• Svi na Sjever
    2.2k
    zajednički korteo navijača i igrača prema Maksimiru gdje se sve do trga baklje, dimne i glasovi nisu gasili ( moj je skromni dojam kako je povorka prema Trgu bio daleko najjači i najemotivniji dio

    Definitivno, corteo je bio veličanstven i najemotivniji dio dana uz himnu na trgu, sama ruta je davala dodatnu čar imam osječaj, osjecao sam se koda sam u transu,neopisiv osječaj.
    Gelipter
  • IceMan
    2k
    Svi pišete samo o Bruni i njegovim zahvalama za one tamo, a to kaj Ogi ne može bez nje to vas lijepo boli tuki a? :lol: :lol:
  • rioda
    4.8k
    https://streamable.com/pbvsxb

    Brutalan video, navijanje sjevera i zapada
  • DrawTube
    4.7k
    strah me Kranjče.
  • NORTE
    11.4k
    Za one koji vrlo slabo prate teme o igračima i transferima (kao ja) pa tako često propuste razne informacije o klubu, izgleda da je Emreli odigrao svoje u dinamovom dresu.

    Jedan solidan igrač poteza koji nema neku pravu i stalnu poziciju niti mjesta u prvih 11 jakog dinama.

    Mislim da bi u sustavu s dva napadača najbolje prošao i da bi možda bio bolji i od Kulena i Brodića, ali eto sretno mu dalje u nekim stranim ligama.
  • ShanKu
    734
    Emreli.. 9 golova, 3 asistencije u 32 utakmice.. barem po aplikaciji
    Najviše ga pamtim protiv Osijeka u Osijeku.. :zip:
  • Orc123
    7.8k
    ti si legenda brate! :heart:
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Fabrizio Romano prenosi

    Luka Modrić: "I want to retire at Real Madrid, the club of my life."
  • GaijiZG
    1.3k

    Luka Modrić: "I want to retire at Real Madrid, the club of my life."

    Nabim ga.
  • Agramer86
    330
    Stvari koje obećam ljudima ispunim ili neobećavam jer mi je to preteška riječ. To mu jedino zamjeram i uvijek ću.
  • Filip 91
    716
    Zaboravio je obecanje kao i na sudu, jbg.
  • NitkoBitan
    17k
    Nadam se da neke nece ovo pogodit pa da imamo novih 15 stranica na temi kao nakon Petkovicevog govora.

    Pricalo se o njegovom dolasku u momentima kada nije bilo sigurno oce li mu Real ponudit novi ugovor. Da mu Real kojim slucajem nije ponudio novi ugovor mogucnosti povratka u Dinamo bi po meni bile sasvim realne i Luka bi to uzeo u obzir.

    99% nas bi ucinilo isto na njegovom mjestu, u njegovoj kozi i da smo prosli sve kao i on. Nije on decko iz Dubrave ili sa Pesce... Ima priliku bit igrac sa najvise osvojenih LP u povijesti, ejj... pored toga da izabere igranje pred 4-5 tisuca ljudi na Maksimiru i na pasnjacima diljem Hrvatske? "Sport" za nas 1% fanaticnih.

    Svakako se nadam da ce doprinijeti Dinamu u nekom drugom obliku s obzirom na to da je vise on duzan nama nego mi njemu. Sto zbog obecanja sto zbog mutnih poslova.
  • juraa
    52
    ova poruka s tribine je po meni zasluzila da se napravi majica s ovakvim natpisom, cak mozda tocno takva slika da se stavi na majicu (ne znam mozda glupa ideja al jebiga, najte kaj zamerit)
  • IceMan
    2k

    Tko zna, možda ima plan još godinu u Realu pa će onda se ovdje umirovit.
  • striko
    1.5k
    Počeo je i preokret u Rijeci.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.