• Meritokrat
    57
    Očito se ne prati Francuska liga, mi bi s ovom ekipom ispali iz lige sigurno.
    Što se tiče Šutala, uvjerljivo najlošiji stoper koje sam ja gledao u Dinamu.
    Ako ga netko hoće uzeti za 0 €, to bi bilo super za nas.
    Stvarno ne vidim tko bi kupuo Boška Šutala.
  • Nadmocniji
    46
    Očito se ne prati Francuska liga, mi bi s ovom ekipom ispali iz lige sigurno.

    Ne pretjeruj...
  • Meritokrat
    57

    Koliko si odgledao utakmica Francuske lige ove sezone?
    Bila bi velika bitka s Le Havreom, Metzom i Lorientom.
    Pa nije to Hnl, nego peta liga Europe.
  • Nadmocniji
    46
    dosta sam gledao francuze al izjava da bi mi ispali iz te lige je za mene na granici ludila.
  • Yovitssa
    455
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/dinamo-se-ne-zeli-odreci-cavline-a-osijek-nudi-mjesto-prvog-vratara/130240

    Navodno je Osijek jako zagrizao za Čavlinu, otud ideja da ga Dinamo otkupi (aktivira klauzulu) i onda krene u pregovore sa Osijekom, bilo o posudbi ili o trejdu za Ramona i/ili još neke igrače.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k


    A sta mislis koji bi bili u Spanjolskoj?
    Inace, sta imas toliko protiv Boska? Covjek je imao ozljedu i nije igrao godinu dana, nakon toga ga se gurnulo u igru iako nije posteno prosao pripreme, pa je preko noci gurnut u prvih 11 i onda se opet ozlijedio.

    Ako kazes da je on najgori, nisi ti onda gledao addya i slicne, a bilo ih je nazalost.
  • Dzoni
    232
    mi bi s ovom ekipom ispali iz lige sigurno.Meritokrat

    Ne bi ispali iz lige sigurno, ali ne bi ni bili u borbi za europu. Ne razumijem cemu ovoliko podcijenjivanje nasih igraca, a uzdizanje svega sto nije s balkana.
  • Mr Anderson
    5.9k
    Očito se ne prati Francuska liga, mi bi s ovom ekipom ispali iz lige sigurno.
    Što se tiče Šutala, uvjerljivo najlošiji stoper koje sam ja gledao u Dinamu.
    Ako ga netko hoće uzeti za 0 €, to bi bilo super za nas.
    Stvarno ne vidim tko bi kupuo Boška Šutala.
    Meritokrat

    Ajde spavat, fakat lupetaš bez prestanka.
  • Yovitssa
    455
    Ajde spavat, fakat lupetaš bez prestanka.Mr Anderson

    Ili nek se opet banira, još bolje... Samo bez reinkarnacija ovaj put! :lol:
  • Meritokrat
    57

    U La Ligi pored Almeríe , Granade i Cádiza bi opstali.
    Apsolutno ništa protiv Boška, samo dečko je veliki kikser, loše reakcije, spor je i da ne nabrajam dalje, jednostavno mislim da nije za Dinamo.
    Tko je gledao Nantes, Strasbourg koji su pri dnu zna da ne bi imali velikih šansi.
    Pa mi smo gubili od Gorice, spašavali se protiv Varaždina, Istre, Osijeka da ulovimo tri boda, čak i protiv Rudeša na Maksimiru.
  • Meritokrat
    57
    Ajde komentiraj arugmentirano ili nemoj komentirati.
    Kako drugi napišu svoje mišljenje, ispadaš neozbiljan.
  • Debelko
    210
    112 upisa u 7 dana, i svaki, ali stvarno svaki negativan. Daj prosetaj malo i ostavi se mobitela.
  • Krizy
    38.4k
    Nantes je ispao od drugoligaša u kupu, po tvojim "argumentima" ubili bi nas i francuski drugoligaši.
    Nevjerojatno da nema niti jedan pozitivan upis, teški troler i spamer, teško da će se dugo zadržati na forumu.
  • eol12
    395
    Dajte se uozbiljite i ne pišite gluposti. Imamo nekih problema u momčadi, trebamo još kvalitete za iskorak iduće sezone, ali dosta je vrijeđanja igrača pogotovo nakon happy end sezone. Bosko je dobar decko, al ga sjebale ozlijede do razine kad je upitno dal se može ikad vratiti na staro, ali ovakvo vrijeđanje je jadno, ružno i zaslužuje ban.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k


    Na ovu granadu mislis??

    Screenshot-20240527-222945-Chrome.jpg

    Ima li ista da valja u klubu po tebi?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions