• cibona
    1.8k
    Hoću li prestati podržavati Petkovića radi izjave koju je rekao? Neću.

    Je li izjava bila nesmotrena i izgovorena u potpuno krivom trenutku? Je.

    I ne shaćam pojedince koji su tu sad počeli nabrajati kojekakve "uspjehe" jedne obične pokvarene tajnice, kao da su zaboravili koga je ona predstavljala godinama. Hvaljenjem tajnice istovremeno podržavate kriminal (tu se obraćam našem plavcu to jest "donu").

    A to koliko je ona sposobna mogli smo vidjeti ove sezone kada joj se dala potpuna moć u ruke. Žena je doslovce u par mjeseci dovela Dinamo na rub provalije.
  • Sunja86
    1k
    Isti vrag, Barišić,Peras i Mamići,Vrbanovići su vodili klub zadnjih 20 godina i oštetili ga za milijune eura, tjerali navijače od kluba na sve načine. A ako su oni vodili klub zadnjih 20 godina jedino logično je da su oni zaslužni za sve dobre i loše rezultate na to je mislio @Mlađi referent.
    A Petko, Ademi i dosta njih su njima zahvalni jer su im oni dali ugovore i s njima su poslovali.
    A Petkov govor je totalno promašen, dvostruka kruna nakon ovakve sezone,pun stadion, pun trg i umjesto slavlja on izabere držati govore i dobio je očekivanu reakciju i zvižduke
  • Nolifer
    7k
    ti misliš da postoji protokol za proslavu naslova na trgu?Mali Zeus

    Ako gledaš sad na svako moje krivo napisano slovo ili riječ i čekaš tuđe greške il bacaš negativu, onda ti svaka čast i ako ti je to smisao života, kapa dolje.

    Riječ je u navodnicima, uostalom ne moram ti se opravdavat za možebitnu omašku, ali poanta je druga, a ne to krivo napisano bez navodnika pod utjecajem alkohola. Opusti se :wink:
  • Purgeri
    506
    Bruno Petković (i taj dio svlačionice) moze biti osobno zahvalan Barišiću i Peras, ima na to pravo, ali privatizirati proslavu za ovakve zahvale je nedopustivo, makar to bio Petković.

    Za ovu sezonu su trebali zahvaliti samo sjeveru koji ih je digao kad su bili na koljenima. Ni novoj upravi, ni staroj. A ako mu je tako stalo do Barisica i Peras onda im nije trebao ovo priuštiti. To pokazuje tu odsječenost od stvarnosti, jel stvarno ocekivao ovacije? O onome tišina, tišina necu, samo cu rec da bi nakon ovoga lakse podnio njegov odlazak, koliko god bio dobar igrač. Nitko nije veći od Dinama
  • Mali Zeus
    10.5k
    Žena dobije optužnicu da si je s klupskom lovom radila jacuzzije i kupovala aute, kapetan joj se zahvali.

    Boli glava.
  • don
    2.4k
    Mogao je komotno pozdravit i Zdravka Mamića, jazavčina najveća.Keyser Soze

    :rofl:

    Jel vas mogu pitati nešto, vas kojima ovo smeta i kojima vam je ovo pokvarilo sve?

    Jeste li, i zašto slavili titulu prošle godine? I one prije, i one prije godine? Zašto ste vjerovatno i vi sami dizali koreografiju na sjeveru Ademiju koji je imao samo lijepe rijeci za mamica? Na ovo vjerovatno neću dobit odgovor. Prestanite bit licemjerni i gori od tovara, Bruno se zahvalio ljudima koji su ga izvukli iz PM doslovce i preokrenuli život u drugom i puno boljem smjeru.

    #PetkoOstani
  • Mali Zeus
    10.5k
    ne brini, negativa mi nije smisao života.. opusti se i ti.
  • Nolifer
    7k


    Pa ti si bez razloga napao i smijao se. Tako da se opusti i uživaj u proslavi naslova prvaka...
  • Vučko53
    193

    Zahvalio se ljudima koji su mu prije tri mjeseca htjeli dovesti Hanzela i gospodu koja ce uskoro biti pravomocno osudena.
    Da, smeta mi to
  • cibona
    1.8k
    Ajde plavac nemoj se praviti glup i prestani braniti ženu koja nas je ove godine skoro dovela na rub provalije.
  • Mali Zeus
    10.5k
    napad? Čemu takva drama.
    Lp
  • Paggini
    10.2k
    Molim vas za sekundu tišine”, kazala je plava devetka. “Uvijek izmišljam nešto, puno njih će pozivati na pjesmu, ja imam par riječi. S obzirom da od ove godine, Dinamo i svi navijači okrećemo novu stranicu. Mislim da ovo što ste dobili s novim vodstvom, da svi sad živite Dinamo. Nikad ne zaboravite ono što je bilo prije, bez obzira je li netko davao prst ili ruku. Jedan pozdrav s gospodinom s kojim nisam imao doticaj, ali je dao jako puno, Zdravko Mamić. Drugi pozdrav za njegovog brata koji je dao za Dinamo više od 20 godina, za Zorana Mamića. Pozivam sve navijače Dinama da budu gospoda i da se zahvale svima što su napravili za Dinamo i da pozovemo Velimira Zajeca da povede cijelu Upravu i Dinamo u jedno bolje sutra.”

    Recite mi molim vas, biste li ovdje abolirali izjavu?

    I recite mi molim vas, da krađa Perasice i ove degutantne igre prijestolja Barišića nisu zapravo toliko loše, ajde recite to molim vas.

    Ne ponašam se skoro pa ikad kao moralna vertikala, ali sram može biti svakog tko relativizira to što je Bruno rekao.

    Njega ne krivim, jer on je igrač, šta on zna, ali sram može biti svakog navijača Dinama koji krene relativizirati ovu izjavu. Slobodno odjebite od Dinama.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Kako god okreneš nije dobro jer eto večeras samo o tome raspravljamo umjesto o proslavi.
  • Mentalni Gimnastičar
    742
    Zašto nije poduzetnika iz Međugorja pozdravio? Dosta igrača koji su tu danas su došli za njegovo vrijeme. Shvaćam da ne grizeš ruku koja te hrani, ali barem prepoznaj da u trenutku u kojem slavimo slobodan Dinamo ne zahvaljuješ ljudima koji su držali štangu lopovu.
  • Do kraja2023
    140
    Nitko nije veci od Dinama. Zapamtite to, nitko nije veci od Dinama! Sve je prolazno a mi ostajemo...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.