• javolimtebejako
    1.5k
    nije mi nikad ni djelovao ko tip koji bi nakon trajnog bana odustao od zone :rofl:
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ne znam jeli Mediokrat = Plavac, ali sam gotovo siguran da je nekad prije dok sam pisao na S-net forumu bio lik s nekoliko profila koji je identično pisao ko Mediokrat. I nikad nebi dugo izdržao.
  • Patak
    2.9k
    Psihoanaliza forumaša, a jeste ih iz analizirali...
  • deda
    32.6k
    I ovdje ću to napisati. Prestanite s tim obraćanjem ad hominem i analizom drugih forumaša. Ko babe ste na placu. Napišite što mislite, što treba, s čim se ne slažete kod drugog forumaša i argumentirajte to ako imate čime. Moderatura će odradit svoj posao. Spori smo ali stignemo na kraju dana.
  • Krizy
    43.2k
    Imam završiti još par stvari pa tko voli čitati neka sutra u 21h svrati na forum :smile:
  • Patak
    2.9k
    Dobar ti je teaser, očekivanja su velika, sutra do 21 je dosta vremena.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    slažem, ali, ajmo za početak pokušat da se ne živi u jednoumlju i da ne prelazimo sa time u sektašenje kao oni dole.

    Ne moramo se svi za isto složit i svi puhat u isti rog, oke, podržajem da se treba argumentirat i stojat iza svojih stavova i uvjerenja, kao i što smatram da ako je forum anoniman, da onda se i članovi drze anonimni da ne treba tu naravno prozivke onoga tko pise iza toga i toga nicka ili da se pokušaje uskraćivanje pravo glasa, ako je netko iznio svoje mišljenje, a ono se ne slaže sa većinom ili je napravio kritiku( npr. evo kolega Undertaker, Captain America).

    I da se forumaši krenu nekakvim pravnim redom izuzev vas moderatora cijenit svi isto, ne ulazim u to zašto su zakuhali kolega Graž i Captain, ponovit cu opet milioniti puta, i ja sam moderatoru bio jednom napisao prije 3 godine uvredu, pa nisam dobio nepovratnu za Banoviće, iako naravno nisam smio tako postupiti, a kartu sam ako nista trebao dobit za hlađenje minimalno(a nisam ni to).

    Ali sam dobio recimo kad sam opsovo trollersku mater Majkiju i dobio 7 dana hladnjaka i zadnju opomenu pred crvrni karton.

    Ako cemo usutkivat kritičare u normalnim, ne glupim i zadrtim ego kritiziranjima(ko Mediokrat) i one sa kojim se ne slažemo, onda kakav je ovo forum, di je tu pravo glasa, di je tu da svi živimo za plavu boju i da se sva mišljenja, ako nista cijene i ono od čega je početak foruma zasnovan i ostalo(tu sam 5 godina skoro, pa onda i znam i od početka i savove i razmišljanja ljudi i veću nekolicinu i privatno, ali nebitno sasvim).

    Shvaćam da se ne treba tolerirat Mamićevce i one koji pušu u isti rog sa njime i njegovom klikom i operandama, ali ako netko misli nešto kontra ili u manjinskom slučaju recimo dobre većine foruma, npr. kolega Undertaker, ne treba ga odmah proglasivat istim tim Mamićevcem, ili ove koji su stali na stranu Petka i Ademia sto je bio slučaj mrziteljem kluba i sličnim( jer je to isti modus operandi kojim se sam dotični "Bjelovarsko"- duvanjski glavato lažno domoljubni izbjeglica koristio)

    Toliko od mene.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Zelim teaser, barem jedan graf, jednu sliku, jednu eksploziju, nesto ....

    Danas teaser, sutra trailer, sutra never full verzija
  • Droljo
    8k

    Pa directors cut na kraju
  • jedan u nizu
    8.2k
    Pa directors cut na krajuDroljo

    ma ti ide nakon mjesec dana, kada opadne citanost i broj lajkova na post.
    Pa onda da se to malo vrati u opticaj, baci koji lajk, onda ide Krizy's cut 4K Ultra HD version.
  • Krizy
    43.2k
    :rofl: :rofl:
    Neki dan sam "prozvan" pa sam zbog toga najavio, samo obavijest da je pregled sezone i još par stvari pri kraju. Nisam prije ovako najavljivao, ne bih ni sad da nisu bila ta dva upita :grin:
  • Majki2111
    3.1k
    Ali sam dobio recimo kad sam opsovo trollersku mater Majkiju i dobio 7 dana hladnjaka i zadnju opomenu pred crvrni karton.Navijač Dinama

    Sad sam tu padobranac.

    Čekaj čekaj sada. Ja se ovog niti ne sjećam. Nemoj me uplitati u nešto tu kaj nisam niti čitao. Kakve veze ja imam s ičim?
  • Navijač Dinama
    8.3k
    bilo je ima 3 godine, tema "Zanimljivosti i aktualnosti iz nogometa" ti vodio raspravu i udaro "kontru" meni i neaktivnom više kolegi "og1986" i jer mi je puko film i jer vise nisam mogo citat tvoje kontra stavove i divlje komentare, sam te poslo u pm... i dobio ban.

    Samo se tada nije vodila evidencija i tema Banirani korisnici pa i nije zapisano.
  • Majki2111
    3.1k
    :lol: Ako ti tako kažeš. Ja se ne sjećam. Di je kolega OG?
  • SAS1987
    14.7k
    Imam završiti još par stvari pa tko voli čitati neka sutra u 21h svrati na forum :smile:Krizy

    Ja cu pricekati da Netflix snimi seriju :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.