• Paggini
    21.3k
    Stvar je u tome da neka određena grupa ljudi namece kada i sto je nesto pravo ili krivo.DiddyGuela

    Pa ja bih rekao da je pravo ne krasti od kluba, a da je krivo krasti od kluba i zahvaljivati se ljudima koji su krali od kluba, ali to je moje mišljenje koje ne namećem, ti slobodno misli drugačije.
  • Marley
    1.7k
    Sto se tice toga da navijaci imaju pravo na reakciju... apsolutno imaju. Izvizdati ga, ljutit se, biti razocarani. Sve to razumijem.
    Ali ne razumijem one koji bi ga radi ovoga tjerali iz kluba. Kome bi to bilo u interesu, sto bi dobili s tim? Takvo durenje mi je nezrelo na razini djece u osnovnoj.
  • DiddyGuela
    2k


    To je na sudstvu da odredi tko je i koliko krao. Zna se koji su osuđeni do sada... ili bi rulja trebala suditi na punom trgu ko u srednjem vijeku.
  • Paggini
    21.3k
    Ali ne razumijem one koji bi ga radi ovoga tjerali iz kluba. Kome bi to bilo u interesu, sto bi dobili s tim? Takvo durenje mi je nezrelo na razini djece u osnovnoj.Marley

    Imaš već 10 postova o idoliziranju Petkovića. Nije on ultra pametan, nije on genije inteligencije, lik samo zna složiti proširenu rečenicu, tom logikom je pola ovog foruma kandidati za Nobela.

    I drugo, Brunina apologetija stalno zaziva neki boljševizam, tjeranja, zabrane i sve ostalo, ali gdje se ovdje tjeralo, branilo ili zabranjivalo. Jedino što je spomenuto je bilo "ako ide, neće mi biti žao što ide" što je jako drugačije od "odjebi iz dinama"...

    ili bi rulja trebala suditi na punom trgu ko u srednjem vijeku.DiddyGuela

    Opet, "rulja" nije nikom sudila, samo je dala svoje mišljenje o barišiću i perasici. Ne pretjeruj sad...
  • Mali dioničar
    15.3k
    bi rulja trebala suditi na punom trguDiddyGuela

    Nekoliko desetaka tisuća navijača koji su došli proslaviti naslov Dinama je rulja.

    Bravo majstore. :clap:
  • Majki2111
    3.2k
    Moralisti, ljudi koji imaju ideale. Takva ekipa tako na to gleda.
  • DiddyGuela
    2k


    Rulja označava vrstu skupa ili neodređeni broj ljudi na istom prostoru koji dijele određeni stav prema problemu, osobama ili skupinama. Rulja se moze odnositi na gužve, političke skupove, sportske događaje, ili na ponašanje neorganizirane skupine u vrijeme pljačke. Rulja nije društvena skupina u sociološkom smislu.
  • Keyser Soze
    10k
    Mene iskreno zanima, zašto svi kao papagaji ponavljaju da je Petković nešto ekstremno inteligentan? Možda je inteligentan na terenu, van njega baš i ne po ovom što sam ja vidio u zadnje vrijeme. Ona izjava za Jarnija mi je s vremenskim odmakom isto glupa i nepotrebna, on je tu mislio da svaki Hrvat koji ne navija za hrvatski klub u Europi je klaun, nije uopće bila poanta da je Jarni izbornik pa to nije smio reći. U prijevodu, svi mi koji ne navijamo za Hajduk u Europi i bude nam jako drago kad ispadnu od Gzire smo klauni. Ovo isto, dođeš pred desetke tisuća navijača kluba u kojem si ikona i kažeš najgoru stvar koju si mogao reći u tom trenutku. Meni se to ne čini pretjerano inteligentnim.
  • Nino Bule
    13.8k
    Volimo populizam i ulizivanje.DiddyGuela

