• GOAT
    123
    plot twist Maric daje "informacije" u medije i ovisno o reakciji Zone zaključuje hocemo li igraca kupiti ili ne hahah
  • jedan u nizu
    6.8k
    Nije Maric, nego Jakir.
    Svi znamo da je aktivan na zoni.
    Plasira svoje zelje tu pa ispituje bilo navijaca. Ako dobije pozitivan feedback, pokazuje Maricu i Zajecu kako i navijaci zele tog igraca.

    Jakir na sastanku kod Marica i Zajeca, slikovito, 2024

    300px-Angry_Man_Pointing_at_Hand.jpg
  • Paggini
    10.2k


    Zona struka je dokazano u pravu!!!
  • Droljo
    6.2k
    Nije Maric, nego Jakir.jedan u nizu

    Jakir je ban, banana itd
  • dumitrumitu
    894
    A Marić je Miro Vugrinec
  • GOAT
    123
    Znaci imamo Ivanovicevog agenta pod imenom određenog voća žute boje, a sad i Jakira pa ako ovo cita neka broju #77 raskine ugovor, hvala.

    Struka Zone lp
  • Pesca90
    35
    Diego Alonso novi trener Panathinaikosa,moglo bi se i njega nešto pitati oko transfera Gnezde Cerina
  • CastAway1986
    972
    Trener ne diže plaću igračima , Čerin hoće napustiti klub tako da se tog trenera neće ništa pitati
  • GOAT
    123
    Ne moze mu osigurati ni vecu placu ni igranje u europi. Nek se taj Alonso drzi formule 1
  • Pesca90
    35
    Da nadam se da će mu tu ruke biti vezane i da ga poberemo ispod cijene,osvojili su kup,sad ne znam jel im to nešto osiguralo za europu
  • Mlađi referent
    11.4k
    Mounie zabio protiv NigerijeMlađi referent

    UPDATE: na kraju je taj gol za pobjedu, tek drugu Benina u povijesti protiv Nigerije. Kako sam ja napisao “dobra tekma”, ona je i de facto završila jer drugo poluvrijeme je bilo veliko ništa

    Mouniea iskreno u Brestu nisam pratio, ali ako je ovo danas realan prikaz njegove igre ne bih ga htio ovdje. Dobar duel, ali čovjek je valjda duplo gori od Petkovića u presingu i obrani. Nemoguće da ne pružiš korak ni kad ti protivnik loše iskontrolira loptu i bude na krivoj nozi.
  • Nogo
    1.6k


    Ja sam iskreno za to da se proba ići s Mierezom. Taj pritisak naprijed pitanje je bili dobili s bilo kojim napadačem sem njega. Ovaj Mouni laganica i čeka ubačaje samo.
  • criticus
    1.6k
    CDx5i5VWgAAMOhc.jpg

    Olivari dok smišlja novi naslov, slikovito, 2024
  • Paggini
    10.2k


    "Petković i Mounie? Marić se ne buni!"

    1642.jpeg
  • E46
    214
    Nema nazalost od njega nista od kad je doso ovaj portugalac, Cavlinu neka šarani zaborave a nek im Mierez ode besplatno iduce godine kod nas pa cemo vidit onda ionako on nama ne predstavlja mega pojacanje nego samo nadopunu kadra budimo realni.. Takvih igraca ima po tim ligama juzno americkim samo treba imat dobar skauting.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions