• GaijiZG
    816

    Shvatite da ovo misli 90% svlačionice



    Kaneko tako ne misli :heart:
  • Sunja86
    1k
    Naravno da nije nova uprava zaslužna za ovaj naslov prvaka(isto kao što ne bi bila kriva da do toga nije došlo),nekim malim djelom i jesu jer nisu išli odmah u destrukciju unutar kluba već su išli na zajedništvo i neki mir da se sezona izgura do kraja bez turbulencija unutar kluba.
    A što se tiče Petkove izjave krivo vrijeme i mjesto, u trenutcima kada svi slave, on se jedini pametan našao da drži govore, i očekiva da će mu netko zapljeskat na pozdrave za ljude koji su finacijski oštetili klub i udaljavali na sve načine navijače od istoga.Jasno je meni da je on kao profesionalac njima zahvalan jer su ga oni doveli u Dinamo i dali ugovor,mogao im se zahvaliti kroz neki intervju i bok.
    Ovako totalno promašena izjava na krivom mjestu i u krivom vremenu.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Dobro ekipa, ajmo ovak

    Vi vjerujete da ljudi koji su tu 20 godina nisu zaslužni za nijedan od uspjeha Dinama, a krivi su za sve loše, dok je uprava koja je tu 2 mjeseca zaslužna za ovu titulu? Ako smo mi u toj fazi, to je već stage mitomanije za ozbiljno promatranje.

    Svi znamo kakva je Peras, svi znamo kakav je Barišić. Petković ipak zna da je on tu radi nje. Je li ispravan trenutak? Da, je. Zašto? Jer ostavlja ogromnu poruku. Veću neku neki random intervju za SN.

    Petko, hvala ti i Petko ostani.
  • Mali Zeus
    10.4k
    da ih sve izbacimo, kaj veliš?
  • Tongo Doumbia
    2.8k
    S jedne strane želite otvoren Dinamo, transparentan, gospodski i nadasve kulturan.

    S druge strane je užasno veliki problem, jer se eto kapetan Bruno Petković, jedan od zaslužnijih momaka, dajem si ovo za pravo reći, što se ta proslava večeras na trgu i odigrala, usudio zahvaliti ljudima i spomenuti tu kliku, koja ga je prije par godina izvukla sa talijanskih livada dok je bio nogometni šrot, i omogućila mu životnu priliku da dotakne nogometnu besmrtnost.

    Naravno da više nitko neće spomenuti da je kasnije šmekerski pozvao Zajeca i novu upravu, samim tim i sve nas, da gradimo jednu novu, uspješnu Dinamovu eru, jer to, jebi ga, nije popularno....
  • Nadmocniji
    46

    Apsolutno se slazem sa svime sto si rekao ali nemojmo bit licemjerni ionak svi znamo da su i ademi i petko "mamicevci". Ja im to ne zamjeram al stvarno nije trebao javno govorit ovo danas.
  • Crni86
    1.4k
    shvatite vise da igraci to drugacije percipiraju. Igraci sa tim ljudima doslovce zive svaki dan. Te osobe jesu ostetile dinamo, ali isto tako su se vrlo vjerojatno povezale s igracima na ljudskoj razini i cisto je normalno da igraci onda imaju jednu dozu zahvale prema njima.

    Na kraju krajeva trenutacno vodstvo se isto tako zahvalilo i Vlatki i Barisicu. Te osobe su vukle isto neke poteze koje su osigurale titulu ove sezone jer su bile na vlasti do ozujka, svidalo se to nama ili ne. I zato treba ispast gospodin zahvalit i nastavit dalje.
  • IceMan
    1.6k
    Petko se zanio u smisliu da misli da je takva faca da će doći na trg, stišat masu reć svoje mišljenje i svi će to morat prihvatit jer je on eto tak rekao.


    Al isto tako mislim da je vrijeme da prestanemo biti licemjeri i sve hvalospjeve, pozivnice na proslave i ono što Zeko govori oko Perasice i bivše garniture da to sve smatramo gospodskim a Petka nakon ovog pokopamo.
  • emilperska
    4.1k
    Zvizduci su se desili, Brunin govor se desio, tu vise nema nazad..
    Najvise brine ta neka zelja za univerzalnim misljenjem i sve kontra te dogme je protiv kluba.
    Ja sam jedan fini dio svoje mladosti ugradio u borbu protiv ZM, no nikad nisam propustio istaknut da je Barisic bio u klubu 30 godina prije Mamica, 18 godina s Mamicem i 6 godina nakon Mamica i covjek je svoj zivot utkao u ovaj klub. On je nas legacy, htjeli mi to ili ne. Bruno je to rekao drugim rijecima i jos upleo Domaćicu u priču..
    Treba imat muda i za to.. Mislim da ga boli kurac za zvizduke..
  • GaijiZG
    816

    Najmlađi ko tak misli je Kulenović, treba istrpit još njih par koji tak misle i proci ce to.
  • Mali Zeus
    10.4k
    nitko od ovog što si ti napisao ništa nije rekao. Promašio si bit totalno.
  • Blueshadow86
    1.2k
    Hajroviću, odakle tebi pravo u ovome trenutku izvlačiti i spominjati to što je bilo s dečkima u Grčkoj?
  • Vučko53
    191
    Sto je realno sagledanje situacije? 17 godina nije bilo slavlja naslova prvaka. I da, sudjelovao sam na svim proslavama naslova na Maksimiru, jer sam unatoc bojkotu, bio uvjeren da dinamo =/= mamic. Danas su decki dobili proslavu koju su zasluzili, mozda i vecu neg sto su zasluzili..
    I onda, jedan od heroja, odluci reci neke stvari. A to je da se zahvalimo Barisicu - prema kojem bi sada Hanzek bio predsjednik, a mislim da bi na proslavi bilo 10k ljudi maksimalno. A druga da pozdravi Vlatku, koja je dobila novu optuznicu prije par dana da je ostetila klub zbog kojeg smo tu. I iskreno, sve mi se zgadilo. I dalje sam tu za Dinamo. Isto kao sto sam bio na Istoku protiv Istre, u vrijeme bojkota, na -1. Ali da mi se sve zgadilo, sve mi se zgadilo. Od danas nadalje, Bruno Petkovic za mene nema mjesta u Dinamu.
  • Sunja86
    1k
    Ma naravno ako su Barišić,Peras i ostala CO vodili klub zadnjih 20 godina da su oni zaslužni za sve rezultate kluba,što dobre što loše to bi svakome normalnom trebalo biti jasno.
    Stvar je u tome da je ovo jednostavno,bezpotrebna izjava Petka na krivom mjestu i u krivo vrijeme, totalno promašeno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.