• Izet Hajrović
    1.5k
    mogli bi ga posuditi i u Celje ako su istinita šuškanja o suradnji, on bi njima sigurno bio pojačanje. Igrat će kvalifikacije za Ligu prvaka i gotovo sigurno će igrati neku od liga u europskom natjecanju.
  • Blueshadow86
    1.2k
    Po meni svejedno. Dobra bi mu bila i jedna i druga varijanta. Veći i ambiciozniji klubovi od Lokomotive i samo neka skuplja minute, iskustvo i neka se razvija... i neka odlično brani, osim u utakmicama protiv Dinama. :smile:
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Ovaj clanak u sportskim i razgovor sa cerinovim menagerom djeluje Kao zalizani. Kao da zele najvise da pao podeblja ugovor i korister Dinamo za to. Daj boze da bude nesto od toga. A lik ima ugovor 2 godine , realno pao moze trazit koliko god hoce. Plati i vodi ga ,u suprotnom decko ima da radis jer si placen. Tribina ljeci sve pa ti kurcu sviraj. Vjerujem da je nas tek kad prodje ljecnicki i potpis padne i predstavljanje
  • Nogo
    1.6k


    Ponudili smo 2m i da se nađemo na 3 i dobro.
    Pitanje je sta ce biti od ovoga.
  • San Lorenzo
    12.5k
    Čerin, Šporar...sviđa mi se tip igrača s kojima se povezujemo.
  • Laugreano
    1.6k
    Dok Cerina jako hvale, navijaci PAO jedva cekaju da Sporar ode iz kluba.
  • Orc123
    5.9k
    Moram rec da ce se sad izmisljati na najjace....na kraju pojma necemo imat tko ce doci. Stvarno cisto sumnjam da je Sporar u igri, a iskreno ni meni on nije neki napadac. Kolko god volim ove transfere, toliko mi idu na zivce te spekulacije i to cekanje. Ne vejeujem da bi Dinamo kombinirano potrosio 5-6 milj za dva Slovenca.
  • Paggini
    10.1k
    Volio bih finalizirati AGČ prije europskog, pa onda kombinirati dalje nakon Europskog na kojem će hoxha apsolutno eksplodirat i prodat ćemo ga za 15 milijuna eura koje ćemo dalje uložiti hehe.
  • Nogo
    1.6k
    Agč bi mogao biti dobro i zanimljivo pojačanje, a Šporar mi ne ulijeva neko povjerenje, pogotovo kao "zamjena" za Petka.
    Nadam se nekoj drugoj napadačkoj opciji.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Ajmo uzeti još i Verbiča pa da se riješe Slovenaca. Možda dobijemo kakav popust, 2+1 gratis.
  • Mr Anderson
    5.9k
    Dok Cerina jako hvaleLaugreano

    To je istina, pričao sam s ljudima, navijačima Panathinaikosa. Hvale ga jako i nebi nikako voljeli da ode
  • Maximo
    315
    Šporar bi mi bio opcija eventualno ko free agent..pa da bude drugi napadač...
  • Nolifer
    7k
    Kaj nije prestar ovaj napadač Slovenac?
  • Žan
    139
    Zasto se vise Vipotnik ne spominje? Bordeaux opet ostao na sredini Ligue 2, dok je Vipotnik na kraju imao solidnu sezonu sa 10 golova i 3 asistencije, uz to mu je cijena pala na 1.9m po TM.
  • Zagi
    5.8k
    Da sam agent tog Sporara iskoristio bih priliku i gurnuo interes dinama u medijski ciklus.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions