• Str1nger Bell
    832
    Tada 3. mjesto, -5 od Rijeke i -1 od Hajduka, za par dana se moramo dolje čupati i eventualnim porazom sezona je propala. Onda odjednom čovjek izbaci pjesmu s pamtljivim refrenom, gotovo proročanskim o tome kako je Dinamo prvak.DrawTube


    Poprilično sam siguran da u tom trenutku nije znao ni s kim igramo,a ni kak stojimo na tablici.
  • DrawTube
    3.5k
    točno. Realno čovjek ne prati nogomet, znam da je na kupu protiv Ponikvi bio 15ak minuta i otišao doma

    Tim više je smiješno kako je u jednu ruku ispao kao prorok i napravio himnu
  • gledatelj
    326
    Bio je nedavno u podcast inkubatoru pa su on i pendrek baš ovo komentirali i pendrek je rekao ida baš sad izbaci jer će dinamo bit prvak. Tako da je pendrek ispao prorok.
  • Sljeme
    2k
    Lijepo je vidjet da naši mladi nisu pokleknuli pod ovom kulturom smrti. Kulturom pederluka, sotonizma i uništavanja našeg bića i kršćanskih vrijednosti. :victory:

    https://www.vecernji.hr/zagreb/video-pogledajte-atmosferu-tisuce-mladih-iz-sveg-glasa-na-trgu-bana-jelacica-pjeva-moja-domovina-1775630
  • db-izbjeglica
    13.6k
    Čekajte, jel realno da je trg skoro pun ljudi, a tramvaji uredno prometuju?

    Promet se može zaustavljati i preusmjeravati za svaku glupost, al za ovako masovan skup, koji ne odgovara agendi vladajućih, nema, nas se to ne tiče....

    Očito da za njih postoje građani prvog i drugog reda, odnosno povlaštene kaste.

    Antunovski hod
    Screenshot-20240609-072437-Facebook.jpg

    Screenshot-20240609-072915-Brave.jpg
  • mali M
    3.9k
    gledaj to ovako. Antunovski hod je dovoljno civiliziran i koordiniran da mu ni tramvajl ne smetaju. A za ovih 1000 zagrepčana koji dođu mahat golom dupadi mora stati i svijet za tih dva sata.. ma sve pet, meni je i drago da se ovako javno sve vidi...
  • Doktor Kunić
    2.9k
    Želimo učiti djecu pravim i normalnim vrijednostima?
    Pokažimo im fotografije pa nek donesu zaključak šta je normalno.


    IMG-1968.jpg


    IMG-1969.jpg
  • NORTE
    9.8k
    trg skoro pun ljudi, a tramvaji uredno prometuju?db-izbjeglica
    Neka i obični prolaznici građani koji se voze tramvajima (većinom vjerojatno normalni ljudi) vide da u gradu ima i ovakvih događanja i da je sve puno ljudi, dapače neka "publika" koja za to nije ni znala sad zna i vidi.
    Znao sam za taj hod, ali nisam znao gdje je cilj, sad vidim da je na sv. Duhu.
  • db-izbjeglica
    13.6k
    Ljudi se u gužvi zaborave, manje paze, ponese ih i kad pored prolazi ogromno vozila to može biti jako opasno!

    Imam dojam da bi vladajući bili sretni da je netko nastradao. Kog boli briga za bijele heterokatolike? Niža kasta...
  • NORTE
    9.8k
    Imam dojam da bi vladajući bili sretni da je netko nastradao.db-izbjeglica
    U pravu si, ali onda bi se legitimno povuklo pitanje odgovornosti vlasti za puštanje prometa unatoč velikom broju ljudi.
    Kako bi se tetejac obranio od takvog pitanja da je netko nastradao?
  • db-izbjeglica
    13.6k
    Pa tko bi ga napadao?
    Jbt gradska plinara je izgubila posao opskrbe plinom u zagrebu i što se dogodilo?

    Par članaka i to je to...

    95% medija je na istoj platnoj listi kao i ta politička opcija.
  • jedan u nizu
    6.7k
    Imam dojam da bi vladajući bili sretni da je netko nastradao. Kog boli briga za bijele heterokatolike? Niža kasta...db-izbjeglica


    giphy.webp
  • db-izbjeglica
    13.6k
    Fascinantno koliko su neki ljudi slijepi pored zdravih očiju...
  • jedan u nizu
    6.7k
    Fascinantno koliko su neki ljudi slijepi pored zdravih očiju...db-izbjeglica

    Oprosti, ali napisati da bi vladajuci bili sretni da je netko od sudionika Antunovskog hoda nastradao, jer su eto 'namjerno' pustili promet tramvaja jer su bijeli heterokršćani niža kasta nema veze sa mozgom.

    Mali M ti je dobro napisao, razlika je u 'civiliziranoscu' i sigurnosnim rizikom.
    Jedni su dosli na svoje hodočašće u miru, velikoj većini ne smetaju i ponašaju se kako se i treba ponašati.
    Drugi su došli izvesti svoju paradu (po meni i većini totalno nepotrebnu), paradirati, kritizirati one koji se ne slažu s njima, napraviti totalno nepotreban performans. Uz to, imamo povijest prosvjeda protiv tih parada, fizickih napada i pokusaja fizickih napada i ta povorka treba biti pod policijskom pratnjom.
    Dok za Antunovski hod ne treba nikakva policijska pratnja jer niko ne prosvjeduje protiv toga i nitko ih ne napada.
    Ne kužim zašto toliko dramite oko toga?

    Na tekmi sa Rudešom je bilo preko 20k ljudi, pa je osiguranje bilo slabo, promet se odvijao normalno i sve je bilo bez problema.
    Na Hajduku je bilo 15k ljudi pa je dio prometnica zaustavljen, interventne i marice na svakom cosku, rade ti pregled prostate na ulazu.
    I to je normalno, jer je procjena sigurnosnog rizika totalno drugacija.

    Meni je sto puta lijepše vidjeti Antunovski hod nego povorku ponosa. Ali govoriti onakve nebuloze graniče sa zdravim razumom.
  • db-izbjeglica
    13.6k
    Ma apsolutno, naša divna gradska vlast je super i imaju jednake kriterije za sve građane i sve događaje u zagrebu. Samo realno i nepristrano :zip:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.