• Bubblegum SuperSoldier
    33
    navedi mi jedan primjer kad smo mi nekog doveli da je bio reprezentativac Hrvatske ?Olmic

    Pjaca.
  • Olmic
    3.2k
    ni priblizno slicno. Da preformuliram da se iz inozemstva vratio u Dinamo
  • Chempers
    25
    Hoćemo pojačanja s velikim P. Nema više apsolutno nikakve isprike za suprotno, kao ni za prodaju 2 najbolja igrača.

    Treba ovo iskoristiti i ući u LP, ne bi smjeli od nikoga osim Galate ispasti a ako se ne pojacamo nećemo biti favoriti protiv nikoga osim Slovana.
  • Bubblegum SuperSoldier
    33
    Ma kužim, ali ne treba na to gledati kao na prirodni zakon. Ako želimo da Dinamo raste, onda će se i to neminovno morati početi događati. Neka krene ovog ljeta s Erlićem.

    Razumijem da status reprezentativca nije mala stvar, ali za mene Erlić trenutno u reprezentaciji ne kotira bitno drugačije od Uremovića nekoć. Erlić ni po čemu nije dugoročno zacementiran u reprezentaciji i ako taj status želi zadržati morat će dobro razmisliti gdje želi nastaviti karijeru iliti gdje mu minute neće biti upitne, a nastaviti će igrati na dovoljno visokoj razini.
  • Marley
    1.2k
    Uuu krivo sam napisala, provjerila sam sad intervju. Nije Erlic rekao da zeli obavezno ostati u ligama petice, nego da mu je "jako bitno da igra u prvoj ligi, gdje god to bilo". I radi njega samoga i radi reprezentacije. Tako da, dozvolit cu si nadu da je to moguce haha.
  • CastAway1986
    1k
    ajde bez uvrede ali za tebe je Erlic svemirski brod jer očito Pongračića nisi gledao ove sezone ..
  • Kaktus Car
    417
    navedi mi jedan primjer kad smo mi nekog doveli da je bio reprezentativac Hrvatske ?Olmic

    Robert Prosinečki.

    Onda ćeš ti reći to je bilo davno.

    Onda ću ja reći ok, ali koje veze to sve skupa ima s bilo čim danas?! Zar današnji Dinamo koji je na korak do Lige prvaka ne bi trebao moći dovesti igrača koji igra za jednu od najlošijih ekipa serie A zato jer igra za repku?!

    Pravo pitanje je je li Erlić uopće dovoljno dobar da bude pojačanje za Dinamo u Ligi prvaka, jer Dinamo je sigurno bolji od nekakvog Sassuola, a za Erlićem se sigurno neće otimati Real Madrid i Bayern.
  • Marley
    1.2k
    ti se salis kad pitas je li Erlic dovoljno dobar da bude pojacanje nama?
    Pusti sad Sassuolo (nemam komentara za njih, rusili su ove sezone jedino Juventus i Inter, karikirano haha, ali nisu mi bas jasni). Cinjenica je da taj klub nije nikakvo mjerilo niti odraz Martina Erlica. Niti je ova sezona u kojoj se i on utopio u sivilu, pokazatelj njegove kvalitete. Da je tako, sto bi onda mogli reci za Josipa Sutala. A znamo svi o kakvom je igracu rijec.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    pa šutalo je i sa dinamom pokazao da može igrati na najvećim mogućim razinama.

    erlić u cijeloj karijeri nije odigrao međunarodnu klupsku utakmicu, ima 4 sezone serie A sa manje-više marginalnim klubom. gledao sam ga jedino u reprezentaciji gdje je skupio par nastupa... takve epizode sa dobrim reprezentativnim nastupima su imali i gordon schildenfeld, mile škorić i dino perić.

    ne znam, imali smo moubandjea koji je došao sa jako puno nastupa u ligue1, također u marginalnom klubu i ispalo je da nije pojačanje!

    ne bi dao ruku u vatru za erlića da bi 100% bio pojačanje!
  • Kaktus Car
    417


    Naravno da je prije pitanje je li Erlić dovoljno dobar za Dinamo nego je li Dinamo dovoljno dobar za Erlića. On nikada nije igrao u klubu jačem od Dinama i malo je vjerojatno da ikada bude.

    Bliži je Erlić (zdravom i spremnom) Bošku Šutalu i Periću (koji je isto dogurao do repke), nego npr. Pongračiću. Pongračić bi sigurno bio pojačanje, ali on teško da može biti dostupan.
  • Dudu9
    597
    Erlić sebi diže cijenu na račun igranja u reprezentaciji, ako bude u prvoj postavi on će sigurno dobit ponude lige 5
  • Captain America
    15.3k
    Otkud ovakvo oduševljenje s Erlićem? Govorimo o stoperu koji već godinama igra standardno u ekipama koje su po primljenim golovima pri vrhu Serie A.

    Nama treba pojačanje Theove razine iz 2018. za iduću sezonu, a ne igrač iz Serie B za kojeg ne postoji naznaka interesa ozbiljnijih ekipa i koji je toliko cijenjen da prema Capologyu ima manju plaću u Serie A nego Špikić u Dinamu.
  • Marley
    1.2k
    pa upravo to, Sutalo je pokazao, a opet vidi kako je izgledao najveci dio ove sezone, i koliko su brutalno ovi seronje Nizozemci dovodili u pitanje njegovu kvalitetu, ziva sprdnja je bio. Ma ne samo oni, nego i dobar dio "nasih". Fuj.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Nama treba pojačanje Theove razine iz 2018. za iduću sezonu, a ne igrač iz Serie B za kojeg ne postoji naznaka interesa ozbiljnijih ekipa i koji je toliko cijenjen da prema Capologyu ima manju plaću u Serie A nego Špikić u Dinamu.Captain America

    polomljeni perić, koji je 4 godine stariji, nikad nije igrao van HNL-a, prema TM-u trenutno vrijedi 3milje eura, a skoro smo i zaboravili da igra u dinamu.

    erlić nakon kompletne sezone u serie A vrijedi 4milje eura.

    da, naravno, TM nije sveto pismo, al opet...
    ne znam, nisam mazohist da gledam sassoulo, možda igra savršeno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions