• Navijač Dinama
    7.8k
    Galešića bi i ja doveo prije Radeljića, ako bi morao birat jednog od ta dva. Radeljić mi je kao Perić, ali nešto lošiji nego sam Dino prije ozljede ligamenata. Mitrović mi je recimo bolji od Boška Šutala, ali u rangu trenutnog Dine, recimo.

    Uz to sve imamo polivalentnog Perkovića koji je primarno stoper, a ne bek, imamo KTC i dalje, imamo Bernauera koji je za keš za koji je doveden sasvim oke, samo mu je duel igra mana zbog same Maxxove "čačkaličaste" građe.

    Erlić/ Pongračića ako može, doveo bi ga, ali pitanje koliko ce žabari tražit, isplatil se cigančit sa njima.

    Lovrena nikad nisam bio pretjerano fan ni igračkih sposobnosti, ni onih njegovih teorija zavjera i glupiranja, ne znam ni koliko se njemu samom dolazi u Zagreb, sa obzirom da i on treba biti svjestan da ako i dođe, neće ga svi dočekat cvijećem( što je sasvim opravdano).

    Od ostalih pozicija, oba krila i lijevi bek. Ogiwara ne znam što bi reko, premal mi je uzorak da ga komentiram, ali ako smo ga doveli onda moramo i još nekog, nema smisla gurat ni toliko više Rileta/RPG na beka jer ti onda treba i desni, niti trošit Perkovića kao što se onomad trošilo Franjića i Ljubičića, ili ovog prvog samo da se očito može prodat.

    mislim da je malo riskatno ako cemo dovest Pjacu(meni jedan od najdrazih igraca u novijoj povijesti kluba) ali taj čovjek ima problema sa bolničkim kartonom, Stojković se vratio od jedne jake ozljede pa onda i ne znam koliko bi to funkcioniralo sa dva riskantna igrača ujedno i sklonim ozljedama(daj Bože ni jedne ozljede nikom nikad).

    Kaneko-Špikić- Hoxha-Vidović, ovaj prvi je imo dobrih vozanja i prodora, sezonu imao saavim "oke" ali odluke naspram onog što neki prikazuju i "drkaju na njega" ovdje.
    jako brzo donosi, mora se malo primirit, za nekakvo rezervno krilo, apsolutno može, Špikić je priča za sebe, dojam da je niskog IQ, šut lopatarski, tehnika tu i tamo, zalaganje uvijek ima i to stoji, ali to je to.

    Lijeva krila, jedan ima brzinu i solidno- dobar šut, ne znam jel ima fetish na Rijeku, ali će morat znat zabit i odigrat i nekom drugome i protiv nekog drugog odigrat nešto više.
    od tehnike samo mobitel, štopanje lopte će uspijet u pet od 10 pokušaja,

    Ovaj drugi ima dobru tehniku, dobru desnu, ali jako jako spor za krilo i loš u duelima, možda ali možda za nekakve desetke.

    Potrebna su nam makar jedan stoper, potencijalno lijevi bek, ali i sigurno i oba krila, ako mislimo se borit za uć u ligu prvaka, napravit nešto tamo i ne osramotit se, ali i ostat i konkurentni i u domaćem prvenstvu.

    Vjerujem i nadam se da Marić i ostali zaduženi za transfer politiku, znaju što rade i da će dat sve od sebe da uspiju u tome, i da opet gledamo jak i dominantan Dinamo i u ligi prvaka i samoj Hrvatskoj ligi, ali i Dinamo koji će imat tim za nastupat u toj Ligi Prvaka, ne moramo biti kanta za napucavanje mao u doba mračenja daltonije, niti moramo niti možemo biti Real Madrid, već taman onakva ekipa sa recimo Bjelicom što smo bili, ili u nešto bližem vremenu sa Čačićem na čelu 2022.e u ligi prvaka.

