• db-izbjeglica
    13.7k
    nisam strucnjak.. ali nakon potresa su opcenito za građevine koje su dobile crvenu naljepnicu bile predviđene za rusenje, tj. takve građevine nije moguce nikako sanirati.
    Mozda bi tribina bila za djelomicnu upotrebu al nema tog covjeka na svijetu koji bi dal zeleno svjetlo da ljudi mogu gore jer su ocito ostecenja prevelika.
    Jurki

    Crvena oznaka to ne znači.
    Ona znači da je zgrada TRENUTNO NEUPOTREBLJIVA.

    oznaka N1 kaže da je građevina trenutno neupotrebljiva zbog vanjskih utjecaja. Znači, građevina može dobiti crvenu oznaku iako je u savršenom stanju, ali su recimo zgrade ili predmeti oko nje u lošem stanju i mogu se srušiti na nju. Samim time i ona je trenutno neupotrebljiva.

    Oznaka N2 kaže da je građevina trenutno neupotrebljiva zbog oštećenja na konstruktivnim elementima.

    Naravno da se te elemente može popraviti, naravno da se konstrukciju može ojačati, samo je pitanje koliko je to isplativo i smisleno. Šta ja znam, sisačka katedrala je dobila crvenu oznaku, jesmo je srušili?
  • Ijayi Atiemwen
    837
    Dečki, znam da nam svima jako fali istok, ali na njega zaboravite.
    Prvi put kad ćemo moć ponovno na istok će biti u Kranjči, treba se još malo strpiti...
  • Paggini
    10.2k


    Fali par cigareta na fotki da to bude baš svatovska hahah
  • Bosskovitz
    8.3k
    Od trenutne tribine Istok ništa, ne morate uopće raspravljati o tome jer je provjereno više puta, svima nam je trn u oku to prazno zdanje na svakoj tekmi, ali pomoći nema. Ima crvenu naljepnicu i neupotrebljiva je, a preskupo je govoriti o ikakvoj strukturnoj obnovi, da ne kazem i besmisleno s obzirom da se istu kroz dvije godine planira sravniti sa zemljom.
  • SAS1987
    13.9k
    Jel moguće postavljanje neke montažne tribine?
    Između istoka i terena je puno mjesta.
    BBBaranja

    Mogu se napraviti "montažne" tribine ko npr u Cluju a take ko na vatrogasnoj zabavi UEFA ne dozvoljava :smile:

    Bilo kako bilo, nista od istoka do Kranjce i novog Maksimira :smile:
  • Sportskifanatik
    436
    Gledam stare sažetke utakmica i naletim na ovaj detalj utakmice reala i barcelona...
    Screenshot-2024-06-02-14-58-43-159-com-instagram-android.jpg

    Screenshot-2024-06-02-15-10-35-106-com-android-chrome.jpg
  • Dinamosaur
    1.1k
    prijevod od "Boixos Nois" je Crazy Boys

    Slicno ime, zlocesti/ludi pa jos i isti buldog..
    Mene bas zanima povijest oko toga kako je odabran buldog BBB, odnosno ima li kakvih konkretnih poveznica sa Boixos Nois osim ovih simbola
  • Paggini
    10.2k
    Mene bas zanima povijest oko toga kako je odabran buldog BBB, odnosno ima li kakvih konkretnih poveznica sa Boixos Nois osim ovih simbolaDinamosaur

    Ni Boixosi ni BBB nisu prvi uveli ovog bulldoga, nego legendarni coffee shop u Amsterdamu (sredina 70ih je otvoren ako se dobro sjecam sta mi je konobar pricao kad sam bio tamo)

    The-Bulldog-Amsterdam-Coffeeshop-The-First-0M6A2372-740x420.jpg

    E sad, koja je poveznica s tim, nemam pojma
  • NORTE
    9.8k
    2001. je prilikom osnivanja Udruge navijača dinama predstavljen novi buldog koji se i danas koristi.
    1280x1280-42bcbbf4-9d0c-11eb-8f97-cedfb09875dd.webp
  • Davieboy86
    137
    Iako nisam baš lik koji brine o tudjemu dvorištu jer naš dobro odradjen posao ovoga ljeta ovisi samo o nama i nikome drugome mišljenja sam da Galata nema potrebu nikome ništa “ odgovarati” jer to je već 2 godine vrlo dobro izbalansirana momčad. Pogotovo nemaju što odg rivalu Feneru jer Galata je prvak Turske. Posebno se financijski ne mogu nositi sa Fenerom jer vlasnik Fenera je ako ne i najbogatiji lik u državi, ali u svakom slučaju i ovakvi su za nas vrlo teško savladiva prepreka. Ali opet , nešto se i nas pita tko god nam došao u 8mj
  • miro
    3.5k
    jel taj buldog sa slike ikad završen?
  • Felip
    102
    Što kažete na Nebo se plavi nakon gola na domaćim utakmicama?
    Jel se razmišljalo o nekakvom osvježenju ili je ok da ostane?
  • Endeavour
    496
    Dobro pitanje. Nikad mi nije odgovarala kao pjesma kojom se slavi/obilježava gol.
  • Brusa
    973
    nije. Ako se dobro sjećam rekao je Jurča (isprike ako sam krivo napisao), koji ga je radio, da je to toliko visoko da više ne ide gore. To je u epizodi kvart priča bilo, kad su bili Ferenčica, Stara Pešča i Volovčica
  • Vučko53
    193
    Ma Galatu izbjeci pod svaki slucaj. Pa ljudi su zavrsili sezonu sa 102 boda u 38 utakmica.
    Ne kuzim zasto ih zazivate
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.