• blue heart 72
    1.5k
    Ma koji Šporar, kaj vam je ljudi. Nema šanse da dovedemo takvog igrača kao navodno pojačanje. Gledao sam ga u Baselu, i on nam definitivno ne bi bio pojačanje. Kao što je već Laugreano naveo, ako se i pikira na nekog Slovenca Celar bi definitivno bio ispred svih
  • nemapredaje
    2.2k


    Ima više rupa kroz koje mogu curiti informacije. Nije Dinamo jedina zainteresirana stranka
  • Mali dioničar
    15.1k
    Očigledno da s Panathanaikosom neće biti problema u smislu tužbi, ali bi se ovakve glupe izjave agenata trebalo srezati u korijenu.

    Kako njegov agent može izjaviti da je Grezda Čerin sve svoje uvjete s Dinamom dogovorio kad čovjek još dvije godine ima ugovor s trenutnim klubom. Kakav je to klaun od agenta?

    Klub ne smije službeno razgovarati s igračem koji ima ugovor s drugim klubom.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Klub ne smije službeno razgovarati s igračem koji ima ugovor s drugim klubom.Mali dioničar

    Smije uz dozvolu kluba.
  • hardek
    1.8k
    Šporara sam gledao par puta, sličan profil igrača kao Drmić. Tako da ne hvala, neka njega tamo u Grčkoj.
  • Jurki
    9.5k
    Cim sam otvoril clanak vezano za Šporara.. vidim autor: T. Nicota.. nisam ni htel iti citat kaj je nasral.
    Sutra bumo zainteresirani za jos jednog igraca PAO-a.
    Sere kaj to nije normalno.
    Edit: Nicota jebo te klik.
  • Viola
    414
    Čerin je igračina...Istina je da sam iz Slovenije, ali nikad nije igrao za Maribor tako da pričam 100% objektivno... :lol:

    Čerin trenutno je jedan od najboljih slovenskih igrača..Vrlo dobar na žogi, odličan u obrambi, i u fazi napada dobar...Možda se ne vidi toliko na statistici, ali dečko zaista napravi ogromno nevidnog posla...Pa i odličan karakter je..Ogromna želja, uvijek 100% da od sebe na terenu, in nikada nije niti malo konfliktan s suigrači i drugimi...

    Ako ga Dinamo dobije, to bo odlično pojačanje...garantiram 100%..

    A Šporar, neznam..Na momente je odličan, onda ga opet nema...S obzirom na godine, ne bih rekao da bi bio dobro pojačanje za Dinamo..Ali za Celara se slažem..Igračina, ali mislim da preskup..
  • NKDZ86
    502
    Ako je dobar na žogi i odličan u obrambi, nemamo kaj čekat!
  • SAS1987
    13.9k
    Čerin, Šporar...sviđa mi se tip igrača s kojima se povezujemo.San Lorenzo

    "Kad bih imao samo 2 Slovenaca, osvojio bih kup“. (Sergej Jakirović)
  • Patak
    2.5k
    Katanec, Komočar, Židan, Gliha, Pavlovič, Cesar, Galič, Stojanović? Jesu to svi Slovenci u Dinamu? Mislim da je vrijeme novog...

    A jel bilo Slovenaca u Građanskom?
  • NitkoBitan
    13.5k
    Dobro da klub demantira lazne medijske natpise, govorim konkretno o "interesu" za Spoljara. Em navijaci imaju brigu manje em Dinamo ne ispada nicije sredstvo za podizanje cijene/place igraca. Na kraju krajeva i u vlastitoj momcadi se tako unosi nervoza te neki igraci mogu pomislit da ih se zeli zamijenit ili da se vise ne racuna na njih.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Mounie zabio protiv Nigerije, ali nije glavom :joke: dobra tekma za sad
  • Droljo
    6.1k
    osvojio bih kupSAS1987

    Bosansko hercegovački kup?
  • Paggini
    10.1k
    Ništa od Šporara, pa mi ne griješimo zasad!
  • SAS1987
    13.9k
    Katanec, Komočar, Židan, Gliha, Pavlovič, Cesar, Galič, StojanovićPatak

    Miha Golob al nikad zaigrao.

    Mislim da je vrijeme novog...Patak

    Sven Šunta :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions