• Krizy
    38.4k
    Nitko ne podcjenjuje Galatasaray, koliko vidim svi su napisali da bi bili favoriti protiv nas, ali da nema predaje, pogotovo jer su jedva izbacili puno slabije klubove od Dinama.

    A što se te utakmice tiče, u pola sata su dali tri gola s igračem više (što je na kraju najvažnije i jedino se broji), a ni u čemu drugom ih nisu "rastavili"...SjevernaStrana

    Pročitaj ovo par puta :rofl:

    I u prvoj utakmici u Turskoj Sparta je bila puno bolja od Galatasaraya, ali su sretno dobili s 3:2.
    Sparta ih je definitivno rastavila gledajući dvomeč.
  • scooniepenn
    2.2k

    Ja vidis mislim da vas nekolicina precjenjuje Galatu.
    Malo si zabrijao. Kao prvo, u prvoj utakmici je Sparta bila bolja, Turci pobijedili 3:2. Onda u uzvratu Sparta prvo poluvrijeme izdominirala, ponistili im cisti gol i zavrsilo 1:1. Opet Turci iz jedne sanse zabili gol. Drugo poluvrijeme opet Sparta dominirala i onda nakon drugog zutog zabili 2 gola. U tom dvomecu Sparta je bila klasu bolja ekipa i ako bismo usporedjivali nas dvomec sa Spartom i njihov, po samoj igri mi smo tu bolje izgledali, premda mi to da se razumijemo nije nikakva utjeha.
  • Meritokrat
    57
    Kakva rasprava, a mi mrtvo hladno primimo 4 gola od Sparte i pet komada od PAOK-a.
  • Meritokrat
    57
    I izgubimo od Balkanija i dva puta od Plzena protiv kojeg smo uputili dva udarca u okvir gola ( ako ).
  • SjevernaStrana
    1.2k
    Nitko ne podcjenjuje Galatasaray, koliko vidim svi su napisali da bi bili favoriti protiv nas, ali da nema predaje, pogotovo jer su jedva izbacili puno slabije klubove od Dinama.Krizy

    Da su svi tako pisali sad vas dvojica i ja ne bi raspravljali, a što se tiče kvalifikacija i mi smo iz rubrike "jedva" imali Valure, Shkupije i slične gigante, ali eto prošlo se što je najvažnije...



    Pročitaj ovo par puta :rofl:Krizy

    Mislim na to kako s igračem više pola sata na domaćem terenu nisu imali ni veći posjed ni više udaraca itd... Očito drugačije percipiramo "rastavljanje na proste faktore"...



    Ja vidis mislim da vas nekolicina precjenjuje Galatu.scooniepenn

    Ne precjenjujem nego jednostavno treba respektirati ono što su napravili (102 boda u prvenstvu i prolazak skupine LP), koliko je to potencijalnih playoff suparnika napravilo? Ovdje su komentari kako su to "isluženi igrači" i "prosječna ekipa"... Također, ne mislim da su neprolazni, Pepova Barca ili Realovi Galacticosi... valjda to ne moram objašnjavati, ali da su protiv nas blagi favoriti, trenutno jesu. Za dva i pol mjeseca to može biti skroz druga priča i nadamo se kako idemo u tom smjeru...
  • Meritokrat
    57

    Trenutno po momčadi Galatasaray je trenutno " blagi " favorit protiv nas?
    Da li je ovo šala?
    Nevjerojatno koliko ste vi nerealni ili subjektivno-navijački nastrojeni. A i ja pišem svašta, dosta naših navijača je bilo sigurno u osvajanje KL nakon Betisa.
  • Keyser Soze
    8.6k
    Svi koji žele dobro Dinamu neka mole Boga da ne izvučemo Galatasaray ako želimo u LP.

    Toliko.
  • Max
    20
    Jel si ti sposoban jedan post napisati u nekom normalnom i civiliziranom tonu? Bez agresije, spuštanja ili svađe? Pitanje je retoričko.
  • Meritokrat
    57

    Naravno, ali možda se pojačamo, ako dovedemo 3-4 prava pojačanja, a ne prodamo Baturinu i Petkovića, ja se njih ne bojim niti malo.
    Ako dovedemo Hnl igrače i igrače koji završavaju na " ić " kojih se drugi klubovi žele riješiti, očekujem petardu kao protiv PAOK-a. Također i glatko ispadanje od YB i BG-a.
    Ali pustimo, ždrijeb je daleko, a da ne govorim kraj PR-a.
    Iako se možemo po samom početku naslutiti kako će se odvijati PR.
  • SjevernaStrana
    1.2k
    Koliko po tebi svaka ekipa ima šanse u postotcima?
  • Ijayi Atiemwen
    837
    Ako dovedemo Hnl igrače i igrače koji završavaju na " ić "Meritokrat

    Ima jedan mali ime mu Ivanović,
    kažu biće bolji nego Ibrahimović,
    prostor napada kak spada,
    snjime osvajamo i ligu prvaka!
  • Crusades1986
    10.2k
    Iako se možemo po samom početku naslutiti kako će se odvijati PR.Meritokrat

    Znači petero ljudi koji su malo upuceniji ti napise da 90% vasih lupetanja nema veze s mozgom i onim sto se zapravo dogada i ti si sad uspio na temelju pocetka prijelaznog roka zakljucit kakav ce isti biti do kraja.

    Opet ste napravili shizofreniju od teme kao i proslo ljeto.
  • Meritokrat
    57

    -Galata 20-80
    -YB 40-60
    -BG 45 - 55
    -Qarabag 49 -51
    -Slovan 51-49

    Ovo ovako na brzinu. Naravno trenutno stanje, bez ikakvih odlazaka i dolazaka i nas i njih.
    Iako vrlo nezahvalno je to prognozirati, govorimo o tome da sve bude normalno, ali naravno da nikada nije normalno i da Dinamo ovakav kakav je može izbaciti Galatasaray lakoćom, samo postavlja se pitanje koje su realne šanss za to? Za mene otprilike ne više od 20 % da mi ovakvo njih možemo izbaciti na bilo koji način.
    I naravno da je nerelano pisati " mi smo tukli Fenerbahce ".
  • Meritokrat
    57

    Nisam napisao ništa, jer rok još nije počeo, barem koliko ja znam, ili ne znam?
    Poanta onoga što sam htio reći, je u tome da će se vrlo brzo vidjeti da li smo ozbiljni ili ćemo se ponašati kao prošli PR.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions