• Crni86
    1.4k
    i dalje mi nije jasno pustanje navijaca hajduka na zapadnu tribinu s obzirom na njihove manire i njihov stav prema svemu sta ima veze sa zagrebom. Pitanje je trenutka kada ce se desit neko vece sranje, cini mi se da su se i sa rudes boysima bili zakacili ove sezone.
  • DrawTube
    3.5k
    Iskreno me zanima kaj će biti s Loksom i Hajdukom nakon renovacije i proširenja u slučaju da budemo dijelili stadion

    Sumnjam da budu otvarali sve tribine zbog troškova održavanja tekme ali ak sve budu otvarali...

    Dovoljno mi je gadan prizor orgijanja 4000 Tovara na Kranjči, bojim se zamisliti neku euforije di bi ih došlo 10 000 orgijati
  • Zagreb1992
    1.4k


    Ovo su Dinamovi dani ..Jebo vas Hajduk više i zamaranje s njima
  • OsamŠest
    2.7k
    Moj pick će bit da će ovo bit sezona sa najviše pogodaka u povijesti..OsamŠest

    @Krizy može info o tome koliko sam bio blizu/daleko? Znam da si ti maher u tim statističkim vodama.. :grin:
  • Krizy
    38.4k

    393 gola trenutno.
    Kroz Ligu 10 samo je 2019./20. bilo manje pogodaka (379).
    Ove ostale su dosta puta bile i 500+ :lol:
  • OsamŠest
    2.7k
    393 gola trenutno.
    Kroz Ligu 10 samo je 2019./20. bilo manje pogodaka (379).
    Ove ostale su dosta puta bile i 500+ :lol:
    Krizy

    Kažeš, bolje da nisam ni pitao? :joke:
    Hvala u svakom slučaju..
  • DrawTube
    3.5k
    Varaždin prošle sezone na 2978 gledatelja, ove na 2968.

    Nekak imam dojam da je ove sezone više ljudi bilo na Herjavcu, možda su manje posjećene tekme protiv Slavena ali protiv nas i tovara je bilo sigurno više ljudi.

    Nekak mi je teško povjerovati da je jučer na lijep dan u subotu protiv Osijeka bilo 1100 ljudi. Negdje sam pročitao (iako sumnjam da je točno) da kad klub ima prosjek 3000+ gledatelja mora otvarati drugu tribinu.

    Ako je to točno, je li moguće da šakori iz uprave nkvž namjerno stavljaju brojku odmah ispod 3000 da ne moraju to izvoditi?
  • mali M
    4k
    Loksa me baš razočarala, nije čak ni tekma bila tako napeta, al Hajduk šta je puknuo je zabio. Ovaj mali Modrić za siromašne mi je klaun na terenu bio... Ali Hajduk zasluženo...
    Što se tiče VŽ imali su prvo poluvreme Osijek u šaci, dok nije Mierez spremio svoju šansu i to je bilo to.
    Istra nikad gluplje izgubila. Imala je sve i prosula sa crvenim... Gorica igra koma nogomet i čudo mi je da su ovo dobili... Mislim da se na Gorici najbolje vidi šta su njima značili Jakir i Sopić, tj treneri koji znaju šta rade... Ovakva stihijska igra će se raspasti kad tad i ubrzo će tavorit pri dnu tablice ako se ovako nastavi..
    Btw. Onaj poništen gol Istri je okej, al ja bi kaznio suca ko blesavog jer je odmah i iz aviona bilo vidljivo da je prekršaj i morao je zaustaviti igru. Prije toga je ona scena na tekmi kad se dvije momčadi 10 sekundi klepaju i uletavaju jedni drugima i tu sudac mora zaustaviti igru dok se netko jače ne ozljedi. I onda se moraš posrat po sebi i poništit gol zbog faula koji je bio minuti ranije skoro kod centra .. kakve suce imamo, čudo....
  • San Lorenzo
    12.5k
    Fora kako se danas na portalima uopće ne vidi da je jučerašnja utakmica zapravo prekinuta, a i sažetak je izrezan da 'nema nikih problema'...damage control opet radi svoje, nećemo valjda ocrnit najbo'je navijače na svitu. :monkey:
  • NORTE
    9.8k
    danas na portalima uopće ne vidi da je jučerašnja utakmica zapravo prekinuta, a i sažetak je izrezan da 'nema nikih problema'San Lorenzo
    Novčana kazna da se u novu sezonu uđe s lijepom PRičom.

    Očekujem zadnji patetični alpinistički uspon instagram zvijezde iz Litve.
    Jer od ponedjeljka novi SD PRopale familije je:
    21728350.jpg
    Po ovoj slici ga mnogi pamte, ali on je i 2008. gol Gabrića proslavio s kažiprstom na ustima pred sjeverom Maksimira.
  • San Lorenzo
    12.5k

    Da se radi o nekom dripcu od 20 godina, shvatio bih ovakve provokacije, ali čovjek ima 35 godina, prošao je pola svijeta, a i dalje glup ko kurac.
  • Endeavour
    496

    Da, ta propaganda ili priča oko te utakmice mi je fascinantna. Zadnje kolo, protiv Osijeka, na punoj Kantridi, umjesto da ih unište trkom i borbom, oni se izvlače na možebitnu namjeru pomočnog suca za signalizirano zaleđe koje bi danas VAR tehnologijom pregledavali 5 minuta.
  • Krizy
    38.4k

    Malo statistike za tu sliku:
    U razdoblju u kojem je Kalinić nastupao za Hajduk, Dinamo i Hajduk su odigrali 25 utakmica.
    Hajduk je slavio u tri, šest je završilo remijem, dok je Dinamo bio bolji u 16 susreta.
    Gol-razlika kroz isto razdoblje je 38-16 za Dinamo.
  • don
    2.4k
    hajduk se oglasio na facebooku da je jucer u Zgu napadnut Krovinović od strane suparničkih navijača.

    Hrabro odmah prozivati "suparnicke navijace" :vomit:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.