    To bi bila idealna i zadovoljavajuća, sve više od toga(da nas i svi velikani teško pobjeđuju, da lome svoje zube na nama ili da prođemo do razigravanja dalje, je samo bonus i više od običnog uspjeha) sve manje(da ispadnemo u Europa Ligu i da se tamo sramotimo pa ispadnemo u konferecijsku ili budemo zadnji u gruli, bi bila pomenuta ali teška sramota i ništa manje od toga).
  • sanjinlego
    2.5k


    Tako je, tako je care! Idemoooooo samo jako! :naughty:
  • E46
    234
    Cemu dovodenje Nikole More on je tovar i navijac pa je opet s Dinamom pokorio hnl i bio dobar u Europi, ja nisam i necu bit tako iskljuciv, da moram birat izmedu Pongracica koji je ultra dinamovac recimo i Erlica koji je tovar ja bi uzeo Erlica jer je bolji igrac po meni nemjerljivo bolji, ali to sam samo ja
  • NitkoBitan
    13.6k
    Od danasnjeg dana se nadam da su Pjaca, Galesic, Fruk i "slicni" plan B za Dinamo. Atraktivniji smo na trzistu te bogatiji za 15tak milja u odnosu na jucerasnji dan te stoga ocekujem da ce nas se povezivat sa "boljim" imenima.

    Jedan protivnik cini razliku izmedu 14/15 i 30/35 milijuna eura prihoda od ulaska u natjecanje. Na to treba napomenut kako je bod u LP vrijedan milijun eura, a igra se 8 utakmica. Pa jbmu zivot ak cemo mi u ovoj situaciji gledat da ustedimo koji euro onda nek sve ode u k! Imamo povijesnu priliku koju se nadam da cemo iskoristit, pa i ako ispadnemo u tom play-offu cemo opet imat sta za rec u EL sa dobro slozenom ekipom.
  • Meritokrat
    57

    Galešić i Radeljić?! Da li se netko šali? Pa Šutalo i Perić su za njih, ma što, daj mi Živkovića.
    Daj molim vas nemojte s Pjacama, Morima i ekipom molim vas... pa s tim ne možemo u KL ligu, kakva crna liga prvaka.
  • NitkoBitan
    13.6k
    Galesica bih jos i uzeo iako ovako nisam stekao neki poseban dojam o njemu. Mlad je, postoji potencijal daljnje prodaje i svakako bih ga rade gledao nego Boska ili Perica, a gotovo sam siguran da je i trenutno bolji od dotice dvojice.

    Ali zazivanje Pjace mi nikako nije jasno. Statistikom nije bolji od Vidovica. Do jucer se pricalo da se za te pare ne moze bolje, a ja vam kazem da smo danas bogatiji za 15 milja, znaci mozemo bolje. 29 godina, staklena koljena a nas cekaju 3 fronta. Dovodenjem Pjace bismo gotovo sigurno otpisali dolazak nekog drugog vrlo vjerojatno boljeg krila za nesto vise para, zelimo li mi to? Na prvo mjesto treba stavit razum a ne emocije, emocije pustimo drugima koji od njih zive, mi zivimo od rezultata.

    Misko bi rodenu mamu prodao za dobre novce, tak da me ne bi cudilo da skrivaju pravo zdravstveno stanje Marka. Sopic je srecom po prirodi lajavac... Valjda smo nesto naucili kroz proslost o ozljedama igraca i njihovom teretu za cijelu momcad, pa i financije.
  • marcio amoroso
    34k

    Jučer sam ti izbrisao post na nekoj temi o njima.
    Zadatak admina je brisati komentar ako nema ništa sa temom.
    Ja nisam jedini admin zone, a da jesam jedini nikada ne bi spomenuo tovare ni u jednoj objavi na mrežama.

    A ovo da mogu šta hoću jer sam osnivač i moderator je jako nisko i uopće se tako ne ponašam.

    Ajmo sad dalje na temu i molim bez odgovaranja na ovaj post.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Galešić statistički nije bolji od Bernauera i KTC-a. Ima 23 godine, koštao bi nas više od 2 mil., a pitanje je kome ga možemo kasnije prodati za ozbiljnu cifru s 25 godina, a ne vjerujem da će postati naš standardni stoper i nositelj obrane. Nadam se da su to špekulacije jer ima daleko boljih rješenja na tržištu.

