• Gelipter
    3.7k
    Tek sad polako dolazim k sebi od jučer, već 2 sata čitam 25 stranica ovdje koje sam propustio u zadnjih 24 sata. Čitam i kak je netko već napisal, jebeni rollercoaster emocija proživljavam kao toliko puta već ove sezone. Valjda je jučer tak sve onda moralo biti kak je bilo.
    Istaknuo bih neke pozitivne i negativne strane jučer.

    Pozitivne:
    -Brojka na Maksimiru
    -Kohezija između svih na stadionu, kako unutar jedne tribine tako i zajedništvo između svih tribina
    - Jako velik broj djece različitih uzrasta koji upijaju Dinamo na onaj najljepši mogući neiskvareni način
    - Defile prvaka u raznim uzrastima Dinama na Maksimiru i Futsal Dinama
    - Bakljade i na zapadu i jugu (na zapadu nekoliko bakljica čak iz lože :smirk: )
    - čekanje autobusa s igračima nakon tekme i njihov dolazak kod Royala
    - zajednički korteo navijača i igrača prema Maksimiru gdje se sve do trga baklje, dimne i glasovi nisu gasili ( moj je skromni dojam kako je povorka prema Trgu bio daleko najjači i najemotivniji dio proslave jučer
    -Različite generacije Dinamovaca, profila, interesa, iz svih mogućih krajeva zajedno u pozitivnoj energiji i zasluženom slavlju
    -Brojka na Trgu usprkos nedjelji navečer, potencijalnom lošem vremenu itd.
    - Ripper i Dinamo ja volim...

    Negativne:
    - očekivao sam veći vatromet od strane Kluba već na Maksimiru i samo slavlje na stadionu je ipak bilo u znaku iščekivanja kortea i kulminacije na Trgu
    - u trenucima ludnice u korteu prema Trgu negdje u Jurišičevoj već jako blizu odredištu kreće pjesma o tovarima kaj nas u zadnje vrijeme moje je mišljenje sve više jebe (kakvi mrtvi tovari u trenucima uskrsnuća Dinamovštine, slavlja zbog osvajanja 3 naslova i kompletnog zajedništva (isprike, ali pojedinci: hebali vas više šugavi kompleksaši i luzeri s juga kojima se s takvim sranjima sve više približavamo)
    - Organizacija proslave na Trgu: pozornica koja je mogla biti s druge strane (dosta je ljudi ostalo na prvu u Jurišićevoj), razglas jako loš (kaj možda i nije loše ispalo jer dosta ljudi nije točno ni čulo kaj je Egotriper govorio)
    - dio šugavih klinaca kojima se muda još nisu spustila, a glume velike frajere, misle da su iznad svih i jedini čine Grupu i svađaju se s duplo starijim ljudima u gomili bez ikakvog razloga, guraju se i prijete, a kurca su kužili kaj se jučer na Trgu događalo i to im ništa zapravo nije značilo (mislim da bi se Grupa s takvima trebala ozbiljnije pozabaviti ne samo zbog tog jučer nego sve češćeg preseravanja temeljenog na ničemu gdje se samo nanosi šteta grupi i klubu)
    -Naravno Petkova izjava u kojoj po meni nema ništa drugo doli teškog egotripa i razmišljanja iz svoje perspektive pišajuči potpuno u pogrešnom trenutku po navijačima nakon tolike borbe koju se podnijelo, ali opet i reakcija publike je pozitivna stvar u svemu tome

    Isprike na dužini svima koji su čitali do kraja, ako ima takvih.
  • Jurki
    11.7k
    Bez obzira na sve, brojka je bila odlična.Boycie

    Ma jasno, nije moj upis bil na nacin da se kritizira nekaj, jer je sve proslo u najboljem mogucem redu. Nadam se da bu savez u buducnosti imal malo vise kak da to velim sluha za navijace.

    Kaj je najbolje u cijeloj prici.. ovo je tek pocetak. Imamo enormni luft za napredak. I vjerujem da je ovo samo pocetak jos ljepse i bolje price.
    Sljedece godine napraviti jos luđu i bolju feštu.
  • NORTE
    11.4k
    nas je protiv Rudeša najesen bilo malo i da se to "nesmi zaboravit". Ok,brojke s te tekme ne lažuSibirski plavac
    Možda ne lažu brojke s te tekme (2.846 službeno), ali zato lažu tovari čim zinu. :wink:
    8335c264-e5aa-47b5-ab7c-1de5df30b286.jpg


    A kako Zagreb boli q za Plave vidjeli smo ovog proljeća.
    A plava mašina tek se pali...

    18. titula u zadnjih 19 godina dostojno proslavljena.
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    franbrodic-ecb63534786a42069896dfbeefe215bc.jpg

    Ima li negdje galerija sličnih slika ovoj, vidio na Brodinom instagramu pa mislio stavit na svoj story i primjetim nema Theophila na slici, bez njega ništa.
  • Droljo
    8k
    mislio stavit na svoj story i primjetim nema Theophila na slici, bez njega ništa.Ijayi Atiemwen

    Hehe. Legendo!
  • Bosskovitz
    11.7k


    Ne znam, ali ovo je brutalna fotka. Brutalna.
  • Papastrumf
    12.2k
    Necete i ovdje o prajdu, gejevima i ostalim glupostima. Nema sanse.
  • emilperska
    5.4k

    Ja sam samo upitao kako su došli do 20.naslova, evo totalno mi je nebitno tko je to objavio taman da je moja baba objavila.
    Ali da li netko ima ideju kako se došlo do broja 20?
  • Papastrumf
    12.2k

    Ne odnosi se na tebe nego na one koji su zapoceli s tom temom.
  • by-tor
    182

    Isprike, i ja komentirao u krivoj temi, ide to u Shit of the day.
  • Agramer86
    330
    Kako se zove spiker na Maksimiru? Čovjek je gro godina tu a ja pojma nemam.
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    20240527-215113.jpg

    I kapetan Manchester Uniteda čestita :clap:
  • OsamŠest
    3.3k
    Bruno, está na hora!

    Pardon.. Bruno, vrijeme je!

    Bruno iza Brune, ne zvuči loše.. :grin:
  • Nolifer
    8.1k


    Zanimljiv štiklec: Rile je uspio ono kaj Bruno nije, osvojio trostruku krunu...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.