• Ivdzo11
    4.2k
    Nemoguce gdje Brondby izgubi titulu
  • duksy
    290
    Kakvo je stanje s Kochom?
    Da li se možda išlo u smjeru da se napravi neka dobrotvorna utakmica, ako je on u stanju doći, pa da se sav prihod donira nekoj bolnici?
    Siguran sam da bi Maksimir bio pun.
  • Georg Koch
    4.5k
    Evo jedna info iz prve ruke.
    Prijatelj posluzivao cijelu vecer Lovrena, sinoc u restoranu u Hercegovini.
    Pred kraj ga upitao vidimo li te uskoro u modrom dresu, on mu odg.da je samo do mene vec bi bilo tako.
    Pa eto ga, neka krenu igre dal se treba vratiti ili ne :rofl:
  • Mr Anderson
    7.9k
    Znači, ništa od Bobana. To sam i očekivao iako se dosta ljudi zanosilo kako će doći u klub.
  • Crusades1986
    11.9k
    Ovaj dio "vratit ću se u hrvatski nogomet najranije za 2 godine" si slučajno izostavio ili jednostavno voliš širit defetizam oko svega vezano za Dinamo kao i za stadion?
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ovaj dio "vratit ću se u hrvatski nogomet najranije za 2 godine" si slučajno izostavio ili jednostavno voliš širit defetizam oko svega vezano za Dinamo kao i za stadion?Crusades1986

    Nisam ništa previdio. Kaj to znači "najranije za 2 godine u hrvatski nogomet"? Oko čega ja to širim defetizam? Kakvog stadiona? Daj me podsjeti, molim te.
  • Kruno
    307
    Nek uziva.Bilo kad da dođe ja cu biti sretan.
  • Dzgšb
    812
    Zvone kaže da je Dinamo u dobrim rukama ,znači ako zapne eto ga ,nemamo se šta razočaravati..
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Zvone da je Dinamo u dobrim rukama, Modric da nema smisla... A iz Dinama - Zajec - pokusat cu vratit Luku Modrica i volio bi da se Zvone vrati ima mjesta za sve.. Svako nek zakljuci sta hoce i kako hoce, meni su oba poteza jadna, a kod obojice je bilo skijanja sa odstetom. Toliko od mene na tu temu.
  • Dudu9
    812
    Pa za Modrića se znalo da jedino ako ga Real odjebe da imamo šanse, a za Bobana očito ga ne zanima Dinamo dovoljno ili bi želio da bude ko Zajec predsjednik kluba kako to ne može bit vjerojatno neće da bude jedan od mnogih
  • Mr Anderson
    7.9k
    Zajec je pošteno svoje napravio ko predsjednik, pružio je ruku, oni su postupili kako jesu. Barem se zna na čemu smo, ne treba ih više nikad zvati ni nagovarati.
  • deda
    32.6k
    Zašto, sve u svoje vrijeme. Možda će oni jednog dana htjeti, a mi nećemo. To je život. Svatko ima pravo na svoj put. Nekad nam se ukrižaju u većini slučajeva ne.
  • Droljo
    8k
    Jel Boban ima 25 godina staža u klubu iz prve hnl?
    Prvo nek on stekne uvjete...
  • Mr Anderson
    7.9k

    To sam i mislio, ne ih zvati nego se oni moraju sami ponuditi jednog dana. Pa će se onda vidjeti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.