio 13 golova.
    Sramota za repku i tko ga je postavio tamo.
  • Patak
    2.5k
    Jel on zamijenio Jarnija?
  • Pesca90
    35
    Ne,Biscana,ali nastavi li ovim tempom možda zamjeni Jarnija u studiju
  • Patak
    2.5k
    Thnx, vidim bio je selektor Irana i to dosta dugo. Ali ovi su stvarno katastrofalni rezultati a kaj je najbolje većina tih igrača ima dosta seniorskog iskustva...
  • DiddyGuela
    1.3k
    DRAGANEEEEEE

    los si. Igramo grozan nogomet, vrti igrace ko na sajmu. Djeluje nedoraslo i izgubljeno.
  • Ludovic IX
    6k
    Iskreno, ja sam to i ocekivao. Nama treba izbornici mladih kategorija koji će usaditi klincima od najmanjih do u21 da se ne boje igrat.

    Nevjerojatno da u 30 godina otkad smo članovi fife i uefe imamo samo jednu medalju sa svjetskih i europskih prvenstava u17-21.
  • Droljo
    6.1k
    Nevjerojatno da u 30 godina otkad smo članovi fife i uefe imamo samo jednu medalju sa svjetskih i europskih prvenstava u17-21Ludovic IX

    I to zahvaljujući ademiju...
  • Patak
    2.5k
    Mala smo zemlja, nije jednostavno u jednom ili dva godišta imati top momčad, dok u seniorima skupimo ekipu sa razlikom u godištu od 15-20 godina. Koliko je Modrić stariji od Gvardiola?
  • Fićo1986
    993
    Jel bolje da ispadnemo u skupini ili da dodjemo daleko a ne osvojimo... nepopularno misljenje...mislim da bi se grizli vise nego ovako....
  • Jos-Optimus
    747
    Ne razumijem? Misliš da je bolje ispasti odmah nego u npr. polufinalu? Po toj logici je bolje nikad nigdje sudjelovati
  • Ludovic IX
    6k
    ja bi se veselio i 1/4 Eura.. em, igrali bi 5 utakmica, odnosno 5 druzenja uz pivu sa prijateljima, em kad prodjes skupinu, nada počinje rasti pa prolaskom 1/8 nastaje euforija itd..

    ispadanje boli par dana i zaboraviš do idućeg SP-a.. Turska 2008-e je iznimka ali i ona navijače nije boljela toliko dugo koliko igrače
  • Paggini
    10.1k


    Hahahah da slažem se, radije bih da isto tako Dinamo ispadne u pretkolima nego da dođe do polufinala LP jer bih se grizao samo više!
  • Lynx17
    2.8k
    Jel bolje da ispadnemo u skupini ili da dodjemo daleko a ne osvojimo... nepopularno misljenje...mislim da bi se grizli vise nego ovako....Fićo1986



    huh-confused.gif
  • Lynx17
    2.8k
    ispadanje boli par dana i zaboraviš do idućeg SP-a.. Turska 2008-e je iznimka ali i ona navijače nije boljela toliko dugo koliko igračeLudovic IX



    Meni jos boli Ketsbaia kada pomislim, ali svejedno bi radije da smo dosli do tog trenutku nego da smo ispali ranije. Naravno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.