• nemapredaje
    2.3k


    Kaj nije to bio sin od nekog od igrača?
  • Kepec
    5.1k
    moguće, nisam vidio od kud je došao pa sam mislio da je možda negdje sa Zapada uletio.
  • Marley
    1.2k
    Bilo je bas puno klinaca od igraca. Mali Rileti, Petkovici, Misici, Brodici... jako su slatki bili :love:
  • flexXy
    2k

    Vidio sam Bernauera da dolazi do njega
  • Marley
    1.2k
    Max ima curicu. Ali znaju se oni svi medjusobno.
    Imate link na taj video mozda :starstruck: ?
  • Marley
    1.2k
    Hahaha mali car :starstruck:
  • Mali Zeus
    10.6k
    Tako se stvara ljubav i pripadnost Dinamu.

    Moj mali nije vidio niš od tekme, bio je nemiran, 50 puta rekao da želi doma, al je dan poslije rekao da bi volio ići opet.
    Danas sutra će pričati da mu je prva tekma Dinama u životu bila s Rudešom, proslava naslova prvaka 2023/24. Vjerojatno se neće puno tog sjećati, ako ičega, ali će to ostati zapisano i na to će biti ponosan.
  • Marley
    1.2k
    moji vec treci dan pricaju kako se netko ukenjao po zidu (doslovno, nekog je stislo i istovario se po zidu, odvratno :sweat: ), kad smo se spustali dolje sa zapada. Ono, to im je bilo urnebesno smijesno, klasik.
    Nadam se da nece bas taj detalj biti ono sto ce cijeli zivot pamtiti sa prve utakmice u zivotu :lol: :lol: :lol:
  • Mali Zeus
    10.6k
    ↪Mali Zeus moji vec treci dan pricaju kako se netko ukenjao po zidu (doslovno, nekog je stislo i istovario se po zidu, odvratno :sweat: ), kad smo se spustali dolje sa zapada. Ono, to im je bilo urnebesno smijesno, klasik.Marley

    To su sve štikleci sa stadiona. :grin:
  • Sljeme
    2k
    Štiklec. Štiglec je ptica.
  • Sajla
    4.3k
    Štiglec je ptica.Sljeme

    i to krasna ptica. sad si me vratio u djetinjstvo. valjda neću dobiti ban zbog poticanja na ilegalne djelatnosti, ali davnih dana u prošlom stoljeću smo ih lovili. ljepilo od imele, krletka s ptičicom koja ih doziva, malo sjemenja i stižu štigleci i cajzleki. pa ih križaš s kanarincima, a oni popevaju :) bemti, osjećam se k'o da imam 100 godina :D

    i da ne bude baš skroz offtopic, Štiglec je i igrač Gorice ;)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.