• Agramer86
    263
    Kaj očekuju Krovinović, Juranović i pogotovo Brekalo kad se šeću Zagrebom? Mali juda si je izdao grad i klub u kojeg se kunuo i otišao najvećem neprijatelju. To je izdaja koja se pamti cijeli život i nečudi me kad ga mu neko na ulici opsuje u facu (osobno bi prvi da ga nekad sretnem). Ja ustvari uopće neznam kako mali ima muda više ikad otići u šetnju gradom (govorim za Brekala). Krovinović i Juranović iako su iz Zagreba mi nisu ta razina jer nikad zaprav nisu ni igrali u Dinamu.
  • Mentalni Gimnastičar
    742
    Kakvo zgražanje naših omiljenih moralnih policajaca koji su prije ravno 2 tjedna digli poruku prijetnje svojim igračima.
  • Joza
    367
    Ovo nije prvi put da se na sve nacine pokusava skrenuti pozornost s proslave prvaka najveceg hrvatskog kluba. Sjetimo se situacije na autoputu i kao secer na kraju mise za "hrabre" momke i kako moraju doma jer krece sezona. I ovo kaj ostale kolege govore, prijetece poruke, uletavanje na teren poslije polufinalne utakmice kupa i xy primjera prijetnji djeci i brdovitog ponasanja juznih mitomana.
  • Miro Vugrinec
    2.1k
    Kaj očekuju Krovinović, Juranović i pogotovo Brekalo kad se šeću Zagrebom? Mali juda si je izdao grad i klub u kojeg se kunuo i otišao najvećem neprijatelju. To je izdaja koja se pamti cijeli život i nečudi me kad ga mu neko na ulici opsuje u facu (osobno bi prvi da ga nekad sretnem). Ja ustvari uopće neznam kako mali ima muda više ikad otići u šetnju gradom (govorim za Brekala). Krovinović i Juranović iako su iz Zagreba mi nisu ta razina jer nikad zaprav nisu ni igrali u Dinamu.Agramer86

    Malo realnosti nam svima ne bi škodilo, po tome Baturina kad dođe u st treba ga isprebijat od batina, kao i ovdje Brekala. Nogomet je kao i svaki drugi posao na sviejtu, okej ne sviđaju nam se svima neke odluke igrača, ali ničim odlazak u rivala od pojedinih igrača ne utječe ni na mene ni na tebe niti ikoga da bi se nekoga napadalo na ulici. Treba biti gospodin u svakoj priči, udaranjem, pljuvanjem i psovanjem nekoga samo se može ispast primitivcina
  • miro
    3.5k
    Apsolutna glupost i sramota. Mislim da se ovakve stvari moraju interno riješiti
  • don
    2.4k
    po tome Baturina kad dođe u st treba ga isprebijat od batinaMiro Vugrinec

    stvarno misliš da mu se to ne bi desilo u Splitu? :rofl:
  • Majki2111
    2.8k
    Mislim da sam vidio Uremovića jučer u Sokolu u 5 ujutro. Al nisam 100% siguran. Ajmo reći 80%
  • Miro Vugrinec
    2.1k
    stvarno misliš da mu se to ne bi desilo u Splitu? :rofl:don

    Ne vjerujem da nije otišao u Split otkad je kod nas, a s druge strane i da mu se dogodi to u Splitu ničim ne opravdava ove sto to rade hajdukovim igračima u Zagrebu. Svako bolesno ponašanje i s naše i s njihove strane treba osudit
  • Agramer86
    263
    Baturina i Brekalo nisu usporedivi jer je Baturina završio dinamovu školu i moglo bi se reć da je dijete kluba. Brekalo je igrao seniorske utakmice, govorio da je žestoki dinamovac pa onda namjerno otišao dolje. Baturina ne živi dolje već godinama i nikad nije napravio izdaju jer je poslje Hajduka išao u Split pa tek onda u Dinamo sa 14 godina. Iz istog razloga Kranjčaru nikad neću oprostit. Al velim neopravdavam fizičko nasilje samo ne ne čudi.
  • marcio amoroso
    33.8k
    Dosadni ste sa tim Hajdukom. Baš dosadni i ubijate s njim.
  • Zagi
    5.8k
    Idealna postava sezone prema izboru igrača: Labrović (Rijeka) – Ristovski (Dinamo), Galešić (Rijeka), Radeljić (Rijeka), Goda (Rijeka) – Baturina (Dinamo), Mišić (Dinamo), Fruk (Rijeka) – Petković (Dinamo), Mierez (Osijek), Pjaca (Rijeka)

    Samo četiri, to treba iduće sezone ispraviti.
  • Krizy
    38.4k
    hajduk se oglasio na facebooku da je jucer u Zgu napadnut Krovinović od strane suparničkih navijača.don

    Jel se Hajduk oglašavao u slučajevima kada je Torcida više puta prebila igrače svoga kluba :rofl:
  • NitkoBitan
    13.5k
    Slaba brojka na Rujevici. Ipak je Rijecanima ova sezona bila vrlo dobra.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Opet Sapit sa svojim monolozima.
  • Praskaton
    2k

    Baš steta da ne komentira našu s Rudešom i proslavu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.