• Efes Pilsen
    7.2k
    Sporar je igrac tipa Drmica s manje sjebanim koljenima.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Šporar je svakako kvalitetan napadač, vjerojatno ne bi bila velika odšteta u pitanju s obzirom na godine i činjenicu da je tamo rezerva s visokom plaćom. Kod nas bi bio odlična nadopuna Petkoviću, obojica u najboljim godinama, Šporar drugačiji tip, igrač koji traži dubinu, slično kao Drmić. Bili smo oduševljeni dolaskom Drmića koji je tada došao besplatno uz veliku plaću, a Šporar bi sigurno bio plaćen manje, ali uz odštetu bi ispala slična financijska priča kao u slučaju Drmića. Došao bi u sličnim godinama kao Drmić, Šporar je mlađi godinu i pol te ima zadrava koljena. U svakom slučaju, odlična nadopuna Petkoviću, a u slučaju ne daj Bože odlaska Petkovića može ga valjda djelomično zamijeniti i biti prijelazno rješenje.
  • Laugreano
    1.7k
    Ako vec uzimamo Slovenca napadaca nek to bude Zan Celar
    https://www.transfermarkt.com/zan-celar/profil/spieler/340427
  • GOAT
    123
    Sto se tice Cerina ako smo navodno blizu dovođenja.. Jel ga pratio tko? Kakav je tip igraca? Gledam ovo na YT ali tamo svi izledaju kao Neymar pa mi nije jasno sto da ocekujem ili ne od njega
  • Mr Anderson
    5.9k
    Ne sviđa mi se to da sad samo gledamo igrače Panathinaikosa zato jer si je Zajec dobar s njima.
  • dumitrumitu
    894
    Nije da gledamo samo te igrače nego novinari nemaju drugih informacija
  • Paggini
    10.2k
    Ne sviđa mi se to da sad samo gledamo igrače Panathinaikosa zato jer si je Zajec dobar s njima.Mr Anderson

    Pa poprilično sam siguran da ne gledamo samo njih haha, ali mi se sviđa da gledamo i njihove, to je već rang gdje možemo ciljati pojačanja i ozbiljne igrače.
  • Mr Anderson
    5.9k
    Nije da gledamo samo te igrače nego novinari nemaju drugih informacijadumitrumitu

    Kak imaju samo informacije o igračima Panathinaikosa? Informacije selektivno cure iz kluba?
  • Keyser Soze
    8.6k
    Meni se sviđa što je svaki igrač za kojeg je izašla neka vijest o našem interesu reprezentativac i igra u ligama nešto jačima od naše.
  • dumitrumitu
    894
    pa Zajec i Marić su gledali Čerina i njegov menadžer je potvrdio interes dinama. Ove informacije za napadača su izmišljene jer novinari moraju popuniti dnevnu kvotu članaka o dinamu.
  • Mihaljević
    8.7k
    Kolko vidim po zadnjoj objavi Panathinaikosa, ni Čerin ni Šporar nisu nešto omiljeni, Čerina još i brani dosta navijača, ali Šporara mrze gore nego mi Špikića.
  • Maximo
    321


    Baš sam gledo neke highlightse di je šporar zabio Villarrealu neloš gol...iako ne može to bit mjerodavno, špikić ni blizu nikad tako nešto nije napravio D
  • Str1nger Bell
    848
    Šporara sam gledao 2,3 utakmice, na temelju te dvije utakmice nebi ga mjenjao ni za Denija Jurica.
  • Lynx17
    2.8k
    Ne sviđa mi se to da sad samo gledamo igrače Panathinaikosa zato jer si je Zajec dobar s njima.Mr Anderson


    Ja sam sav za Zajeca (kao i svi). samo da on ne bude taj koji ce izabrati igrace. Neka to bude Maric a neka Zajec daje Blagoslov.

    Evo JUCER (na ESPN), Shaka Hislop jos jednom o Zajecu dok je bio u Portsmouth:



    (pocinje oko 7:55)

    Prica o njegov "questionable recruiting" sto si tice transfere.
  • Mr Anderson
    5.9k
    Neka to bude Maric a neka Zajec daje Blagoslov.Lynx17

    Pa tako bi i trebalo biti. Zeko može pomoći svojim vezama i poznanstvima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions