• Laugreano
    1.7k
    2 krila, napadac, lijevi bek, vezni, Stoper ili 2
  • Droljo
    6.4k
    2 krila, napadac, lijevi bek, vezni, Stoper ili 2Laugreano

    Kaj s njima?
  • Teofil Kateran
    1.1k
    Gleda se lijevo krilo (koje će vjerojatno biti Pjaca) što znači da od Vidovića ništa. Desno ne vjerujem da će Kaneka otkupit jer se vjerojatno gleda pojačanje, a Špika je već pod ugovorom. Vezni se gleda nešto na foru Mišića ili box to box veznjak. Stoper svi znamo koliko je potreban, a na lijevom beku nam treba opcija jer očito se na Perkovića toliko ne računa, a uz Ogiwaru koji je na posudbi moraš imat još neku opciju. I tu je naravno napadač jer je realno da Petko ode pošto je ona cifra stvarno smiješna. A i ako ne ode, izgledno je da će se tražit netko tko će ga zamijeniti kasnije ako ne produlji ugovor ovo ljeto.
  • Peškaman
    2.9k
    Mislim da će se za AGČ znati do početka Euro prvenstva,jer poslije cijena jedino može ići gore
  • CastAway1986
    994
    Ako ćemo dovesti AGČ za što ja definitivno jesam jer je pojačanje u veznom redu o odnosu na ovo što već imamo treba znati da nećemo imati klasičnoga defenzivnog veznog neku vrstu terijera u vezi a usporedbe sa Selahijem ne stoje jer nisu isti tip igrača.. Od njega će se tražiti neka uloga kakvu je imao prije Ademi ono što se kaže box to box midfielder..Što se desnog krila tiče nažalost
    Kaneko nije dominirao protiv Balkanija a kamoli će protiv jačih ekipa a tu je i Špikic tako da bi ja radije doveo desno nego lijevo krilo gdje su Stojkovic i Hoxha od kojeg nakon priprema očekujem da pokaže zašto je doveden u najveći hrvatski klub..
  • Facke
    2.7k
    A je Pjaca mudrisjas. Pol iznosa negve klauzule ide njemu v zep. Ak ga mi platime 1,5 mil. € , 750.000 ide njemu?! :sweat:
  • NitkoBitan
    13.5k
    Desno ne vjerujem da će Kaneka otkupit jer se vjerojatno gleda pojačanjeTeofil Kateran

    Kaneko nije dominirao protiv Balkanija a kamoli će protiv jačih ekipaCastAway1986

    To moze i u nepopularno ali ja sam isto za to da se zahvali Kaneku na suradnji i kaze zbogom. Produzivanjem posudbe gubimo vrijeme i sebi i njemu.

    Nesto se sramezljivo spominje i otkup u slucaju da Japanci snize cijenu, meh... Ako idemo na tu LP bolje da na taj otkup od milje nadodamo jos minimalno toliko i uzmemo solidno desno krilo koje je razina iznad Spikica i Kaneka.
  • cibona
    1.8k
    Nemojmo opet krenuti s pričom da je Špikić solidan HNL rotacijski igrač zato jer on to nije.

    123 nastupa, 16 pogodaka i tko zna koliko sramotnih i teško zaboravljivih amaterskih utakmica i reakcija prilikom udarca na gol.

    Takav igrač ima plaću od 450-500 000 eura i to je sramota i poniženje svim ostalim igračima u Dinamu koji imaju slabiji ugovor od njega. Ove sezone ga se jednom za svagda moramo riješiti, Kaneko neka ostane kao rotacijsko krilo ukoliko mu se produži posudba. Pravo pojačanje na desnom krilu tek moramo pronaći.

    Što se tiće lijevog krila, ako ćemo se oslanjati samo na Pjacu i Hoxhu u Ligi prvaka, jao si ga nama...
  • scooniepenn
    2.3k

    A tko je onda drugo lijevo krilo? Između dokazano neučinkovitog Špikića i Kaneka, koji nas je u jednom dijelu sezone svojim golovima izvukao iz gliba, svakako biram Kaneka. Naime, em moramo imati 2 lijeva krila, em Kaneko može biti bolji od onoga što je odigrao prošle sezone. Špikić sasvim sigurno dokazano ne može.
  • scooniepenn
    2.3k

    Ono što je najbolje od svega je da Špikić ima 50.000 do 100.000 veći ugovor od jednog RPG-a i isti ugovor kao Baturina. To je uvreda za zdravi razum.
  • Teofil Kateran
    1.1k
    Da se razumijemo ja bi rađe Kaneka, napisao sam samo šta smatram da će bit
  • Nogo
    1.7k
    Pročitah da Drmić pregovara s Zrinjskim iz Mostara.
    Iskreno, ne želim ga više vidjeti nacrtanog kod nas.
  • Nino Bule
    12.1k
    Pa isteko mu je ugovor, neces ga sigurno vise vidjet
  • CastAway1986
    994
    ma to je u on u Mostaru da izađe u Daleku Obalu :lol:
  • plavi devet
    243
    možda će imati i nastup tamo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions