• Mali Zeus
    12.7k
    Ne sviđa mi se ovaj dogmatizam i prisilna kulturna revolucija da je sve stalo i pocelo s 10.3.emilperska

    Ja sam mislio da je ono kaj si jučer pisao vrhunac, a kad ono ti još podebljaš danas.

    Kulturna.

    Jebena.

    Revolucija.

    Izmišljaš argumente koje nitko ne spominje, totalni straw man i onda pričaš o boljševicima, možemo, komunistima, kulturnim revolucijama.

    Daj se sredi.
  • Zambatine škude
    2.6k
    Ovo su riječi tvog kolege iz redakcije. Jesi njemu isto rekao da voli silovati logiku i činjenice?Captain America

    To nije bitno, pričam s tobom. I ajmo igrati igru pa na anonimnom forumu ne koristiti to što znaš tko je netko uživo i referirat se na to tko mu je kolega, prijatelj, žena ili nešto deseto. Ako mi imaš nešto reći u tom kapacitetu, možemo se bez problema naći i popričati. Ok?
  • Revan
    62
    imam ja radikalnu ideju ali nece proci jer Zona zeli masu i to je legitimno i cijenim - a to su generalije kao na starom BBB forumu. Ok ne broj gostovanja jer nije navijacki forum, ali ponekad bih volio znati s kim pričam, pogotovo kad me zovu boljsevikom itd.

    Ne radi nasilja naravno nego da znam da li da probam uopce dalje komunikaciju ili da ide ignore zauvijek

    Mislim nije cilj da svi kazemo tko smo, zato je anonimni forum ali ipak da znam je li netko ozbiljna Dinamova prica a ne internet ratnik
  • Zambatine škude
    2.6k
    Nije potrebno. Ja generalno ni najmanje ne volim ikakvu komunikaciju pod nadimcima i pseudonimima jer mi je normalno da svatko preuzme odgovornost za ono što kaže/napiše, a ne da to delegira na svoj virtualni alter ego pa ga boli ona stvar.

    Ali kad smo već tu i kad je evolucija internet komunikacije dovela do toga da je to normativ, ajmo slijediti i pravila foruma i pokazati neki minimum ljudskog poštovanja pa to ne zloupotrebljavati.
  • Mali dioničar
    15.2k
    ali ponekad bih volio znati s kim pričam,Revan

    Imali smo par dogovora za cugu i klopu i fino smo se upoznali, ali se nikad ne pojave upravo ovi koji očigledno ne žele da se zna tko su.

    Velika većina ljudi koja stalno piše zna s kime se dopisuje.
  • Revan
    62
    posteno, nastojim doci i ja sljedeci put iako nisam neki aktivan forumas ali znan sam onima npr. koji su iza Dinamovih pub kvizova

    Bojna istok ftw
  • cibona
    2.9k
    Što se tiče Captaina, lik piše kako vjetar puše.

    Ovo je njegovo mišljenje o petkoviću prije dva mjeseca, a tada je i imao petkovićevu prekriženu glavu za profilnu.

    Ovo se dogodi kad igra napadač umjesto trutine.

    Jebo ga takav "kapetan".
    Captain America

    Trebamo peticiju za izgon "kapetana" iz prvih 11,Captain America

    A ovo je njegovo mišljenje o Petkoviću nakon što se pred punim trgom zahvalio "mladoj dami vlatkici".

    Petko uvijek poseban ❤️Captain America
  • Cosey
    501
    Čiji su dronovi jučer i protiv Rijeke, policije ili kluba?

    A propos ovog na zapadu gore, nedavno sam baš pričao kako je najveća ludost kaj sam vidio da je netko napravio kad je na istoku prije puno godina na mojoj prvi tekmi dečko od 14-15 godina stao, navijao i mahao rukama na tom proširenju na zidu koji je zapravo pregrada da netko ne padne na Hitrec-Kacian i onda vidim ovog jučer.

    Totalni luđak.
  • kibic
    1.1k
    Bilo je pred koju tekmu lik na sjeveru gore, na rubu ograde prema sjeveru dole je stajal i slično lamatal u deliriju.
  • The Undertaker
    5.1k
    Ista ocjena. Srećom plaćam mjesec po mjesec pa ću otkazati.
  • Jaro
    7.3k
    Yep, vec sam mislio, al zaboravim...
  • Aggro
    626
    Meni je u ovom svemu s Petkovicem jedna stvar poprilicno bitna. Dinamovce se ne moze usutkavati. Dinamovci napokon ne idu za idolima, ne slijede ucrtane puteve i ne pljescu svemu sto budale na pozornici kazu. Reklo bi se zahtjevna publika, ali meni je to signal da je napokon Dinamova publika u globalu stasala. Da većina ipak promisli.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ja ne zamjeram ljudima koji vode Dinamo Plus jer generalno smatram da takve app teško mogu kreirat nekaj toliko zanimljivo da opravda pretplatu. Pregledao sam aplikacije ostalih klubova i zaključio da su sve jednako nezanimljive.
  • Cosey
    501


    A nije baš isto. Ovaj da je pao bi se polomio. Da je pao ovaj sa zapada dogodila bi se velika tragedija.
  • rioda
    4.8k
    https://streamable.com/1ea2jr

    Snimka iz zraka s Trga od jučer, bome je sve gorilo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.