    Nema problema krivo sam se izrazio, ne bi bio populizam,nego ulizivanje kako si rekao, navijaci imaju svoje misljenje i iza njega treba stat makar sveti petar nam prigovorio, ili bruno petkovic u ovom slucaju, sve ostalo bi bilo ulizivanje i fejk
  • Nino Bule
    13.8k
    Ali ne razumijem one koji bi ga radi ovoga tjerali iz kluba. Kome bi to bilo u interesu, sto bi dobili s tim? Takvo durenje mi je nezrelo na razini djece u osnovnoj.Marley

    Takvi se mjere u promilima, ako bruno zeli ostat, ostat ce s odusevljenjem navijaca
  • Marley
    1.7k
    ovo "odjebi iz Dinama" se mozda ne vrti ovdje, ali po drustvenim mrezama ima svega, na to mislim. Nije bitno gdje pise, poanta je da ima navijaca koji tako razmisljaju.

    I ne, ne idoliziram Petkovica, zao mi je ako se tako, pogresno, iscitava iz mojih upisa. Jednostavno sam odavno prihvatila kakav je i ok sam s time. Puno vise donosi nego sto odnosi, ukratko.

    Edit. A sto se tice inteligencije. Ja ti tvrdim, da je jako pametan momak. Ne radi ovakvih njegovih gluposti i izjava, nego UNATOC njima. Cesto ispadne puno blesaviji nego sto je.
    (Nemoj samo reci da idoliziram opet, ne znam vise kako da srocim a da ne ispadne tako)
  • Dino
    2.7k
    Petko je ispao krajnje bedast, a ne ekstremno inteligentan!

    Svi smo svjesni kakvo je njegovo misljenje i vjerojatno svih ostalih igraca koji igraju za nas klub, stoga bi bilo glupo ocekivati da izjave ista drugacije, ali u trenutku kad je 25 tisuca ljudi zbog tebe i tvojih suigraca doslo na trg i na proslavi koje ne bi uopce bilo da su ti isti ljudi koje pred svima hvalis i dalje u klubu je podosta “drugacije”, “specificno” i neinteligentno.

    Jebiga, bubnuo i ostao ziv, nek on nama i dalje donosi trofeje, ali moj dojam o njemu ko veleumu je ipak malcice pao.
  • Majki2111
    3.2k
    Inteligencija je mentalna karakteristika koja se sastoji od sposobnosti za učenje iz iskustva, prilagodbe na nove situacije, razumijevanja i korištenja apstraktnih pojmova, te korištenja znanja za snalaženje u okolini.

    Iako se definicije inteligencije razlikuju, teoretičari se slažu da je inteligencija potencijal, a ne potpuno razvijena sposobnost. Smatra se da je inteligencija kombinacija urođenih karakteristika živčanog sustava i razvojne inteligencije, oblikovane iskustvom i učenjem.

    Inteligenciju je moguće, iako nesavršeno, mjeriti testovima inteligencije.

    Iako bi se moglo pomisliti da visoka inteligencija omogućava osobi uspjeh u društvu, mnogi drugi čimbenici koji utječu na društveni uspjeh čine predviđanja nepouzdanim. Mehanizmi pretvaranja intelektualne sposobnosti u društveni uspjeh nisu u potpunosti razjašnjeni. Tako na primjer, postoji čvrsta veza između uspjeha u osnovnoj školi i inteligencije, ali nakon toga nije više moguće predvidjeti uspjeh pojedinaca na temelju inteligencije.
    Hrvatska Mensa
    Ovo kaj je on napravio nije stvar inteligencije. Stvar inteligencije je da se on jedini obratio određenim govorom. Vidio je hrpu ljudi i vidio je priliku da nešto kaže što želi. Bio je pragmatičan i oportunista što je i na klupskim presicama izjavljivo da cijeni. Ako se sjećam protiv Bodoa i/ili Rijeke ove godine. A to kaj je on rekao mi je više stvar karaktera i mišljenja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.