• Orc123
    6k
    rusili smo mi Fener vec nezz zasto ne bi Galatu? Turci koji dovode istrosena imena, nista drugo.....Galatu sam gledam par utakmica ove sezone i to je bas jedna prosjecna momcad koja me nicim nije odusevila. Ukoliko se pojacamo, kao sto i trebamo jedino bi s njima trebali biti 50:50, u svim ostalim kombinacijama bit cemo favoriti. Naravno sve ovisi o tome kakvu cemo momcad sloziti, ali tu ovisimo sami o sebi i sad definitivno na to mozemo utjecati. I da, osobno cu smatrati neuspjehom ako ove sezone ne uđemo u LP jer sve preduvjete imamo. Naravno s ovom igrom i momcadi necemo biti favoriti ali kao sto rekoh, karte su u nasim rukama.

    Kakve veze ima jedan Radeljic ili Kalaica s ovom dvojicom? Oni nisu kvalitetom ni za klupu dinama. Erlic i Pongracic nikad nisu nigdje spomenuti kao moguća pojacanja za nas, nit je bilo traceva nit nista pa ne vidim potrebu da se ispisuje o njima 20 stranica.
  • Majki2111
    2.8k
    Galatasaray je odlično igrao skupinu LP. Vrhunski odigrali protiv Uniteda. Veliki šamar su im dali na Old Traffordu.
  • Bubblegum SuperSoldier
    33
    Kakve veze ima jedan Radeljic ili Kalaica s ovom dvojicom? Oni nisu kvalitetom ni za klupu dinama. Erlic i Pongracic nikad nisu nigdje spomenuti kao moguća pojacanja za nas, nit je bilo traceva nit nista pa ne vidim potrebu da se ispisuje o njima 20 stranica.Orc123

    A kog ti misliš da ćemo dovest? Jesmo li dosad uopće bili povezani sa nekim stoperom Dinamove kvalitete?
  • SjevernaStrana
    1.2k
    I osvojili ligu sa rekordna 102 boda... (prije toga rekord 90)
  • Orc123
    6k
    radi se ocito u tisini, pise se o Galesicu i Radeljicu koji nisu nicem update u odnosu na ono sto imamo, samo su jos slabiji pa ne vidim smisla. Da smo htjeli Pongracica onda smo ga trebali dovesti prije godinu ili dvije kad je imao problem. Za Erlica sam siguran da mi ponudimo 5 mil eura i dobeu placu i npr. Trabzon isto toliko on bi izabrao Trabzon. O njemu nista lose ne mislim cak Dapace. Jedvaj bi bio za nas pun pogodak ali Pao ga ne bi sad pustio, bio je spominjan Lovren koji bi bio pojacanje ali problem je njegov karakter i nezz jel ga zelim gledati u Dinamu. Onaj Batagol je jako dobar mlad i potentan stoper i tu smo mogli se vratit u utrku za njega jer je na zimu bio blizu. Ima i nekoliko zanimljivih iskusnih stopera kojima istjecu ugovori sada ili sljedece godine.
  • Krizy
    38.4k
    Galatasaray i Fenerbahce uvijek imaju zvijezde pa ih svake sezone par klubova s puno manjim budžetom išamara.
    Ove sezone Galatasaray je bio ispred Uniteda, ali ste zaboravili napisati da su bili iza Kopenhagena, na jedvite jade izbacili Žalgiris i Molde, da bi ih na kraju Sparta riješila lakše nego Dinamo.

    Imaju odlične pojedince, ali rijetko kada odlične momčadi.
    Bjelica je rekao da ćemo razbiti Fenerbahce i bilo je 4:1, uz dvije stative Dinama i dva čišćenja s crte, ako se dobro sjećam.
  • Orc123
    6k
    o tome i ja pricam...ne velim da su losi ali ono kaj sam ih ja gledao oni nisu nista extra...spominje se da zelimo dovesti 5-6 pojacanja na ovu momcad kaj imamo i ako to poslozimo kak spada ja stvarno ne vidim kako bi oni bili favoriti protiv nas....bila bi to ravnopravna borba.
  • SjevernaStrana
    1.2k
    Fenerbahce tada i danas neusporedive momčadi kao i naše

    Galatasaray u Češkoj skoro pola sata igrao s igračem manje
  • marcio amoroso
    33.9k

    Nije tema, ali je Galatasaray odigrao baš odličnu grupnu fazu lige prvaka. U svakoj tekmi su bili konkurentni, a tekma u Manchesteru je baš bila ljepotica.

    Ne kažem da ih ne možemo izbaciti, naravno da možemo, ali bi protiv njih bili daleko od favorita.
  • Krizy
    38.4k
    Ne kažem da ih ne možemo izbaciti, naravno da možemo, ali bi protiv njih bili daleko od favorita.marcio amoroso

    To sam i ja napisao, ali dodao da su svi pisali o pozitivnim dijelovima njihove sezone, a ne o negativnim. Slažem se svakako.
  • Praskaton
    2k
    Kad vidim da bi ljudi dovodili Radeljica,Mitrovica ili Kalaicu nije mi dobro.
    A s druge strane bi prodali Perkovica jer eto bitno je da se nesto "transferira" pa u kojem god pravcu.
    Nama treba jedan stoper koji je bolji od svih postojećih.Max,Teo,Šutalo,Perić tu moze uskocit i Rile.
    I vise nego dovoljno.

    Slična je situacija i na desnom krilu.Jedan od dvojca Kaneko,Špikić je ok za rotaciju.Treba nam kvalitetom bolji pojedinac za prvih 11
  • Bosskovitz
    8.5k
    rusili smo mi Fener vec nezz zasto ne bi Galatu?Orc123

    Nisam ja napisao da ne možemo izbaciti Galatu, izbacivali smo i puno jače, nego sam napisao da je pretjerano tvrditi kako će europska sezona biti neuspješna bez plasmana u LP prije no što vidiš koga moramo pobijediti da bismo se plasirali u LP.

    Slažem se s tobom da bi bio neuspjeh ne proći pored Qarabaga, Slovana ili Boda, pa čak i protiv YB-a koji su klub podjednake snage, ali protiv višestruko bogatijeg i objektivno kvalitetnijeg Galatasaraya to naprosto ne može biti očekivanje. Što to mogu napraviti Marić i Zeko u ovom prijelaznom roku da Dinamo postane favorit protiv kluba u kojem 18 igrača ima plaću veću od najveće u Dinamu - i to ne za malo nego mnogi 3-4 puta veću, a najplaćeniji i po 8-9 puta veću? Naravno da nije sve u lovi, ali puno toga je i naprosto nismo favoriti protiv kluba koji na plaće i odštete u jednoj sezoni potroši naša dva godišnja klupska proračuna i još malo.

    Ponavljam, to ni slučajno ne znači da ih ne možemo pobijediti, ali znači da za sudove o uspjehu ili neuspjehu sezone plasmanom u LP treba vidjeti tko nam je na tom putu protivnik.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Ima li netko podatak koliko smo potrosili prosli ljetni prijelazni rok? Kad bi taj iznos rasporedili na 5-6 planski dovedenih igraca mislim da bi mogli bit vrlo zadovoljni.

    Inace naisao sam na podatak da smo proslo ljeto nudili Osijeku blizu 4 milijuna za Miereza + Brodic. Posto sad ulazi u zadnju godinu ugovora valjda je izvedivo za do 2,5 mil + Brodic/Kulenovic i posudba Cavline. Miereza bi svakako doveo...
  • Paggini
    10.6k
    4 milijuna za Miereza + BrodicNitkoBitan

    Sta nije bio Perkovic ako je vjerovati Podnaru?

    Svakako sam prije za opciju davanja Brodica nego Kulenovica + Cavlina.

    Kulenovic je kvaliteta za Dinamo, ne za prvu ekipu, ali za HNL svakako
  • Orc123
    6k
    Po meni mislim da ovaj prijelazni rok mozemo sigurno raspolagati sa jedno cca 10mil eura, mozda i vise.....sve karte nam idu u prilog, pa cak i back up rjesenje u vidu prodaje Baturine ako se dogodi najgori scenarij. Ima i jako puno dobrih igraca kojima su ugovori istekli ili su u zadnjoj godini. Zaradili smo nesto i prodajem Tolica, a i moguce da cemo jos prodavati igraca koji su rubno za prvih 11 ili visak, i tu ce se nesto zaraditi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions