• Nino Bule
    12k
    Neću se više oglašavat o ovoj temi jer svaki put kad se dirne u Možemo izleti 10 ljudi koji krvoločno brane da to nema veze s ičimemilperska

    Daj pocni citat sta ti ljudi pisu ili nam nemoj odgovarat, kakav kurčev mozemo svi te sprdamo za izjavu da je naš klub na proslavu naslova na trg pozvao djerka zbog njegovog ujca, ne znam jel stvarno toliki problem citanje s razumjevanjem al valjda ti je jasno da nam je upitno napadanje organizacije proslave na trgu, a za ujca i mozemo me boli kurac da si na njih pljunuo nijedna osoba ti se nebi javila, prestani radit jebenu zrtvu od sebe
  • mali M
    4k
    u ovoj objavi kad su skočili na njegaPatak

    i Emilu i tebi bi trebalo bar na ovoj temi foruma bit jasno gdje ja stojim sa možemo i ljubljenim TTejcem. Ali ovo je promašena teza. To je kao da netko sa drugog kraja našeg spektra kaže da je TT u pregovorima za stadion odobrio zemljišta za 10 crkvi samo zato kaj mu je ko već, stric, svećenik...
    Razumijem ja na što vi ukazujete, ali meni bi se povuklo pitanje Djerka na trgu da se recimo sazna da je dobio honorar od grada Zagreba sto hiljada eura za tih 3 i pol minute na stejđu. Ovako se samo njegov stih ugradio u ovu sezonu i završio na stotinama i stotinama majci, grafita, objava i sasvim je okej da je pozvan na proslavu, pa bio on nećak od nekog anonimusa iz Možemo, nekog hadezeovca, nekog svećenika ili nekog uzgajivača mandarina iz okolice splita...
  • emilperska
    4.3k
    Mene tu vise intrigira kak me Bule napada da ja krivim klub. Kao prvo, nisam naivan da mislim da su Zajec, Marić, IO, skupstina birali izvođače. To je vjv odradio odjel marketinga ili tak nes. Drugo, docek je organiziran na glavnom gradskom trgu, i onda ta ideja da Grad gdje vladaju zeleni radikali nije mogao imat veze s tim mi je isto nonsense.

    Ali ugl, shvacam vasu poantu djelomicno. Ja se kunem da nisam imao blage veze tko je taj lik. Nit slusam taj đir glazbe, a ocito smo se generacijski i mimoisli. A i mjesta gdje ja zalazim, tamo se to nikad ne pusta niti sam ista od tog cuo na ove 24 tekme na koje sam bio ove godine, ali sad kad ga guglam i odem na ove mreze koje isto nemam, da lik ima pun kurac pregleda, tak da me ocito i vrijeme u tom dijelu pregazilo.

    A ovo kaj je cijenjeni kolega Patak zalijepio da drzi znantstvena predavanja djeci mi je isto jako smijesno osim ako nije educiran za to s obzirom da ima 23 godine (da bi bilo slucajno), ali to pak nema opet veze s raspravom i temom..
  • Patak
    2.5k
    Nisam ja ništa ukazivao nego sam napisao da mi je ta informacija zanimljiva za objavu ovdje bez ikakvih dodatnih konotacija oko toga. Kao što mi je bila zanimljiva informacija da je tetejcu stric biskup u BiH. Ono zanimljivo, i to je to.

    Ovo da mali educira djecu o znanosti u 80 škola mi je isto tako zanimljivo sve dok ne znam detalje o njegovu školovanju. Ako je školovan i educiran i sam za tu edukaciju onda ok, a ako nije onda mi to nije nimalo smiješno nego zabrinjavajuće.
  • gledatelj
    326
    Bio vam je kod khana u podcastu (riltok) i pričao sve oko tog sa baltazarom pa slobodno poslušajte. Već je prošlo dosta od toga, ali koliko se sjećam pričao je u stilu da njegovi imaju prava na to pa on to samo razviti po skolama. I btw. njega je pogurao stoka jer je kod njega gostovao u nekoj emisiji i nakon toga je iskočio i snimio sa stokom pjesmu. Sad jedino ako i stoka ima neku strinu koja je u možemo...
  • Jaro
    6k
    Sad sam vidio da je reper nastupao i na danima Stenjevca 2023.emilperska

    A mooozda, samo mozda zato kaj je decko iz Stenjevca i zivi na 2min hoda od mjesta odrzavanja...
  • NORTE
    9.8k
    gordan-bosanac-iz-mozemo-ujak-je-tvorca-nove-dinamove-himne-djerka-ulice-on-je-sin-njegove-sestre-renate-brkic-partnerice-kuma-zorana-milanovica-koja-profitira-na-profesoru-baltazaruemilperska
    Kakav naslov članka... :rofl:

    Baš danas sam razmišljao koliko sam već puta na zoni i šire pročitao o tome kak je "Možemo preuzeo dinamo". :rofl:

    To ti tak ide
    i to ti je tak
    bum bum klik klak
    dinamo prvak
  • emilperska
    4.3k

    Nigdje nisam rekao da je možemo preuzeo Dinamo. Oni su nesposobni dobit nariktani natjecaj za plin i nesposobni su u 2 godine sastavit natjecaj za Kranjču (s dildom kak bi rekli saljivdzije ovdje). Tako da proces preuzimanja Dinama je nemoguc za njih. Osim toga oni i ne prate sport kao takav. Paljenje krijesova im je vrh uz elektricno bicikliranje

    Vise mozemo govorit o ukrcavanju na popularni pobjednicki vlak zvan GNK..
  • Mali dioničar
    15.1k
    To ti tak ide
    i to ti je tak
    bum bum klik klak
    dinamo prvak
    NORTE

    Inače mi je ovo tako iritantno i jadno da osjećam susramlje kad to čujem.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Neovisno o ujacima, možemo, baltazaru... meni je ta pjesma teško susramlje. Mislio sam to napisati u temi "nepopularna mišljenja" čim se krenulo s tim, al ono, totalno nebitno pa sam odustao.

    Međutim, kad ste već pokrenuli temu...
  • NORTE
    9.8k
    Inače mi je ovo tako iritantno i jadno da osjećam susramlje kad to čujem.Mali dioničar
    Meni je smiješno i totalno zajebantski, zagrebački. Kao i sama pjesma, čista zajebancija.

    Ljudi za koje nisam ni znao da su simpatizeri dinama su tu zezanciju prenijeli na svoju djecu koja sad pjevaju taj refren i možda im je to i prvi doticaj s dinamom.

    Refren je postao "dio" uspješnog dinamovog proljeća 2024. koje ćemo pamtiti.
    Stih je na šampionskim majicma nkdz-a i fd-a.
  • dumitrumitu
    894
    Ova rasprava je za shit of the day.
  • Tom Hanks
    2.8k
    Debeli potpis,uzas od pjesme/refrena
  • DrawTube
    3.5k
    Ljudi moraju staviti pjesmu u kontekst vremena kad je nastala i kontekst osobe koja ju je napravila

    Tada 3. mjesto, -5 od Rijeke i -1 od Hajduka, za par dana se moramo dolje čupati i eventualnim porazom sezona je propala. Onda odjednom čovjek izbaci pjesmu s pamtljivim refrenom, gotovo proročanskim o tome kako je Dinamo prvak.

    Pnaravno pjesma nije nastala kao dinamova himna, Djerko samo repa o životu njega I ekipe u Stc i o sebi na lokalnoj sceni. Jedan od motiva je eto bio i Dinamo. Mislim čovjek pjeva o frulama , noklicama, kroksicama, mdma vodi, klošarenju na kvartu, a ne o Sjeveru, borbi, navijačima itd.

    Drago mi je da je pjesma postala neslužbena himna ove sezone i meni je brutalna (da ne kažem da su ljudi na proslavi htjeli većinom Djerku) ali po meni ga se sad samo treba ostaviti nek piše i radi nevezano o Dinamu, ova je dobra ali iduća vezama za Dinamo bi bila flop
  • mali M
    4k
    Ma mali je milimetar iznad prosjeka ovih novih mladih kloš repera. Ništ posebno. Ono što je meni dobro kod cijele pjesme nije sigurno ni riječi ni refren, nego samo prvi dio jer je iz njega ispala najveća zezancija sezone. Pogotovo kad smo se zalaufali, a nama u glavama na svaki kiks vodećih i našu pobjedu: to ti tak ide i to ti je tak! Ma vrh je ispalo... Veći mi je retard što se tiče pjesme ovaj bejbi lazanja. Evo ti pjesme za susramlje, a ne ova koja ima značenje za nas
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.