• Sajla
    5.1k
    Posebno ima jedan redar, ulaz 5, sigurno ima ovdje jos ljudi sta ce ga prepoznatOlmic

    ima. a najčudnije u toj priči mi je kak se s hrpom ljudi pri dolasku na tribinu rukuje, grli, srdačno pozdravlja. i potpuno je nepredvidljiv. od "oprostite, ne možete ovdje sjediti" do "miči se odavde dok ti nisam glavu otkinuo!" i natrag u razmaku od 10 minuta.
    jučer su zaštitari bili posebno nabrijani, a potpuno nepotrebno.
  • mali M
    5.2k
    ajde nemoramo previše o tome, ali jučer sam baš i s frendom na sjeveru komentirao da ne razumijem odjednom kornjače po hodnicima, vidio sam i da su snimali cijelu tribinu s lijeve strane (desnu nisam vidio) i apsolutno mi je nejasno ćemu je to bilo potrebno? pa nije prvi put da smo napunili tribinu pa ih nije bilo. Ono, proslava prvaka, zna se da će biti slavlja, baklji, igramo sa Rudešom a ne Hajdukom pa ne očekuješ nerede.. nikako nisam mogao shvatiti što tamo rade. Nije se ništ dogodilo, niti je nešto najavljivano da će biti neredi, da ćemo srušit stadion, da ćemo minirat sjever, da ćemo se masovno svi međusobno potuć čisto jer možemo... baš bespotrebno držanje napetosti...
    i da, bilježim se sa štovanjem i ja bi ak neko ima snimku navijanja sjever/zapad
  • scooniepenn
    3.3k

    Bile su dvije situacije u 2. poluvremenu u Sektoru 5, jedna iznad nas, jedno točno ispod, obje zbog zapaljenih baklji. Totalno glupo i nepotrebno.
  • Olmic
    3.7k
    onda se znamo iz videnja jer su obje bile kraj mene
  • scooniepenn
    3.3k

    Sigurno, ja i moja ekipa smo u redu 6, svi s godišnjima. Ima nas uvijek 15-ak.
    Ona gornja baklja je skoro zapalila stolicu jer je komad prsnuo prilikom paljenja. Mi smo ju zalili pivom koja nam je bila pri ruci, ali svejedno pretjerana reakcija jer redar to nije mogao vidjeti.
  • rioda
    4.9k
    Ne znam, i ja sam jučer osjetio neku čudnu napetost među redarima i interventnom, vidjelo se odmah na ulazu da su nekako posebno nabrijani. Zadnjih par utakmica nije bilo tako
  • Sajla
    5.1k
    eto onda i mene trećeg iz neposredne blizine :) u mom redu je bila ta druga baklja, tj. strobe. pohvalio bih ekipu u blizini na složnoj reakciji prema zaštitarima

    Ne znam, i ja sam jučer osjetio neku čudnu napetost među redarima i interventnom, vidjelo se odmah na ulazu da su nekako posebno nabrijani.rioda

    kad sam tek došao, vidio sam da ekipa iz interventne kupuje šampionske majice na kućici (prek reda, naravno) pa sam mislio da bude sve fino i opušteno. ali valjda je bilo dodatnih zaštitara koji inače rijetko rade na utakmicama pa se sve unervozilo bez potrebe. ali ništa posebno, za par dana bu se zaboravilo :)
  • scooniepenn
    3.3k
    Malo nas je, al' smo godišnjaci :sweat:
  • Marley
    1.8k
    Sad kad mi se sve sleglo, "mali" osvrt na nedjelju. Pod sve mislim na alkohol, dojmove, medije itd. Isprike zbog pisanja gluposti po Zoni pod utjecajem, nisam alkoholicarka casna rijec. Jednostavno je napetost kroz rano prijepodne bila prevelika, i eto.

    Vodila sam skoro cijelu family. I sto da vam kazem, nego da je bio pun pogodak. Odabir tribine, zapad gore, iznad mojih ocekivanja. Klinci jos nikad nisu bili na stadionu, a po prirodi su inace sramezljivi i ne vole guzvu i galamu... uzivali su. NAVIJALI. Nisam mogla vjerovat haha. Rodjak iz Australije, nema veze s Dinamom, ali jako prati nogomet i silno je htio ici. Odusevljen pozitivnom atmosferom. Cak se i mom antinogomet-muzu sve svidjelo, vau.

    Jedna situacija na kraju, kad se tribina vec ispraznila, ja ostala zadnja naravno. Prilazi mi stariji zastitar koji je bio cijelo vrijeme do nas. Zove "gospodjo, ili gospodicna, kaj ste vec..." ja si mislim ajme sta je sad... a on mi pruza ruku i kaze, "gospodjo, svaka vam cast". Ja reko hvala, a na cemu. "Ma na svemu gospodjo, na svemu, a pogotovo na navijanju, bravo".
    Meni sto upitnika nad glavom jer i dalje ne znam o cemu tocno prica, ali reko ajde, bar nisam nista skrivila :lol:

    Stvarno mi je sve bilo super. Uzivancija.
    Jedino zbog cega mi je izuzetno zao, je ova negativa koja se stvorila oko Petka poslije svega. Steta bas.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    skraćena verzija za one kojima se neda čitati

    Razbila sam se ko p....
    Atmosfeta top
    Skoro prebila redara
    Jebiga Petko
    :lol:
  • Marley
    1.8k
    a daj :lol: :lol: :lol: :ok:

    Ma lako se vama zayebavat sta stalno locete 0-24 :rofl:
  • Sixthway
    484
    Ima gdje snimka trećeg poluvremena ? Kad je ostalo sto ,dvjesto ljudi na sjeveru pa su pjevali onu novu pjesmu .. neki su rekli padamo.....
  • Kepec
    5.8k
    Nisam vidio da je netko spomenuo ovdje, a sad me video na instagramu podsjetio na klinca koji je nakon tekme utrčao u teren i došao pred Sjever.
    Ludnica je nastala kad je skinuo majicu i krenuo lamatat njom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.