• miro
    3.6k
    Ne znam koliko je širok taj zid, ali lik niije samo stajao, nego je plesao, izvijao se, pljeskao.
    Bilo mi je teško to i gledat. Neka žešća droga je tu u pitanju
  • NKDZ86
    661
    Samo čudo kak nije pao, to je bilo stvarno mučno za gledat.
  • NitkoBitan
    13.7k
    Taj lik da je pao ne zelim ni pomislit kaj bi bilo sa proslavom, vjerojatno bi svi bili sa jos vecom knedlom u grlu nego zbog Petkovicevog govora.

    A nije mi jasna ekipa oko njega, umjesto da ga momentalno skinu i daju dve iza uha oni kaj rade?
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Malo o utakmici. Iako je bila revijalna, treba naglasiti jako dobre partije Vrbančića i Pavića, Jakirović i Majić ostavili dobar dojam. Kaneko me razočarao iako je po nekima odigrao dobru utakmicu, meni to nije bilo na zadovoljavajućoj razini. Nije mogao proći igrača, centaršutevi nisu bili dobri, jedan je s(p)retno završio u mreži i to je bilo to. Krkalić je mogao bolje reagirati kod prvog gola, a imao je kasnije još jednu grešku iz koje se izvadio. Nema kontinuitet pa je i to jedan od razloga, ali s razlogom je 3. golman i tu bi trebao i ostati. Bernauer me ponovno oduševio svojom mirnoćom pod pritiskom i čitanjem igre. Za mene su Vrbančić i Pavić igrači utakmice, stvarno su držali taj vezni red kao da imaju 10 godina seniorskog iskustva.
  • Svi na Sjever
    2k
    Malo u sjeni cortea i trga, ali odlično izdanje sjevera,navijanje sa zapadom jedno od boljih ikad.

    Neki su rekli padamo,
    slavili naslov prerano,
    al sve se brzo okrenulo,
    Dinamo Zagreb opet šampion...
  • Paggini
    11.4k
    Malo u sjeni cortea i trga, ali odlično izdanje sjevera,navijanje sa zapadom jedno od boljih ikad.Svi na Sjever

    Nadam se da će ovo postati tradicionalno i neupitno svaku utakmicu, baš se organski pojavilo na Kranjči i u Gorici, bez poziva sjevera i sad se prelilo i na zapad Maksimira. Samo da se zadrži i iduće sezone, pa postane stalna pojava svaku utakmicu.
  • Ludovic IX
    6.2k
    volio bih vidjet snimku tog navijanja.. kad je sjever skinuo majce i vrtio ih zrakom, ludilo.. baš ono, za najezit se..

    na zapadu nisam imao osjećaj koliko je glasno na zapadu ali sjever je bio sa svaki idući put još glasniji i ludji
  • dmil
    165


    Pavić me odusevio sa pristupom i onim sto je pokazao jucer, mislim da bi definitivno mogao uci u siru rotaciju iduce sezone ili bar na posudbu u Bravo.

    Jakirovic je bio isto dobar, sasvim pristojno je odradio svoju rolu, mogao bi biti jako dobar igrac, iako bi mi morao jos fizicki ojacati, ali ima vremena.

    Krkalic je kvaliteta za treceg golmana, nista vise, nista manje.

    Vrbancic bi trebao biti od iduce sezone u uzoj rotaciji, rađe bi trpio njegove greske nego npr Bulatove, iako mozda nisu slican tip igraca.

    Majic ima odlicnu tehniku, brzinu i dribling, ali nije mi se svidio njegov pristup u nekim situacijama, premalo je grizao s obzirom da mu je ovo bila prilika da se pokaze, nadam se da su to samo jos djecije boljke.

    Sutalo bi trebao biti definitivno otpisan, steta zbog ozljede, prije nje bi mozda i bio okej igrac za nas.

    Bulat se slabo vidio po terenu, iako je trebao biti vođa u toj izmjesanoj ekipi, nesto sto je Max bio jucer. Ako ce netko dati 3mil za njega, trebalo bi prihvatiti.

