• blubach
    18
    Tema se zove:
    dZG - TRANSFERI - novosti, nagađanja i tračevi

    A ovdje nema niš od toga, samo igrači koje bi ljudi (ne) htjeli u Dinamu, za što postoji druga tema...
    Ajd da je bilo koje žutilo napisalo nešto o nekom igraču koji je povezan s nama, super, al ova tema je postala baš sprdnja...
  • SAS1987
    14k
    Jel ima tu admina kojegHaza

    Završili na transfer listi :lol:
  • Krizy
    38.4k
    Ovu temu je teško stići i pročitati, a kamoli normalno moderirati.
    Ispušni ventil. Bolje i da ovdje ovih par genijalaca ubije temu, nego da prenose na sedam drugih tema.

    Ionako nebitna tema jer su novinari u 2023. pogodili valjda 5 od 125 spomenutih imena.
    A sada pogotovo kada sve manje izlazi u javnost dok nije potpuno završeno.
  • deda
    29.4k
    Samo se vi držite reda i bude sve u redu. Mogu vam reći jedino da 99% vas ovdje nema pojma koga mislimo dovesti i na koga pucamo i to je dobro. Predugo su informacije curile.
  • Dinaminjo
    607


    Nadam se da necemo morati cekati pocetak priprema za neko konkretno ime
  • Juznjak
    3.3k
    99% vas ovdje nema pojma koga mislimo dovestideda

    Džaba kad su Miro i Sanjin u tih 1%. Sve ćemo saznat!! :razz:
  • deda
    29.4k
    Ne znaju ni Miro ni Sanjin sve, ali dobri su, to moram priznati. :blush:
  • Facke
    2.7k


    Puna podrska , samo vi delajte svoj posel. A mi bumo tracali na koga idemo :strong:
  • NitkoBitan
    13.5k
    Osluhnite glas naroda, ne zelimo Pjacu :snicker:

    Inace mislim da je optimalno potrosit u ovom prijelaznom roku 8-10 milijuna eura. Lijevi bek, krilo, stoper i Mierez (tim redom znacaj dolazaka). 4 kvalitetna igraca za te novce je itekako moguce priustit. "Soticeki" mogu pricekat zimu, nama je sve podredeno tome da moramo proc play-off.
  • Joza
    368
    Mogu vam reći jedino da 99% vas ovdje nema pojma koga mislimo dovesti i na koga pucamo i to je dobro.deda
    Definitivno najdraze rajcanje.
  • ShanKu
    443
    Ova tema i slične su užas... :sweat: strah me komentirat, jer bude odma ban... čekam HNL, do tada samo čitam :victory:
  • scooniepenn
    2.2k

    Gledao sam tu utakmicu i Sparta ih je rastavila na proste faktore. Dobra momcad, ali daleko je to od neke vrhunske ekipe.
  • Infinity
    15.4k
    Netko koga Sparta razvali s 4-1 na Letni nama ne bi trebao biti problem. Egal smo :rofl:
  • scooniepenn
    2.2k

    Ja niti ne sporim da su nas razvalili, ali ovdje par jurisnika relativizira pljuskanja “mocnog” Galatasaraya od Sparte, Kopenhagena, a bome su visili i protiv Moldea. Vidjet cemo kako cemo izgledati u trenutku play offa, ali stavljati njih u poziciju da su neka svemirska ekipa je glupost. A jos samo da dodam kako Dinamov sastav koji je igrao na Letni stvarno nije neki uspjeh bilo razvaliti. Cak i takvi sklepani, da Sutalo nije bio spor kao blato odveli bi utakmicu u produzetke.
  • SjevernaStrana
    1.2k
    Ja samo mislim kako ih se previše podcjenjuje ovdje, ništa više

    A što se te utakmice tiče, u pola sata su dali tri gola s igračem više (što je na kraju najvažnije i jedino se broji), a ni u čemu drugom ih nisu "rastavili"...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions