• veselko tenžera
    1.5k
    Pitanje za statičare, može li se istok bez prevelikih ulaganja dovesti u stanje da može primiti gledatelje?

    Znam da je to šminkanje stare babe i da sve treba srušiti, ali istok ima kapacitet 11-12 tisuća koliko me sjećanje služi. U kontekstu 5 sigurnih europskih utakmica i ove atmosfera oko kluba nije nerealno da se proda 10 tisuća ulaznica po 30 € to je milijun i pol eura.

    Ako bi za 2 mjeseca i nekih 300-400 eura mogli dovesti tribinu u funkciju, to je čisti milijun eura.
  • Jurki
    9.6k
    kak je bilo iskomunicirano tribina je vise puta pregledana i svi staticari su donesli rjesenje da je tribina trajno neupotrebljiva i da ju nije moguce popraviti.
    Jedina opcija da se dobije istok da se postojeca zrusi i napravi montazna, a to opet kad ishodis sve dozvole i zrusis je preveliki financijski izdatak.
    Isto tak time bi se sjebal Hitrec-Kacijan na duze vrijeme.
    Stadion je između ostalog gradska imovina a Grad nebu isel to rjesavati.
  • NORTE
    9.8k
    istok ima kapacitet 11-12 tisućaveselko tenžera
    9.500 i mislim da je istok van svih kombinacija u smislu da se to nikako ni ne želi obnavljati jer bi možda produžilo agoniju.
    Lopov bjegunac je izjavio da bi osposobljavanje istoka koštalo maksimalno 5 milijuna eura.
  • Facke
    2.7k
    Tak je se jedne ste nam bude protovnik vu play offu. Nemam nimale straha od nikoga. El me igrali protiv Galatasaraya , Glimta, Arsenala, Barcelone , Manchestera tak mi bi bile se jedne el protiv nas ni jeden od njih nije favorti. Mislite vi koj ocete. Al Dinamo je Dinamo i zname cemu sme sposobni.
  • eol12
    400
    Bas sam sretan, mora ti se vratiti onoliko pljuvanja, omalovažavanja i svega toga, samo kad se sjetim onog priloga RTL direkta kako me raspizdio npr.
    Imamo ljude koji žele nešto napraviti, koji znaju nešto napraviti, a univerzum se poigrao i dao im je najbolje moguće uvjete u vidu 15 milijuna od Uefe bez da prdnu i dovoljno vremena da se igrači odmore, novi dovedu i uigraju za pocetak sezone, tako da možemo svi u miru pogledat europsko prvenstvo i s nestrpljenjem cekat pocekat sezone 2024/2025.
  • BBBaranja
    2.1k

    Nisam stručnjak,ali evo da se nadovežem na tvoj post.
    Jel moguće postavljanje neke montažne tribine?
    Između istoka i terena je puno mjesta.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    kak je bilo iskomunicirano tribina je vise puta pregledana i svi staticari su donesli rjesenje da je tribina trajno neupotrebljiva i da ju nije moguce popraviti.Jurki

    Tko je to rekao?
    Tribina ima crvenu naljepnicu u ovom stanju.
    Naravno da se može popraviti i dovesti u stanje koje zadovoljava granično stanje nosivosti i granično stanje uporabljivosti.

    Samo je pitanje koliko bi to koštalo i koliko je smisleno.

    Pulsku arenu se može dovesti u adekvatno stanje koje zadovoljava suvremene propise, a kamoli ne istok maksimira.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Nikakvo popravljanje istoka ne dolazi u obzir, to bi samo produzilo agoniju oko stadiona.



    Koliko znam, UEFA ne dopusta montazne tribine.
  • NORTE
    9.8k
    samo su Galata i YB sigurni u play offuIstinaZaDinamo
    Računam da će Galata sigurno odgovoriti na dolazak Mourinha putinovcima.
    Galata je uvijek imao i dovodio zvijezde, ima ih i sad i mislim da će ih dovesti još.
    Samo njih moramo izbjeć, sve ostale se lakše može proć.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Galatasaray je cca momčad razine paoka/aeka.
    Drugačijeg stila, ali kvalitativno tu negdje.
  • Jurki
    9.6k
    nisam strucnjak.. ali nakon potresa su opcenito za građevine koje su dobile crvenu naljepnicu bile predviđene za rusenje, tj. takve građevine nije moguce nikako sanirati.
    Mozda bi tribina bila za djelomicnu upotrebu al nema tog covjeka na svijetu koji bi dal zeleno svjetlo da ljudi mogu gore jer su ocito ostecenja prevelika.
  • Keyser Soze
    8.6k
    Galata planira dovesti Gundogana, njih se treba izbjeći pod svaku cijenu.
  • NORTE
    9.8k
    Galatasaray je cca momčad razine paoka/aeka.
    Drugačijeg stila, ali kvalitativno tu negdje.
    db-izbjeglica
    Nas su izbacili i aek i paok, a nijedni od njih nemaju zvijezde kakve ima Galatasaray:
    Icardi, Ziyech, Mertens, Muslera, Zaha...
    A oni će tek odgovorit feneru za dovođenje Mourinha.

    Opet će oni dovest igrače kakve su znali dovodit:
    Sneijder, Falcao, Drogba, Gomis, Podolski, ...
  • Georg Koch
    4k
    Screenshot-20240602-122347-Instagram.jpg

    Bole i Kule :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.