• Efes Pilsen
    7.3k
    Ako Taki i ova mala Japanka nisu vezani, vez'o bi je ja.. :blush:
  • gledatelj
    359
    prije je onda Topić trebao dobit koji je igrao na pocetku sezone koliko me pamćenje sluzi
  • Filip 91
    581
    Prijenos na dinamovom youtube kanalu?
  • NitkoBitan
    13.6k
    Kako nas je vrijeme danas posluzio, Bog je pogledao Zagreb :cool:

    SVI NA TRG!!
  • Kruno
    254
    Evo na indexu poceo stream
  • don
    2.6k
    Da, bit će čim uđu u autobus, pa tako i na Trgu.don

    bit ce live na Dinamovom youtube kad krene bus
  • San Lorenzo
    12.8k
    Meni dobra utakmica danas dok god su ova djeca koja su istrčala imali snage, zadnjih 20 minuta, a pogotovo nakon što se mali Sergej ozljedio se osjetilo da bi ga mogli primit.
    Pavić jako inteligentan za svoje godine, Majić ima petkovićevske manire, Stojković djelovao dosta lagano na nogama, imao i jedan dobar pokušaj...puno dobroga se moglo vidjeti, nešto i lošeg, ali o tome nek direktor razmišlja u narednim tjednima.
  • Ludovic IX
    6.2k
    Danas kad je krenulo "dinamo , mi volimo" na najjače, emocije na najjače. Sretan ko malo dijete bio
  • Mlađi referent
    11.4k
    Danas na zapadu kolega @Gražvydas Mikulėnas dobio opasnu konkurenciju…ne da je lik satrao 30 pivi nego je onda krenuo i djecu okolo navlačit na cugu.

    Gledam i mislim se, Graž, jesi to ti
  • Ludovic IX
    6.2k
    A iza mene je 100% bio @Facke...nist gs nisam razumio
  • Hrc-Vg
    269
    Moram se osvrnuti na par stvari koje su mi jučer pokvarile doživljaj:

    - mali kreten koji skače sa sjevera gore na donju tribinu, i u bježanju skače na dva klinca od 6 i 4 godine koji su bili na sjeveru s tatom. Ovaj manji je plakao dobrih 20 min. Ekipa koja skače na donju tribinu mi nikad nije bila jasna…Možeš se potrgati, a za kaj?
    Ovaj kreten jučer je mogao ozlijediti tu djecu, a svakako im je pokvario dan…

    - klinac od 8 godina koji je bio s roditeljima izvadi mob da snimi dodjelu pehara, i pojavljuje se ćelava mrcina od 100 kg koja se počinje derati da makne mobitel…
    Svi znamo pravila Sjevera, ali ovo je djetetu bila prva tekma i nije to trebalo tako napraviti…Mali je do kraja tekme bio na rubu suza…
  • NKDZ86
    630
    Jučer je bilo svega i svačega, nervoze nepotrebno, cuge previše, piro na sve strane, nadam se da ste svi živi. Murija i redadi nabrijani, čemu maltretiranje ljudi na zapadu dolje koji su sjedili na stepenicama??
    A onaj lik koji je stajao na rubu zapada gore??? Bolesno.
  • Mali Zeus
    10.6k
    A onaj lik koji je stajao na rubu zapada gore??? Bolesno.NKDZ86

    To su mi ljudi pričali, al nisam vidio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.