• scooniepenn
    2.1k

    Apsolutno, nisam to ni spomenuo.
  • Teofil Kateran
    985
    Mislim da definitivno moramo dovest desno krilo, Špikića prodati jer nadam se da će netko biti zainteresiran, a Kaneko je po meni svakako bolja opcija za rotaciju od Špikića
  • emilperska
    4.1k
    Lijevi bek, desno krilo, jedna prava špica drukčijeg profila od Petka. To bi sve trebali biti prioriteti prije AGČ-a. Na njegovoj poziciji smo daleko najbolje pokriveni, na stranu da li on vrijedi te novce ili ne vrijedi.
  • nemapredaje
    2.2k


    Rečeno je da u ovom prijelaznom roku želimo dovesti 6 igrača i sigurno oni koji su uključeni znaju prioritete.

    Ali ako je Grezda među tih 6 i imamo ga priliku dovesti sada, zar bi trebali čekati da dovedemo prioritete pa tek onda njega?

    Ne kužim.
  • Orc123
    5.9k
    Nemaju veze prioriteti kad se i ovak misle ti igraci dovesti. Jek sad prvo dodje stoper i krilo ili vezni tak nebitno.....cilj je dovesti 6 igraca i onda gledas s kim se prvo dogovoris, a ne po pozicijama. Opce nevazno tko ce prvo doci kad se dovode igraci u svim linijama.....
  • emilperska
    4.1k

    Nisam ja rekao da SD radi nes krivo..
    Po meni je taj transfer trenutno samo nagadanje novinara, kao sto je bilo i ono za Dahla..
    Moguce da je vezan uz eventualni odlazak Baturine, to isto ne znamo..
    Ja samo laicki velim da imamo 2 3 pozicije sta nam gore + pitanje Petkova ostanka i da AGČ pozicija nije prioritet po trenutnom stanju..
    Ali slazem se da ja nebitno kojim ce redoslijedom stizat tih 6 pojacanja, bitno je da stizu. Sam velim, ako nitko od ekipe Baturina, Bulat, Sucic, Ademi, Rog, Vrbancic ne ode. Ja ne znam gdje cemo mi s AGČom, a nije jeftin..
  • nemapredaje
    2.2k
    Pa upravo to i govorim.

    2-3 su prioriteta, a dovest će se ukupno 6 igrača. Dakle imaš 3-4 mjesta za “neprioritete” i Grezda je u njima.
  • Laugreano
    1.6k
    agc je jedino ime koje se proculo. Ne znaci da je on prioritet.
  • Sajla
    4.1k
    AGČ je (možda) igrač na manje bitnoj poziciji ali i jedini čije je ime zasad iscurilo, a da možda ima istine u tome (Zeko i Marić na tribinama u Ljubljani). I to je možda najbolje od svega - javnosti je "bačena kost", ima se o čemu pisati, a novinarima relativno lako štancati članke jer se radi o bivšem HNL igraču i Slovencu, dakle ne trebaju puno istraživati. Idealna situacija da se drugi transferi (za bitnije pozicije) mogu odraditi u relativnom miru. Rekli bi neki, sjajna diversion tactic, pametno odigrano.
  • marcio amoroso
    33.6k
    Ja to gledam ovako što se tiče situacije na krilima.

    Ako je Pjaca dogovoren, a očigledno je onda lijevo imamo njega i Hoxhu. Vidovića se očito neće otkupiti i ide se na jeftiniju opciju u vidu Pjace.

    Desno onda vjerojatno imamo Stojkovića kojega se negdje mora ugurati i jednog od dvojca Špikić/Kaneko.

    Jedino ako se ne otkupi Kaneko, a za Špikića dođe ok ponuda došlo bi desno krilo.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Mladji Vidovic bez ozbiljne ozljede u karijeri i sa jako dobrim brojkama u HNLu za prvu sezonu je preskup, ali visoko rizicni Pjaca kojem fali konkretan ucinak u jacim utakmicama i koji kosta pola Vidovica je jeftinija opcija? Placa ce vjerojatno bit jaca od Vidovica. Ja jednostavno ne vidim racunicu ni logiku u tom svemu. I onda taj nesretni Hoxha za kojeg vise ne znam sta bi mislio. Ja mislim da on ne moze dost bolje, a koja je to onda razina?
  • austrijanac
    2.9k
    razinaEfes Pilsen

    Negdje između Osijeka i Belupa, a toga su svjesni i ovi u klubu.
    I dalje mislim da postoje realne šanse da lijevo krilo budu Pjaca/Vidović s još jednom posudbom.
  • Laugreano
    1.6k
    I meni je upalio u oko da mu fali konkretnosti u jacim utakmicama, ali Realno trenutno je Pjaca klasa za Vidovica. Pjaca je igrac koji druge oko sebe cini boljima. Doprinos i odgovornost Pjace u obrani neusporediva je sa nasim krilima.
  • dinon7
    543
    Liga prvaka s Kanekom/Spikicem desno te Hoxhom i Pjacom lijevo je u najmanju ruku vrijedno 36og mjesta u navedenom natjecanju. Smrznem se na samo pomisao da tako krenemo u natjecanje. Nemojmo se ni šaliti s tim.
    Stoper i krilo su apsolutni prioriteti ovog prijelaznog roka.
  • Orc123
    5.9k
    Ako su rekli 6 igraca onda nece dovest 4 u obranu bemu misa....sigurno gledaju oba krila . U vezu sigurno nece dovoditi 2 igraca tak da je realno da gledaju 2 krila, tj. Oba ,ali nista van ne izlazi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions