• Captain America
    15k
    hajduk se oglasio na facebooku da je jucer u Zgu napadnut Krovinović od strane suparničkih navijača.don

    Neizravno su priznali da Lokomotiva ipak ima navijače :smile:
  • reziser
    6.5k
    Ne znamo tko je, ali znamo da su suparnički navijači, lokomotivini huligani :rofl:
    i znaju da je napadnut jer je igrač hajduka? bullshit...
  • Slavonac86
    347
    Ne sjećam se da su prozivali svoje navijače i bili tako zastitnički nastrojeni sad na zadnjem derbiju na poljudu kad su njihovi gmazovi uletili na teren i jurišali prema našim igračima
  • serbus
    3.7k


    Opasni su ti dečki iz Lokomotive , neka se tresu gaće tim Judama kada stignu "doma" a parni stroj krene.
  • jedan u nizu
    6.7k
    Treba poceti pritiskat za sljedecu sezonu. Pa ce pricati kako oni ne mogu biti u Zagrebu i da je negostoljubiva atmosfera. Sjajna podloga za pritisak od pocetka, kao sto je Leko odmah pritisnuo na superkupu.

    Da se razumijemo, osudujem napad i ne branim nikoga. Takoder, jos nemamo nikakve dodatne informacije i ne znamo sto se tocno dogodilo.
  • reziser
    6.5k
    Da se razumijemo, osudujem napad i ne branim nikoga. Takoder, jos nemamo nikakve dodatne informacije i ne znamo sto se tocno dogodilo.jedan u nizu

    aposlutno
    ali to je sve danas nebitno
    danas je NAŠ DAN :heart:
  • Facke
    2.6k
    Koj je vec pak pocele.....da ih je hitit s te lige van :lol:
    Mene nebi cudile da su tu pricu "namestili". Oni neke osuduju dok njihovi "navijaci" po ko zna teri put ganjaju igrace po gradu el im smeta da v slobodne vreme ideju jajca mociti na plaze. :lol:
  • Slavonac86
    347
    A izgleda da ih peku oči pa valja baciti ljagu na današnji dan i "suparničke" navijače.. :smile:
  • San Lorenzo
    12.5k
    'Nije nutricionistica napala Pajača, Pajač je napao nju...nismo pobjedili jer su nam ispumpali lopte...nisno prvi jer nam ne dozvole...prekid utakmice...ali, ali, Lokomotivini huligani su napali Krovinovića'...daj budite muškarci i prihvatite odgovornost za svoja sranja već jednom.
    Kakva jadna nakupina ljudi...
  • Paggini
    10.1k
    Sad će torcida pokazati da je bolja od rivala i još jače isprebijati krovinovića
  • Petar86
    635
    Nema mi nikakvog smisla da su nasi napali Krovinovica buduci da smo pobrali sve moguce trofeje, a i on sam kao osoba i sportas uvijek korektan. Koga boli uho za njih.
  • Mlađi referent
    11.4k
    U Splitu dobiju batine jednom tjedno, a kad ih u Zagrebu netko natjera na lakši kardio odma drama, ajde

    Nek nađu krivce i nek jednako oštro osuđuju svoje ispade, lako moguće da je opet netko od miroljubivih studenata
  • Sibirski plavac
    1.5k
    Kmeče i govore kako "purgerske čke" stavljaju pod tepih ovakve i ostale slične situacije (već su izvadili podatak da su prije 8 godina napadnuti Bašić i Juranović), ali ja se bome ne sjećam njihovog zgražanja kada se prije par godina prijetilo batinama 17-godišnjem dečku na malonogometnom turniru u Trogiru jer zamisli grijeha, navija za Dinamo ili kada je isto ne tako davno ona tovarčina Vučko na dječjem turniru psovao Dinamove trenere i roditelje igrača, a Dinamovu djecu je morala čuvati interventna policija.

    #NEMOŠTITORAZUMIT
  • NitkoBitan
    13.5k
    Licemjeri odvratni prijetili svojim igracima porukom u Puli a sad se zgrazavaju.
  • emilperska
    4.1k
    Ne znam ovdje lijepit gifove, ali zalijepio bi na temu napada meme Michaela Scotta iz Officea kako govori:
    Bla bla bla bla bla bla bla

    Ukralo, pokralo, napalo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.