• ksapi
    2.8k
    https://www.instagram.com/reel/C7djcJBo9GX/?igsh=ZWJzcnZoMDR6MHJt

    Evo neka snimka iz zraka, nije bajna, ali i ovakva je odlicna
  • kibic
    1.1k
    Naravno da je, pa to se zna ko da je Dinamo prvak. Njega je uvijek jedino teško za dobit da pjeva himnu. I taj led je probil na Šalati, kad smo svi mokri do gaća i čarapa ostali.
  • NORTE
    11.4k
    Liga 10, dinamo broj bodova:

    2024- 82 boda
    2023- 81
    2022- 79
    2021- 85
    2020- 80

    2019- 92 (Bjelica)
    Bitno: druga Rijeka je završila 25 bodova iza!

    2018- 73 (Cvitanović i Jurčević)
    2017- 86 (2. mjesto)
    2016- 85
    2015- 88
    2014- 84
  • Izet Hajrović
    2k
    ujutro sam vadio istu statistiku, ispada na kraju bodovno prosječna sezona nikad lošijeg Dinama kako bi neki rekli. Gol razlika nam je debelo ispod prosjeka, ali ima tu utjecaja i jača liga. Treba priznati da smo gledali nikad jaču Rijeku i Hajduk kada se pogleda po učinku i imenima igrača tako da je naš uspjeh ove sezone još i vrijedniji. U HNL-u smo odigrali 15 utakmica u kojima smo pobijedili s 1 razlike i to je rekord još od ere Bjelice kada smo u sezoni 18/19 imali 13 pobjeda s jednim golom razlike.
  • Kruno
    307
    Jel se zna zasto nije na kraju bio prijenos s Dinanovog kanala?
  • Olmic
    3.6k
    taj dinamo plus je jedna od vecih gluposti. Apsolutno nista ekskluzivno nema na njoj
  • jedan u nizu
    8.2k
    Ponasa se dio ekipe ovdje kao "osloboditelji" Zagreba 45'. Ja znam da ovdje pa i u Zajecovom "kabinetu" ima nesto (manjinski) jugofila i mozemo ekipeemilperska


    pa zar vam nista nije sveto?

    Na dan nakon velicanstvene proslave, nakon sto napkon IMAMO DINAMO, sto slavimo i jos ne mozemo doci sebi od dojmova, jer da nam je netko prije godinu dana rekao da cemo slaviti trostruku krunu na ispunjenom trgu, sa tisucu izgorjelih baklji, sa Zajecom kao predsjednikom, i klubom koji je ociscen od svih govana - svi bi rekli da je to SF.
    Ali ostvarilo se, imamo sve to, koliko god zvucalo kao SF.

    Ali ne, mora se opet spominjati politika i prozivati vodstvo kluba ....
    Jeste vi normalni?
  • emilperska
    5.4k

    Rekao sam da necu vise o tome, ali posto inzistiras..
    10.3. se nije osnovao klub, povijest GNK Dinama nije i nece poceti s 10.3.2024. Povijest je pocela 26.04.1911. Dio te povijesti su Emil Perška kao covjek koji je poginuo 1945., dio te povijesti je Franjo Glaser koji je da spasi glavu potpisao za Partizan, dio te povijesti je generacija 67, dio te povijesti je generacija 82, dio te povijesti je Zvonimir Boban, dio te povijesti je Tuđmanova Croatija (ili se i tih trofeja odricete?), dio te povijesti je ova garnitura koja je vladala do 10.03. Demokratski izbori i ono sto se desilo poslije na skupstini bi trebali biti slag na tortu te povijesti. Dio vise tih crtica povijesti je i Mirko Barišić kojeg se ne moze gledati kao crno bijelu licnost.
    Dio te povijesti je i Bruno Petkovic koji kao kapetan ima pravo reci sta zeli..
    I tko proziva vodstvo kluba?
    Vodstvo kluba u IO su uspjesni poslovni ljudi koji znaju da povijest kluba nije pocela niti ce zavrsiti s njima, kao sto nije ni pocela ni zavrsila s odbjeglim kriminalcima.
    Ne sviđa mi se ovaj dogmatizam i prisilna kulturna revolucija da je sve stalo i pocelo s 10.3.
    To je samo mali dio, svijetle povijesti kluba..
  • Nino Bule
    13.4k
    Dio te povijesti je i Bruno Petkovic koji kao kapetan ima pravo reci sta zeli..emilperska

    Daj naporan si i jos ktome nisi ni pretjerano pametan, tko je bruni ista zabranio, imamo mi pravo izviždat dva grobara kluba koji su nanjeli vise stete klubu nego ijedan "neprijatelj kluba", bacas ovdje glupe zjake o mozemovcima u zajecovom kabinetu a tu branis kosovca i udbasa mirka barisica, doduse mozda ste kolege iz udbe pa ga moras branit
  • emilperska
    5.4k

    Ovo su sad uvrede na osobnoj razini. Necu se na to spustat. Iskljucujem se. Pozdrav.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Ne sviđa mi se ovaj dogmatizam i prisilna kulturna revolucija da je sve stalo i pocelo s 10.3.
    To je samo mali dio, svijetle povijesti kluba..
    emilperska



    ti imas upis gdje pises o jugofilima i mozemosima u Zajecovom kabinetu.
    Nitko ne spominje 10.3. i (ne)postojanje povijesti prije toga.
    Daj se sredi
  • Nino Bule
    13.4k


    A upustat ces se u odvratne lazi o jugofilima i mozemovcima koje gura grupa u klub ? Samo nemoj glumit gospodina molim te
  • Dudu 9
    284
    Lik proglašava cijelo vrijeme ljude boljševicima. I onda kaže : neću se spuštati na osobni razinu :rofl:
  • Kepec
    5.5k
    Mislio sam da će tu biti 101 priča, fotka i doživljaj s jučerašnje proslave i tekme, kad ono 20 strana o Petkoviću. Ne kužim. I ne zamjeram to ovdje ljudima na forumu, nego njemu jer je uspio bar tu na Zoni pokvariti slavljeničku atmosferu.

    Na tekmi je bilo top, kada se Zapad u jednom trenu probudio sam se naježio, baklje i dimne na sve strane (doslovno). Kroz Maksimirsku s busom gdje se baklje i dimne nisu prestale paliti, a na Trgu kaos uz himnu, Marinu i ostale vokalne sadržaje.

    Kada je Petković krenuo ušutkavati ljude nisam osjetio neku gorčinu ili bahatost iz razloga kaj sam mislio da ide koja riječ prvenstveno treneru i igračima koji su izgurali sezonu, a onda i tisućama ljudi koji stoje ispred njega, koji su bili tu u dobru i u zlu, koji im niti jednom nisu zviždali, koji ih niti jednom nisu vrijeđali. On umjesto toga, nas prisjeti nečeg protiv čega su se generacije borile.
    Bez brige, nije to pokvarilo atmosferu tamo, Sve za ljubav, Djerko i Stole su opet podigli atmosferu, a Marina i Sjećam se prvog poljupca su totalno potisnuli Petkovićev govor. Doma se otišlo s ogromnih osmijehom, zbog alkohola nisam ni bio tada svjestan izjave, u glavi mi je bio samo bus s prvacima, lagana šetnja do Trga Starom Vlaškom i kaos na Trgu.

    Danas kad je alkohol ispario i stranice i stranice se isčitale na Zoni i društvenim mrežama mogu samo reći da bih htio neko objašnjenje Petkovića za taj nastup, a do tada ne bih ga vrijeđao, a pogotovo hvalio za taj potez. Ljudi su izviždali dvoje spomenutih imena, ne Petkovića, a on neka promisli je li uspio u tome što je imao u namjeri.

    Preduga sezona je ovo bila, apsolutno svi trebaju odmor, nema više utakmica pa to vjerujem znači i manje upisa na Zoni. Neka i ona skup s moderatorima malo odmori, zaslužili su.
  • Agramer86
    330
    dao sam 20€ za apsolutno ništa. Neka ljudi iz kluba malo porade na tom ovo je bacanje para.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.