• Nolifer
    7k


    Kako ono mantra ide? "Grad je za sve nas, grad je naš"? :chin:
  • deda
    29.2k
    To je jedna od prednosti života u manjem gradu. Nema politiziranja, pametovanja, filozofije, propagande, pederluka. Živi i pusti druge da žive.
  • Dudu9
    563
    Pa policija radi procjenu rizika nekog skupa, po tebi Mup je gradski?
  • Jaro
    6k
    Ja ne vidim problem Dan kad ce ova ili neka slicna povorka zahtijevati pratnju policihe,posebno ogradjenu rutu i slicno - ce biti dan kad je ivo drustvo propalo skupa sa svojim vrijednostima, a "oni" pobijedili...
  • NORTE
    9.8k
    Pa tko bi ga napadao?
    Jbt gradska plinara je izgubila posao opskrbe plinom u zagrebu i što se dogodilo?

    Par članaka i to je to...

    95% medija je na istoj platnoj listi kao i ta politička opcija
    db-izbjeglica
    Nije isto odgovornost za stradalog ako se to može izbjeći i nečija nesposobnost ili loš potez u plinskim igrama.
    Ljudski život vrijedi više. Odgovornost za to nije zajebancija.
    Doduše kod nas i netko direktno odgovoran može proći sa sinkopom ili slično...

    Eto imali smo i one slučajeve odrona smeća. Ne znam je li se išta promijenilo nakon toga?
  • austrijanac
    2.9k

    Bio jučer kod Vas u Bjelovaru, šetnja trznicom, slikanje kod Dinamovog grafita, malo stari betonac rukometni.

    Divota.
  • deda
    29.2k
    Jesi vidio kako je korzo ukrašen. Divota. Baš sam ponosan na svoj grad.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Izbori za EU parlament u Zagrebu;

    Glasovalo 24,59% birača.

    Poredak;

    1. SDP 47.244 - 29,12%
    2. HDZ 39.754 - 24,50%
    3. Možemo 22.777 - 14,04%
    4. DP 16.892 - 10,41%
    5. Nina Skočak 7.722 - 4,75%
    6. MOST 7.479 - 4,61%
    …..
  • Nolifer
    7k
    Nije mi drago za Zagreb, kad vidim ko je dobio najviše glasova, reko ljevpro sam dobio. :vomit:
  • DrawTube
    3.5k
    OT ali dobre se stvari događaju u BJ. Obnova Korza, sad idu neke nove fasadeu centru, a najveći nadolazeći projekt su nove terme. Otvoren Mcdonalds za one koji baš žele, 2 nova stadiona...

    Lijepo radi Hrebak bez obzira na to kaj ide s HDZom
  • NitkoBitan
    13.5k
    Otvoren Mcdonalds za one koji baš želeDrawTube

    Lijepo radi HrebakDrawTube

    Pa nije Bjelovar financirao otvaranje doticnog fast
    food lanca :monkey:

    Privatna investicija...
  • DrawTube
    3.5k
    Nisam ni rekao da je. Grad tj Hrebak je odgovoran za stadione, terme i fasade

    Privatne investicije su Mek i ind zona.

    Krajnjem konzumentu tj stanovniku Bjelovara nije bitno je li investicija javna ili privatna
  • mali M
    3.9k
    Tako je, a između ostalog McDonald's nebi dolazio da ne vidi određeni rast i potencijal. Lijepo se Bjelovar razvija to nemože nitko osporiti... Grad za primjer, kao i Samobor i okolica, pa čak i Ivanić G. lijepo napreduje
  • NKDZ86
    502
    Aramotno kad vidis koliko je normalnih ljudi u zgu, strašno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.