• rioda
    3.4k
    Zašto onda nije pozdravio i Mamića?
  • Mlađi referent
    11.4k


    Ako ti je bit da je tajming loš, ja ti kažem da je tajming savršeno dobar koliko god nije popularan za nas. Ako je bit da klika ne nosi ništa dobro, isto je laž.

    To ti je moj komentar ukratko
  • Nolifer
    7k
    koji protokol :rofl:Mali Zeus

    Reci?
  • Mali Zeus
    10.5k
    kaj povezale, pa Petko je sam rekao da s mumijom nije imao puno doticaja.
  • Mali Zeus
    10.5k
    ti misliš da postoji protokol za proslavu naslova na trgu?
  • Keyser Soze
    8.6k
    Mogao je komotno pozdravit i Zdravka Mamića, jazavčina najveća.
  • emilperska
    4.3k

    Zato sto glava s ovom sezonom nema ni formalne ni neformalne veze, a Domaćica i Barišić imaju. Bili su tu 2/3 sezone. Tj Domaćica i do kraja..

    Bruno je gospodin..
  • Orc123
    5.9k
    Daj se sad malo prepirajte i dalje radi gluposti! Imamo naslov, imamo kup, imamo momcad, imamo Zajeca, imamo navijace, IMAMO DINAMO! Nekad je jedan pametan gospodin, general Gotovina rekao: Ostavimo proslost proslosti i oktenimo se buducnosti. Tako jednostavna izjava a tako tocna. Ne radite podjele vec idemo puhat svi u ista jedra!
  • flexXy
    2k
    Kad oces ispast pametan a zavrsis ko budala
  • Navijač Dinama
    7.8k
    karikiram.

    Radiš neki posao, ne ide te baš, dobiješ dobar posao kasnije( u smislu bolje plać(t)e) novi šef te te oživi, tebi nikad lagodnije i bolje, i sad se trebaš zahvalit, hoćeš se zahvalit novom šefu jer te je progledao i pomogao ti da živiš tako kako ziviš(u uspredbi sa prije puno bolje) ili ćeš zahvalit samo roditeljima, ženi, kolegama a šefa koji ti je dao šansu i napravio dosta toga za tebe samog odbacit ga ko staru krpetinu???

    Ajmo za početak biti malo realniji, ponavljam opet, mi gledamo nogomet i sam Dinamo kroz simpatiju i emocije, slavimo, tugujemo, radujemo se i slično, odnosno ono što osjećamo što nam predstavlja, npr. tebi, meni Đuri, Mati, devetom i stotom.

    Igračima je ovo posao jer oni od toga žive, pa da taj klub nešto nekom osim nas navijača znači(u ovom slučaju igračima) misliš da bi gledali na Dinamo kao neku parafraziranu odskočnu dasku, misliš da bi svi žurili ić u nekakav Konstanitopol, Rotteedam, Amsterdam, Leipzeig ili što ti ja već znam gdje.

    Mi izgubimo evo ti primjer od Balkania i Plzena,, pa Gorica tada, pa ja ne da sam tjedan dana, nego par dobrih mjeseci se unutar sebe mrtvo i nemirno osjećao(a osjete ljudi bliski, osjete ljudi, vide izraz lica, govor tijela, ponašanje i sličmo).

    A nogometaše boli ona stvar, njemu plata ide uredno, vozi bjesna kola, dođe u kuću/stan naguzi gospođu ako ima, ode u Secret, H20 projebe tisuće jer tako je u mogućnosti i slično, nemaju oni toliku simpatiju prema nama koliko mi mozda mislimo da imaju ili koliku mi imamo prema njima i samom Dinamu.

    Toliko.
  • Mali Zeus
    10.5k
    po kojoj logici je to dobar tajming. Sve suprotno.
  • Crni86
    1.4k
    mumija je tu ubacena, da nebude samo zahvala Peras. To se vrlo vjerojatno nadovezalo na poziv na proslavu titule.
  • IceMan
    1.6k

    Sve u svemu ovo mu je nije trebalo reći.

    Neznam što je time išao i htio dokazat.
  • Kruno
    236
    Pustite Petka na miru.
  • rioda
    3.4k
    Fascinantno je koliko će neki braniti sve ovo jer je to rekao Petković. Baš me zanima kakva bi reakcija bila da je to rekao npr. Špikić
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.