    Edit: kolega je jučer spomenuo da bi Špikić mogao u Rijeku pa mi trampa Galešić-Špikić ima smisla, ali ne bih da dođe do toga, trebamo pucati na jača imena.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Galesic je produkt hypea, dovest Galesica, a prodat Perkana mi nema smisla.
  • Jurki
    9.7k
    nazalost u hnlu za Ligu prvaka nema pojacanja za Dinamo.
    Osim zdravog Perisica i mozda ali samo mozda Miereza.
    Ovo sve ostalo su prinove koje bi morali masno platiti i kojima bi trebalo vremena da dojdu na nasu razinu koja nam je potrebna.
    Vjerujem da bumo ubuduce drukcije planirali prijelazne rokove.. pa za Europu dogovarali pojacanja u zimi.
    Tesko je u jednom prijelaznom roku popraviti sve kaj smo zajebali u proteklih 10 prijelaznih rokova.
    Iskreno nebi htel biti Maricu u kozi jer ga ceka jeben posao ovo ljeto.
  • The Undertaker
    4.6k
    Selahi, Uremović, Mierez, Brekalo bi bili instant pojačanja. Pjaca, Fruk, Nejašmić, Pašalić, Matković, Melnjak, Šarlija možda.
  • Bubblegum SuperSoldier
    33
    Čemu dovođenje Erlića koji je navijač najvećeg rivala? Ne želim to ni nama ni njemu. Imamo Perkovića i Maxa, kakav Erlić.GaijiZG

    Erlić je dokazani stoper top5 lige, ulazi u najbolje godine, a na svoju visinu od 1,93 i robusnu konstituciju sprinta 34,6 km/h.

    Navijač je Hajduka, ali poštuje Dinamo i već je prošao kroz naš klub, definitivno napušta klub ovo ljeto i ako bi se taj posao mogao dogovoriti naša bi obrana sljedeće sezone bila beton. Igrao je tamo za malu plaću i ako imamo prostora ponuditi mu ugovor dostojan reprezentativca, možemo imati odličnog stopera, novog KTC-a, na narednih 5 godina.

    Profilno je pasivniji stoper, netko tko ne traži silom prilika duel nego igra rezervirano i oslanja se na svoju fiziku da natjera vodu na svoj mlin. Zato se u Ligi Nacija toliko dobro nadopunjavao sa Šutalom koji je puno proaktivniji.

    Erlić bi bio savršen kako sa Maxom, tako i sa potencijalno nekim drugim pojačanjima ako i dalje gledamo prema Ratniku.

    Erlić je najbolji stoper koji je nama u teoriji dostupan ovo ljeto. Uvijek sam mislio da će završiti u nekom boljem klubu Serie A ili eventualno Bundesa, ne sami vrh, ali iznad razine Sassuoloa. Moramo to probati realizirati sada kada su ispali.
  • Bubblegum SuperSoldier
    33
    Meni je žalosno da opet cure transferi van ..Nadam se da klub i ljudi unutra rade da se to ne događa..pogotovo kad znamo da se čita ovaj forum .Zagreb1992

    Ma normalno da cure. Jedno je naša strana, ali uvijek će sa druge strane puštati u javnost da potencijalno namame još kojeg interesenta i napumpaju cijenu. Dogodilo se sada sa Šotičekom i Dahlom, ali i mi plasiramo svoje spinove tako da Marić odlazi gledati onog juniora Rome i pokažemo da kao imamo jeftiniju alternativu ako Šveđani pretjeraju.
  • Ludovic IX
    6.1k
    erlic je bio kod nas u mlađim kategorijama..kako je onda ljubav bila manje vrijedna od šanse u dinamu, tako bi mogla biti i danas. A erlic je ipak bolji od maxa i perkovica. I to dosta bolji.
  • Dinaminjo
    617
    Erlic je imati 10 ponuda od kojih ce 9 biti jace financijski od nase. On je definicija nedostupnog.

    Toliko je nedostupan da cak nece biti niti jedan clanak na portalima o tome.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions