• Crusades1986
    11.9k
    Vaš je problem što vi gutate propagande poput " nema većeg kluba od Dinama ".Meritokrat

    :vomit:
  • Dinaminjo
    929
    ti si procitan, ali tko tebi daje like da mi je znati
  • Paggini
    19.7k


    Hahahah znači tvoj problem sa svima nama ovdje je što smo mi......

    .......navijači?

    Pa daj se momak uozbilji i prestani svima govoriti da samo ti shvaćaš kako stvari zapravo stoje... Nitko ovdje nije glup, niti si ti nešto pametniji od ikoga...
  • Meritokrat
    57
    To ti se dogodi kad je tip mrtav hladan otišao u Southampton, kasnije u Tursku. Dobar tek!
  • Meritokrat
    57

    Ja sam isto navijač.
    Ili što sam po tebi ako sam pogledao sve jednu Dinamovu tekmu u sezoni i tako godinama, ako se veslim na svaki gol Dinama?
    Gubim vrijeme pisajući i prateći klub, simaptizer?Fan?

    Naravno da nisam pametniji od drugih, svi smo isti ispod kože i svi shvaćamo isto. Razlika je samo u tome što neki ne žele shvatiti jer život je jednostavniji i lakši, a neki shvaćaju i to ne doživljavaju kao stres ili traumu.
  • Jurki
    11.7k
    rista na forumu si navijaca Dinama.
    I ne kuzim kakav ti problem imas?
    Tebi je "propaganda" izreka nema veceg kluba od Dinama.
    Bravo majstore.
    Gle rista meni to nije propaganda. Za mene ne postoji veci klub od Dinama. A tebi ako smeta takvo razmisljanje svih na ovom forumu.. onda se zapitaj dal si na pravom forumu.
    Odi popij nekaj za smirenje.
    I da NEMA VECEG KLUBA OD DINAMA.

    IMG-0275.jpg
  • Patak
    2.9k
    Znate kaj. Volim dobar forumski fajt, znam i sam sudjelovati, budu dobri i jedan na jedan kao nedavno @Captain America vs @Zambatine škude ili jedan na sve tipa @The Undertaker protiv svih ili @GaijiZG protiv svih ali ovaj @Meritokrat sam protiv svih je fakat dosadan fight. Preskačem...
  • Meritokrat
    57
    Navijam za United odkako znam za sebe i Dinamo naravno, veliki sam navijač i Lensa, ali apsolutno se slažem, nema većeg kluba od Dinama.
    Samo kažem da Ademiju, Oršiću ili Modriću nije isto što je tebi i meni.
  • Jaro
    7.3k
    Nekuzim cemu trud vise. Liku je problematicno sto se na Dinamovim profilima na socijalnim mrezama pise pozitivno o... Dinamu...
    Ubio je 10 tema, samo zato sto se mi kacimo odgovarati i objasnjavati...
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Tesko mi je upratiti nadimke
    Jel meritokrat ban i banana2 a don je plavac173 ?
  • Zagi
    7.6k
    Ma nije to ban. Totalno drugačiji pogled na nogomet.
  • Paggini
    19.7k
    Jel meritokrat ban i banana2 a don je plavac173 ?Gražvydas Mikulėnas

    Meritokrat je kratkoživući Fidelio, banane2 nema, don i plavac173 brijem da su isti da. Ja sam alt account od dede, gdje piše bez reperkusija s obzirom na ulogu koju ima u klubu...
  • Jurki
    11.7k
    kak nebi popizdil.. kad covjek koji se smatra navijacem Dinama.. kaze.. da smo mi svi budale koji smo popusili kak on veli "propagandu".
    Nek ode na Sjever pa to kaze.. letel bi do Novog Zagreba u jednom cugu.. bil bi sretan ak bi sletel u Karlovcu.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    mislim da je meritokrat blue austrian odnosno slavonac
  • Antisha
    721
    Na forumu navijača Dinama izjaviti da je "nema većeg kluba od Dinama" samo propaganda...

    Kolega Meritokrat igra 4D šah.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.