• Bubblegum SuperSoldier
    33
    Erlic je imati 10 ponuda od kojih ce 9 biti jace financijski od nase. On je definicija nedostupnog.Dinaminjo

    Radije bi da ne dovedemo nikog nego da 2 milijuna spiskamo na Radeljića ili Galešića. Erlić i Dahl su pojačanja na koja Dinamo treba ciljati.
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    @Fackemudri zbori za Pjacu,kod nas na ljecnickom i zdrava koljena koljena su znala klecat:lol: sjetimo se titrauia ,momak se izoblicio u bolnici . Srecom vremena su se promijenila i sad Kao i sto treba da bude ljecnik daje konacno odgovore a ne vlatla i mumija unaprijed ko prolazi a ko ne
    Pjaca je zvijer
  • IvanS
    82
    kakvi Šarlije, Uremovići, Melnjaci?? Brekalo? Samo nek oni i dalje igraju doli.
    Ramon i Selahi welcome.
    Krilo izvana, jedan stoper (ne Erlić koji u svakoj izjavi slini na Hajduka pa taman da je novi Sergio Ramos. A nije!).
    Uz trenutno naše igrače i mladost, to je dovoljno.
  • The Undertaker
    4.6k
    Ja pričam o igračima koji su bolji od onih koje trenutno imamo, kad su zdravi i u formi. To ne znači da ih trebamo dovesti. Postoji još dosta drugih faktora osim same kvalitete.
  • Nemrem igra Dinamo
    1.1k
    Ja bi Erlića odmah potpisao, on bi bio stvarno pojačanje o kojem maštamo, na stranu priče o tome da je navijač Hajduka. Pa imamo i imali smo igrače koji su došli iz njihovog bazena - bitno je samo da ostave srce na terenu i poštuju Dinamo, a on je dečko koji je u toj kategoriji. Mislim da nam je i dostupan, jedino je pitanje koje će financijski jače ponude dobiti, ali tu je zov reflektora LP, tak da...
  • E46
    238
    Svatko ima svoje misljenje pa tako i oni koji govore da ga ne bi uzeli da je Maldini ako je tovar. Meni to osobno nije okej zato sto treba gledat svoje interese a mi zivimo od rezultata, htjeli smo svog trenera Biscana pa znamo kako je to bilo
  • Kaktus Car
    429
    Erlic je imati 10 ponuda od kojih ce 9 biti jace financijski od nase. On je definicija nedostupnog.Dinaminjo

    Teško da će se za Erlića otimati klubovi koji plaćaju višestruko više, to jedino ako dobije neku ponudu iz Turske i ide mu se u neki osrednji klub tamo. Ako dobije ponudu iz Italije ili Njemačke to sigurno neće biti baš toliko nevjerojatno unosnije ponude, a skoro sigurno neće doći s mogućnošću igranja Lige prvaka.

    Šteta što se nije ranije probalo dovesti Pongračića koji je bitno bolji igrač.
  • Nogo
    1.9k
    Ja mislim da mi sada moramo gledati reprezentativne kalibre, a ne prinove. Dobro je imati par juniora/prinova ali mi takve imamo i u mlađim kategorijama.

    Za početak se treba riješiti viškova i bojim se da pojačanja/viškovi će se teško riješiti u ovom transfernom roku jer su naši zajeb* zadnjih godina da je to muka za gledati.
    Ne možeš neke koje se želiš riješiti ni pokloniti ako imaju valjan visoki ugovor, a očekuješ zaradu.

    Ljudi moraju shvatiti da nije ovo fotball manager.
  • EastsideZg
    193
    Šta mislite o Ivanu Filipoviću kao drugom golmanu? Zadnje 3 godine odradio u Parizu u Ligue 2 gdje je igrao s Bernauerom, 30ak godina, ističe mu ugovor sad. Sjećam se da je prije transfera u Francusku odradio dobru sezonu u Belupu
  • Krizy
    38.7k
    Ja bi za drugog golmana nekoga tko je prošao našu školu, zbog Homegrown Player Rule , iako imamo dovoljno takvih igrača.
    Horkaš je po meni idealan jer je također slobodan igrač.
    Eventualno Zelenika.
  • Klenx
    4.6k
    Pjaca, Mierez, Pašalić i Uremović.

    To su 4 igrača u HNL-u koja imaju mjesta kod nas ili u prvih 11, ili u nekoj rotaciji blizu startnoj postavi.

    Galešiće, Radeljiće, Frukove, Labroviće, Selahije, Šarlije, Pukstase, Cokaje, Šotičeke sve imamo u našem širem kadru i nikako nisu jači “upgrade” na postojeći kadar.

    Sportski sektor ima situaciju kakvu nije možda nikad imao u povijesti Dinama.
    Ako se i Olmo proda do 15.7.do kad mu je navodno klauzula imaju znatnu količinu sigurne love bez da smo prvi put puknuli loptu.

    Mjesec dana do početka priprema, znači objektivno i mjesec i po’ za pročistiti viškove i sastaviti odličnu ekipu. Nakon toga ta ekipa ima još preko mjesec dana do 4.pretkola za uigravanje.
    Imaju mir, imaju podršku, nadam se da će isporučiti i rezultate!

    Samo neka budu svjesni da se reže na Jurićima, Bočkajima i Emrelijima, a ne na Petkovićima, Baturinama i KTC-ima i bit će sve dobro.

    Idemo Dinamo!
  • Ivanmtk
    869
    Mislim da bi realniji bio Jakov Medić od Erlića. I jeftiniji, a Ajax ga se želi riješiti
  • eol12
    423
    jel mi možeš ti il tko već zna objasnit kaj znaci ta klauzula za nas? Odnosno kaj nakon tog datuma ak se proda Olmo mi ne dobivamo vise taj postotak od iduće prodaje?
  • Klenx
    4.6k
    jel mi možeš ti il tko već zna objasnit kaj znaci ta klauzula za nas? Odnosno kaj nakon tog datuma ak se proda Olmo mi ne dobivamo vise taj postotak od iduće prodaje?eol12

    Ma ne, koliko sam ubrao po medijima do 15.7.ima izlaznu klauzulu prema kojoj je odšteta 60 milja i Leipzig se ništa ne pita.

    Nakon tog datuma odšteta je ona za koju ga Leipzig odluči prodati. Ili ne prodati.
  • Jurki
    9.7k
    znaci to je win-win situacija za nas?
    Ako neko odluci kupiti Olma.. do 15.7. je 60 milja a nakon tog dana vjerojatno bu Leipzig iskal vise.
    Do 15. je kupac u prednosti, a dan iza Leipzig.. kak god okrenes dobro je za nas.
    Edit: dal imamo 20 posto od razlike transfera ili imamo 20 posto od ukupnog transfera?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions