• Mali Zeus
    12.7k
    Zaboravio je obecanje kao i na sudu, jbg.Filip 91

    Je li on ikad dao obećanje?

    Nažalost, očekivano, tko ga jebe.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Fabrizio Romano prenosi

    Luka Modrić: "I want to retire at Real Madrid, the club of my life."
    SjevernaStrana

    Bogu hvala.
  • Mrvica
    3.9k
    Široko mu polje..
  • Marley
    1.6k
    ovo sjever-zapad je stvarno bilo vrh. Klinci su mi prvi put bili u nedjelju na utakmici, ali na moje veliko iznenadjenje, navijali su cijelo vrijeme i bas su uzivali.
  • deda
    32.6k
    Zanimljiv fakt je uočio jedan kolega na twitteru. Ove godine Dinamo nije dobio niti jedan crveni karton u prvenstvu. Prvi put nakon sezone 2006/2007. I ovo je podatak svakako za uokviriti. :clap:
  • Mr Anderson
    7.9k
    Zanimljiv fakt je uočio jedan kolega na twitteru. Ove godine Dinamo nije dobio niti jedan crveni karton u prvenstvu. Prvi put nakon sezone 2006/2007. I ovo je podatak svakako za uokviriti.deda

    Poriv suparnicima za dodatno kmečanje.
  • Kepec
    5.5k
    Konačno imamo svoj Dinamo, svi smo jednim dijelom njega, neki manje, neki više.
    Htio bi da svake godine odnosno sezone imamo jedan dan kao što je bio u nedjelju. Dan za proslavu, dan za ludnicu, dan za nas. Neka svake godine bude proslava, ne bih htio da se opet skoro 20 godina čeka na novi 26.5.
    Neka svaka nova generacija i svaki novi dečkić i curica koji dođu imaju priliku osjetiti to na svojoj koži.
    Bez njega ne bi bili sretni.
  • Ludovic IX
    7.2k
    nisu ni hajduk a niti rijeka
  • Mr Anderson
    7.9k

    Kak nisu, ovako iz glave prvo mi pada na pamet Mikanović koji je dobio protiv Lokomotive, a mislim da je i kod Rijeke bio netko dobio.
  • Ludovic IX
    7.2k
    # Klub Žutih Drugih žutih Crvenih Ukupno
    1. Istra 1961 91 2 3 99
    2. Slaven Belupo 89 3 0 92
    3. Lokomotiva 78 1 2 83
    4. Osijek 78 0 2 82
    5. Varaždin 74 2 2 80
    6. Rudeš 77 1 0 78
    7. Rijeka 78 0 0 78
    8. Gorica 62 1 3 69
    9. Hajduk 61 1 0 62
    10. Dinamo 60 0 0 60

    hajduk jednom drugi zuti, da
  • Meritokrat
    57
    Zvonimir Boban ima novi posao kao stručni komentator Sky Sporta.
    Nadam se da će barem neki nakon Modrića i ovog sada prestati živjeti u imaginarnom svijetu.
    Kako su me kritiziraju kad sam bio protiv povratka " Legende " Ademija i " nema većeg kluba od Southamptona ".

    Ljudi moji svi su oni tu isključivo samo radi sebe i da što više napune džepove, briga njih i za Dinamo i za Real i za Milan. Samo je lova bitna.

    Legenda kluba, izbacio Tottenhama bla bla bla, ma daj hajde, kad odlučiš otići iz kluba, a možeš se i ovdje osigurati, ali umjesto 10 mil ti bi 110, vozi i ne vraćaj se.
  • Ludovic IX
    7.2k
    i ti si jednom otišao..ili triput.. odavde pa si se vratio
  • rioda
    4.8k
    To je kao da veliš da Ivković ima posao stručnog komentatora... Pa čovjek to odradi jednom ili dva put u tjednu za odličan honorar, ništa drugo
  • scooniepenn
    3.3k

    Koji su njegovi raniji alter egoi da se prisjetim tih užitaka? #guiltypleasure
  • Olmic
    3.6k
    plavac, ban i jos neki
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.