• mlinchica
    1.8k
    Moj post je i bio o usporedbi Bobana i LM, potaknut upisima u nekoliko zadnjih postova na ovoj temi.
    I u zadnjoj rečenici mišljenje da se prelako dere po legendama kluba, a sve se temelji na novinskim natpisima i kuloarskim pričama.
    U slučaju Zvone, ako netko ima provjerenu i točnu informaciju, neka napiše, u protivnom su sve nagađanja.

    Potpredsjednik kluba naglasio je da se s njim ne razgovara o poziciji u Dinamu.
    Jesu razgovarali ili nisu, to samo možemo nagađati.
    Jeli ga se moljakalo, a on bezobzirno odbio, možemo nagađati.
    Jel odbio ili nisu prihvatili, opet možemo nagađati.
    Jeli imao opravdan razlog za eventualno odbijanje ili ne, i dalje nagađamo.
    I zato je gorčina jer se olako donose negativni zaključci o bitnim i pozitivnim ljudima iz Dinamove povijesti, koji mogu pomoći u budućnosti.

    Naveo si jednu pozitivnu stvar koju mu priznaješ i nekolicinu negativnih koje ističeš, što znači da nisi baš njegov fan. I tu se sigurno nećemo složiti.
    Pišeš iz svog navijačkog ugla kao i ja iz svog.
    I ja poznajem dosta ljudi koji imaju isto mišljenje kao i ja, čekali bi Zvonu do kad treba.
    Ako odluči da je spreman, voljeli bi da su mu vrata otvorena. Ako odluči ostati samo navijač, opet ok jer nije da se bez njega ne može ili da Dinamo neće uspjet bez njega.
    Mislim da se njega ne može previše idolizirati, a poštovanje bi trebao imati od svih dinamovaca.
    Toliko i od mene o ovoj temi. :wink:
  • Dudu9
    812
    Pa nece sigurno potpredsjednik kluba izjaviti da su nudili poziciju a on je odbio, ide se linijom manjeg otpora, koliko je samo vodstvo kluba provelo vremena u druženju sa Bobanom i da niko nije pitao hoce doci, ako je tako to je još gore za klub da niko nije pitao, a imali su priliku dovesti Bobana, ja u to ne vjerujem
  • Tongo Doumbia
    4k
    Nije mi iritantno da se brani bilo kojeg igrača koji je u Dinamovom kadru i svaki vikend nastupa za naš klub.

    Nije mi iritantno da se brani bilo koji trener koji vodi Dinamo.

    Nije mi čak iritantno ni da se traže mane igračima koje se voli manje ili više. Kužim jebi ga, netko lakše pobere simpatiju, netko nikada neće sjest publici, sve je do osobnog dojma i nemam problem s tim.

    Ali jedna stvar, koja mene kao "običnog navijača" svaki put zaprepasti je količina patetike koju Dinamov puk ima kada je u pitanju zazivanje pojedinih "Mesija" i njihovog povratka u klub. Jednostavno ne probavljam to. Ne razumijem, ne idem dalje od tog zida i neke barijere i zdravo.

    Možda bi čak i shvatio da smo mi nekakav provincijski Osijek ili Slaven Belupo. Ali Dinamo. Veliki zagrebački Dinamo kojem je "normalno" uzet duplu krunu. Dinamo koji je rušio nemali broj europskih velikana i koji svake godine napravi nešto značajno u Europi, makar i u tom trećerazrednom natjecanju "konferencija".

    Pa jebemu sve, konačno se klub stabilizirao na jednoj normalnoj razini. Ima se glava i rep, ima se plan i program i strategija rada. Atmosfera oko kluba je savršena. Jednostavno, Zagreb živi Dinamo. I onda treba doć netko da nas "spasi". Od čega? Duple krune, potencijalnog PO u Ligi Prvaka ili ovog savršenstva oko kluba kojeg svi proživljavamo posljednjih par mjeseci?

    Ali, ajmo mi opet po svom, ajmo trideseti put zazivat Zvonu Bobana natrag. Da se razumijemo, nemam ja kao navijač ništa protiv jednog Zvone Bobana ili Luke Modrića, dapače. Ajde dobro, ovaj drugi je bar izrazio i jasno iskomunicirao što želi i više (valjda) neće biti dramoserske " vrati se" kampanje.

    Ali ne znam otkud više volja za dozivanjem Zvone. Lik nađe novi angažman, toliko se povampirilo da mu se traže sitnice u ugovoru, pa i mogućnost kako i uz to zaposlenje može obavljati neku od funkcija u Dinamu... Pa dajte pustite i nas i njega na miru.

    Čast Zvoni. Čast karijeri. Čast kapetanskoj vrpci,mitskoj Zvezdi i šutiranju milicajca, ali što je previše je previše. Nemojte me jeb.....
  • Patak
    2.9k
    Emocije su to. Bilo je u Dinamu puno prolaznika ali Zvone Boban i Luka Modrić i još neki drugi ostavili su traga u određenom dijelu tvog života u klubu za koji navijaš. I normalno da ih želiš natrag ne da "spase" klub jer klub ne treba spašavati nego da ponovo proživiš neke događaje iz prošlosti s njima kao igračima ili djelatnicima u klubu. Drugi su mlađi, ili iz nekog drugog razloga nisu doživjeli ili proživjeli neke trenutke svog kluba sa Bobanom ili Modrićem. Ili jesu ali su ljuti na njih jer nemaju te emocije kao ti i biraju neke druge klubove ili opcije u životu. Svako to drugačije gleda.

    A oni i ako biraju neke druge klubove prije Dinama i neke druge poslove prije Dinama ja bi ih opet primio ako bi izrazili želju za dolaskom u Dinamo u nekom trenutku. I njih i Oršića npr., zapravo Oršića bi doveo odmah na ljeto...
  • Mr Anderson
    7.9k
    Pa jebemu sve, konačno se klub stabilizirao na jednoj normalnoj razini. Ima se glava i rep, ima se plan i program i strategija rada. Atmosfera oko kluba je savršena. Jednostavno, Zagreb živi Dinamo. I onda treba doć netko da nas "spasi". Od čega? Duple krune, potencijalnog PO u Ligi Prvaka ili ovog savršenstva oko kluba kojeg svi proživljavamo posljednjih par mjeseci?

    Ali, ajmo mi opet po svom, ajmo trideseti put zazivat Zvonu Bobana natrag. Da se razumijemo, nemam ja kao navijač ništa protiv jednog Zvone Bobana
    Tongo Doumbia

    Pa baš to, možda se nisam baš najjasnije izrazio. Ni ja nemam ništa protiv Bobana, bio mi je ko klincu idol, ali mi je stvarno dosta tog stalnog zazivanja njega koji nas stalno stavlja sa strane. Sad kad je konačno klub na putu da postane ono što smo sanjali i prije 6-7 godina mislili da je SF stvarno ne treba nikog moljakati. Imamo sposobne i kvalitetne ljude u klubu, a Zvone ako jednog dana odluči vratiti nešto klubu koji ga je stvorio neka pokuca na Zajecova vrata i pita može li kako pomoći. I nemam nikakav problem s tim ako ga vodstvo kluba primi i postavi na neku funkciju.
  • Sused
    36
    Kaj se Bobana tiče... moram i ja istresti iz sebe. Neki su ovdje već jako dobro detektirali stvari, pa se ne bih (puno) ponavljao. Zvoni svaka čast na svemu, znamo svi i zašto. Ono što mi je ipak teško probavljivo je taj već njegov čuveni 'pravi trenutak' da se uključi. Taj pravi trenutak je bio - sad ili nikad. Kada ćeš ući i zasukati rukave i vratiti nešto Dinamu ako ne sad? Ako sve ovo nije bilo dovoljno onda ništa niti neće...

    Sasvim sumnjam da mu ništa nije ponuđeno. Jasno, svatko ima pravo na svoje privatne razloge i zašto nešto neće, ali nemoj nas držati na uzici... budem, ne budem, pa ću za dvije godine... Ispada da čeka da se poklope Merkur i Saturn, a onda da se oni zajedno dva puta okrenu oko Sunca.

    Ako jednom dođe zapljeskat ću, ako ne - totalno nebitno. I zato u ovom trenutku daleko više cijenim iskrenu emociju i energiju jednog Skendera, nego da se lovim za mitski volej milicajcu prije 30+ godina.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Pa nije li sam Boban rekao da je Dinamo u dobrim rukama. Ako dođe super ako ne ionak imamo super poziciju i situaciju trenutno u klubu. Vrata su mu uvijek otvorena, a i sam je rekao da se vidi u hrvatskom nogometu, ali da mu sad treba mali odmak.

    Vidim da su neki krenuli na njega zbog ove odluke, a kad dođe ako dođe u klub bit će tretiran kao teška legenda što i jest i svi će ga prigrliti. Nema potrebe da se sad priča o tome da ga se zaziva jer je prije 30 god udario milicajca i da je samo to.

    Za Modrića sam od početka sumnjao da će se vratiti, on Madrid zove domom i ok, kužim ga, legenda je Reala, nema dalje od tog u nogometnom svijetu, a istini za volju on prema Dinamu nikad nije pokazivao neku veliku emociju.
    Za razliku od Bobana.
  • Ludovic IX
    7.2k
    objavljivanje na drustvenim mrežama ne znači da netko ima više emocija a netko manje.. nekom se jebe za drustvene mreže a recimo igračima poput modrića to rade drugi.. nema tamo jedne stvari koja odrazava njegove emocije.. tamo je sve radi marketinga i prisutnosti nebi se čudio da im i real ne uvjetuje da budu prisutni tamo.

    ja nemam pojam kakve on emocije ima prema dinamu ali sam siguran da nisu loše..
  • strumfich
    221
    Osobno mislim da Boban ceka izbore za UEFA predsjednika 2027.
  • NitkoBitan
    17k
    Malo zaraduje u Realu pa treba ubrat koju kintu reklamiranjem kladionica u Hrvatskoj :vomit:

    https://www.facebook.com/share/cRVgQVaX7rQptdwb/
  • NKDZ86
    1.4k
    Nikad dosta... Strašno kakvi smo mi ljudi, jad i bijeda, svi.
  • Dudu9
    812
    I dinamo ima 2 kladionice na dresu...
  • rioda
    4.8k
    Dinamu je to glavni sponzor, njemu je to neznatan prihod u odnosu na primanja u klubu
  • Dudu9
    812
    znači ako kladionice donose velike prihode onda je uredu, inače nije?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.