• Captain America
    15.1k
    Inace malo se previse pljuje po Spikicu, nije on toliko los koliko ga se predstavlja. Nek nam bude muha bez glave koji jurisa na izmorenu protivnicku obranu zadnjih 30tak minuta utakmiceNitkoBitan

    Potpis na ovo.

    Ja bih isao na to da se ne otkupi Kaneka i umjesto toga dovede posteno desno krilo, a onda ides stedit na lijevom i dovedes Pjacu, pa nek se onda Hoxha i Pjaca bore medusobno za mjesto u sastavu.NitkoBitan

    Još veći potpis na ovo.
  • Paggini
    10.2k
    Inace malo se previse pljuje po Spikicu, nije on toliko los koliko ga se predstavlja.NitkoBitan

    Da, nije toliko loš - još je lošiji.

    Fakat je grozota od igrača i molim Boga za dan kad ode iz Dinama jer se ne sjećam igrača koji je dobivao toliko prilika i odigrao toliko loših utakmica.

    Hvala mu za sve one golove kad smo imali 3:0 pa je on zabio 4. gol... Opet, žao mi je jer mi se čini kvalitetan dečko, ali napravili smo već po osmi put isti krug di krećemo sa apologetijom Špikića. Nije razina za HNL, a Europu ne znam jel bih mu dao i da preko TVa gleda.
  • Mihaljević
    8.6k
    onda ides stedit na lijevom i dovedes Pjacu, pa nek se onda Hoxha i Pjaca bore medusobno za mjesto u sastavu.NitkoBitan

    Ovdje se zaboravlja na Stojkovića koji je masno plaćen.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Ovdje se zaboravlja na Stojkovića koji je masno plaćen.Mihaljević

    Sta je bilo bilo je. Bas mi je iritantno i neprofesionalno silovanje toga kako se nekoga dosta platilo. Platili smo i Sutala 4 milje, Bockaja 3 pa kaj sad? Promaseni igraci i to je to, forsiranjem njih u Dinamu nanosis jos vecu financijsku i rezultatsku stetu. Ne kazem da ce to bit slucaj i za Stojkovica, al nikad ne znas.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Čerin nije buldožer šestica, ne znam zašto se to očekuje od njega, njegova destrukcija protivničke igre je dosta lošija od Mišićeve. U PAO-u pored sebe gotovo uvijek ima defanzivnijeg igrača bilo u Araou, bilo u Perezu.

    On je osmica, za moj ukus najbolja ball retention osmica u Grčkoj, opasan prekid, precizna desna noga, voli bit čovjek više u gornjoj trećini, odgovoran defanzivno. Tek dolazi u svoj peak i uzima važne uloge gdje god igrao.

    3.5/4mil., je po meni sasvim realna cijena, i dobro smo prošli izguramo li ispod tog. Je li nama treba toliko skup igrač na toj poziciji? Po meni da jer Mišić igra previše. Uz Sučića i Roga, kombinirat za 6/8 se može, a da kvaliteta ne pati.
  • Keyser Soze
    8.6k
    A možda kupimo Gnezdu Čerina za 3 milijuna i desno krilo za 3 milijuna? :smile:

    Ne mora značiti da kupovinom jednog poništavamo drugo, bio bi zadovoljan da dođe stoper kapitalac i novo desno krilo.
  • Laugreano
    1.7k
    i top stopera ili napadaca kojem istice ugovor.
  • keppi
    131
    Mišić - siguran, Sučić - u naletu, Ademi i Rog - sigurno se neće zadovoljiti mrvicama od minutaže kao u protekloj sezoni,..pa i Bulat - često koristan, mladi Pavić se mnogima svidio....i sam sam se iznenadio da se po meni na poziciji gdje smo možda i najjači traži novi igrač.
    Većinom su podjednaka mišljenja o Čerinu, ali evo nešto (ako već nije spomenuto). Zadnjih deset utakmica repke Slovenije gotovo svaku igrao i to od početka. Iako Slovenci nemaju takvu širinu, ipak ne bi ga stari lisac Kek samo tako držao da nije dobar.
    Ako dođe, sigurno zaoštrava konkurenciju.
  • Patak
    2.5k
    Ima li kakve šanse da vratimo Oršića? Vratio se nakon ozljede ali nisam ukratko kako je odigrao tih zadnjih par kola. Lijevo krilo sljedeće godine Oršić i Stojković, i ajde jedan zdrav Hoxha.
  • E46
    209
    Ja bi ga rađe ako moze zaobisao, treba dovest neko mlađe krilo
  • scooniepenn
    2.2k

    Meni je nevjerojatno da neki i dalje misle da je sasvim OK imati Špiku kao rezervno krilo s ugovorom od oko 450.000 Eura. Riječ je o najnekonkretnijem krilu svih vremena u korelaciji s ugovorom koji je na razini Baturininog. On takav novac može eventualno dobiti u Turskoj i SA. Osim toga, Kaneku se spočitava nekonkretnost, a ovdje je godinu dana, dok je za to vrijeme Špika uspio u pune 3 sezone zabiti 16 golova. Čak da potpuno stavim na stranu i golove, njegov doprinos u ofanzivnom dijelu kroz asistencije i kombinatoriku je smiješan. Vjrujem da ga se na račun igranja u Dinamu može prodati za 2 milje i neke bonuse. Za taj novac dovesti ozbiljno krilo kao prvu opciju, produžiti Kaneku posudbu i mi smo na konju.
  • Brusa
    973
    koliko mi se čini igrao je 8 minuta, 1 minutu i 1 minutu...
  • Laugreano
    1.7k
    Kaneko je 2. po kreiranim velikim prilikama u ligi. Da imamo napadaca koji igra glavom(Mierez npr.) imao bi puno vise asistencija
  • Maximo
    321


    Ovo je dosta realan rezime naše situacije na desnom krilu...
  • GOAT
    122
    "problem su oni koji imaju velike place, a ne igraju" ali ajmo spikicu platit 300 400 koliko već tisuća ima da bude neugodan u zadnjih 10 min protiv Gorice
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions