• Maki2
    610
    Fala lijepa
  • GaijiZG
    1.3k


    Agenda lijevih leftarda je da ako ne mislis kao oni po icemu ideoloskom, ti si fašist.

    Ovdje je nekih 50% ekipe bilo spremno razapet Kapetana jer je u 80% govora iznio cinjenice i onda rekao svoj zakljucak..
    Sta smo mi, jugoslavija. Pa da se radi razlika u misljenju ide na otoke i lomače..

    Evo ja sam sušta suprotnost možemosima i boljševicima, pa mislim da si totalno u krivu. Ovo nema veze s ideologijom, nego ljudi organski ne podnose otimače Svetinje kojima je jedina ideologija vlastiti interes. S takvima ne treba fino nakon kaj nam zakonski više niš nemru.

    Barišić je nekada stavljao Dinamo ispred sebe, ali moć uništava ljude, tako i njega.
  • serbus
    4.1k


    Obično se slažem se tvojim upisima ali iz dinama mumija nije izašao ni gladan ni žedan tako to kaj je on dao klubu više je sa svojim pajdašima kojima je držao lojtre izvukao.
    Čak mu ni to nije bilo dosta nego kad je vidio da pada htio progurati Hanžela zato je i izašao sa skupštine na zadnja vrata i nikada kroz sve te sisteme,godine koje je proveo u klubu nije dobio ovacije od bilo koje generacije i ne zapita se kaj radim krivo ?

    I kako bi popcorn znao reći da treba promijeniti navike navijača da dolaze na manje tekme tako isto treba i igračima,djelatnicima kluba usaditi temelje ovog kluba a to sigurno nisu zahvale ljudima osuđenima ,onima kojima se sudi ili onima kojima su sav taj kriminal oko dinama mirno gledali umjesto da su digli glas i stvarno iskoristili tu povijesnu priliku biti "Heroj ulice". Umjesto toga tvoj Mirkec će ostati zapamćen ne po svemu tome što si napisao za njega nego kao jedna velika mrlja koja je bila zaštitnik kriminala kluba.

    Može Petković, Ademi netko treći privatno misliti kaj želi o Perasici, Mamiću, tebi, meni ali ti kad staneš na binu dinamove proslave ne predstavljaš Petkovića nego dinamo a tu nema mjesta zahvale ljudima koji su pljačkali dinamo.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Ja nisam osoba koja bi trebala pričati o tome jer o tome nikad nije bilo govora. Uvijek u svakom klubu sam bio uz trenera, imam puno iskustva u ovim poslovima i znam da se rezultat može napraviti samo ako imaš kontinuitet. Ne volim mijenjati trenere, osim žena čega je bilo u mom životu. Ovo je moja izravna podrška treneru i sportskom direktoru. Pred nama je teška sezona, za nju se treba pripremiti, financijski se izgraditi, vjerujem da će nam pomoći i Real da uđemo u financijsku priliku da se zaradi i onda investira. Jakirović ima podršku, često pričamo o nogometu, samo želim treneru da nastavi raditi kako je radio", rekao je predsjednik Dinama.:grin:
  • Paggini
    19.8k
    Ha gledajte s ljepše strane, moglo je biti puno gore - tipa da je cijeli trg pljeskao tajnici i mumiji. :smile:
  • Mali Zeus
    12.7k
    Kratka, slatka i konkretna presica.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Jeli ima gdje live prijenos konferencije? SN prense konferenciju tovara.

    Edit: I nije bila prava konferencija, već je gotovo.
  • rioda
    4.8k
    Gotova je, trajala je 15-ak minuta. 24 sata su imali live, potraži kod njih
  • Georg Koch
    4.5k
    Jel postoji negdje neka procjena, policije, kluba ili koga vec, koliki broj ljudio se okupio jucer na trgu?
  • Paggini
    19.8k


    25 000 cca je rečeno.
  • kibic
    1.1k
    Na pjesmu Pipsa gorilo je neviđeno. Antologijska izvedba i pohvale kaj se uspjelo Rippera dofurat :clap:
  • rioda
    4.8k
    Ripper je inače redovan na utakmicama, viđao sam ga na zapadu, čak i npr. na kupu protiv Gorice
  • Paggini
    19.8k


    Ripper je teški dinamovac, bio i ostao.
  • NKDZ86
    1.5k
    Ček, himna je bila poslije uvoda moj dinamo kaj je žena neka otpjevala? To je bilo dok još dok su igrači bili?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.