    Stojkovic mi se jako svidio u to malo vremena sto je odigrao, i ako ga zdravlje posluzi, mislim da cemo imati novi dragulj u klubu. Dvojbena mi je odluka dovođenja Pjace u tom slucaju jer bi mogao Stojkovici kociti razvoj, osim ako Stojkovic nece igrati na 10ki.

    Emreli je pokazao da je ziv, ali nazalost ne vidim gdje bi se uklopio u ekipu iduce sezone i vjerujem da mu je jucer bila zadnja utakmica za Dinamo.

    Kanenko se trudio, drag mi je igrac, ali mislim da nije vrijedan otkupa, eventualno produljenje posudbe, ali cini mi se da je dosao do nekog svog limita.

    Ostali juniori koji su usli nisu imali zapazenu rolu/dovoljno vremena da se skroz pokazu.
  • rioda
    3.7k
    Od mlađih koji su jučer startali, Pavić mi se čini kao top potencijal, Vrbančić također odličan (njemu se čak i ne vidi da je junior), Jakirović vrlo dobar, ali fizički još uvijek mora napredovati. Majića mi je nekako najteže procijeniti, vidi se da ima smisla, ali mi je djelovao nekako ispuhan i bez energije, malo kao i da trči onako po petama tipa Ćorluka.
  • Zagi
    6k
    Majića mi je nekako najteže procijeniti, vidi se da ima smisla, ali mi je djelovao nekako ispuhan i bez energijerioda
    Isto tako i ja razmišljam , nakon svake juniorske koju pogledam.
    Sa loptom u nogama baš zvijer ali bez ... Kao da svjesno štedi enegiju za ofanzivne trenutke.
  • Plavi-9
    464
    Ako želite izbjeći upad interventne policije na tribinu idite na sjever :lol: :lol:
  • Olmic
    3.2k
    Apeliram na @Pop corn da malo porazgovara sa zastitarskom sluzbom ili osobe koje su zaduzene za to jer jucer na zapadu je falio milimetar da nastane problem radi nadrkanih redara koji misle da su osvojili svijet. Posebno ima jedan redar, ulaz 5, sigurno ima ovdje jos ljudi sta ce ga prepoznat koji svaku utakmicu slika nas navijace, svaka je s njim na rubu incidenta..


    Jucer u slavljenickoj atmosferi , par ljudi zapalilo baklje, a ovi skocili kao da su zapalili 7 stolica.

    Malo razumijevanja s njihove strane ne bi skodilo
  • Teofil Kateran
    1.1k
    Jučer me jako iznenadio Pavić, bio je jako dobar i sljedeće sezone treba puno seniorskih minuta jer u njemu vidim baš ogroman potencijal. Vrbančić je bio super i vidi se da se on donekle već i uklopio i on mora igrati češće iduće sezone. Jakirović i Majić imaju potencijala isto, i vidi se da su top talenti, ali ipak me Pavić najviše dojmio, dok za Vrbančića već znamo kakav je talent. Drago mi je zbog Kuleta najviše, ali i zbog Brodića svakako. Max je bio jako dobar iza, drago mi je i da Boško dobiva minute lagano jer činjenica je da je ono malo prije ozljede bio top. Bulat mi je nekako bio nevidljiv. Kaneko je u jednu ruku dosta puta griješio i neprolazio, a u drugu je imao par opasnih ubačaja i onaj gol. A najviše me veseli Stojković kod kojeg sam baš vidio taj drukčiji dodir lopte i jednostavno se vidi da će bit ogromno pojačanje, znam da smo igrali s Rudešom, ali takav igrač jednostavno odskače, a ovo su mu bile tek prve minute…
  • rioda
    3.7k
    Što se tiče Bulata, baš bih volio pogledati nečiju stručnu analizu njegove igre. Ne znam je li do mene, ali ja njega uglavnom prvi put u igri primijetim tek krajem prvog poluvremena
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.